Reklama

Reklama

Starostliví medvídci

  • Kanada The Care Bears Movie (více)

Obsahy(1)

V dětském domově se děti chystají ke spánku, ale neusnou, dokud neuslyší pohádku o Starostlivých medvídcích. Ti se rozhodli pomoci sourozencům Janě a Petrovi, kteří přišli o rodiče. Vezmou je do své kouzelné země a naučí je opět se smát. Takové štěstí ovšem starostliví medvídci nemají u sirotka Nicholase, který pracuje jako kouzelnický učeň v lunaparku. Zlá kniha kouzel přiměje Nicholase odstranit ze světa štěstí za pomoci své magie. Zlo a zkáza se šíří krajinou, až doputují i do země Starostlivých medvídků, kde způsobí značné škody. Medvídci, Jana a Petr se rozhodnou Nicholase i celý svět zachránit. Vyplouvají na své lodi za dobrodružstvím, při kterém potkají nové kamarády a překonávají mnohé nástrahy, které na ně přichystala zlá kniha kouzel. (ma883)

(více)

Recenze (36)

berg.12 

všechny recenze uživatele

Tenhle film je opravdu zasunut hodně, hodně kdesi v matných vzpomínkách. Tuhle partu medvídků s kouzelným bříškem si vybavuju spíš díky následnému seriálu. Ale i ty mizivé vzpomínky mi říkají, že šlo opravdu o kouzelnou záležitost a boj dobra se zlem měl místy až magickou atmosféru. Ale kdo ví, jak bych se na to díval dnes, snad je někdy lepší nechat ty vzpomínky tak, jak jsou. ()

Hejsa 

všechny recenze uživatele

Znáš tu zem,kde si můžes klidně hrát a najít kamarády .... ano,skutečně příjemná kreslená pohádka z mého dětství,která vypraví o dobrosrdečných medvídcích,kteří se starají,aby se všichni lidé na světě měli rádi.Zlá víla jim v tom však s nešťastníkem Nikolou hodlá zabránit !!! Nakonec to však všechno dobře dopadne (bohudík), i když celý svět měl dostat pořádně napamětnou :-) ()

Reklama

Carreen 

všechny recenze uživatele

Tento film myslím dávali dvakrát v televizi a tenkrát mi to přišlo hrozně moc krásný a pokaždé jsem obrečela, že už je konec. Dojemný příběh plný hodných medvídků, kteří každému pomáhají a snaží se nastolit na zemi dobro a spravedlnost, a celkem slušných písniček, určitě neoslovil jen děti a já doufám, že by se mi stejně jako tenkrát líbil i teď. ()

hippyman 

všechny recenze uživatele

banda medvědů, žijících kdesi v duhových mracích, létající v mráčkových autech, zpívající a vysílající ze svých hrudních obrázků ... no prostě some stuff ... :-) ...ale jo, bylo to milé, hezky nakreslené a pro mě jako malé dítě tenkrát naprostá špička! :-) ...80%... film k vidění na youtube v osmi částech... nejhustší byla ta kouzelná knížka! :-) ()

-Ravee- 

všechny recenze uživatele

Naprosto drtivá kadence srdíček, duhy a cukrkandlu, ze které by se udělalo špatně i Danu Nekonečnému. Tohle měli při převýchově pustit Alexi deLargeovi a byl by z něj beránek do konce života. Tradiční morální ponaučení, které v sobě nese snad každá pohádka, zde zní: "Buď si třeba největší svině na světě a všem se snaž ublížit, ale vždycky Tě všichni budou milovat a medvídci Tě nakonec odvedou do světa růžových obláčků a živoucích hvězdiček".. ()

Reklama

Reklama