Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V dětském domově se děti chystají ke spánku, ale neusnou, dokud neuslyší pohádku o Starostlivých medvídcích. Ti se rozhodli pomoci sourozencům Janě a Petrovi, kteří přišli o rodiče. Vezmou je do své kouzelné země a naučí je opět se smát. Takové štěstí ovšem starostliví medvídci nemají u sirotka Nicholase, který pracuje jako kouzelnický učeň v lunaparku. Zlá kniha kouzel přiměje Nicholase odstranit ze světa štěstí za pomoci své magie. Zlo a zkáza se šíří krajinou, až doputují i do země Starostlivých medvídků, kde způsobí značné škody. Medvídci, Jana a Petr se rozhodnou Nicholase i celý svět zachránit. Vyplouvají na své lodi za dobrodružstvím, při kterém potkají nové kamarády a překonávají mnohé nástrahy, které na ně přichystala zlá kniha kouzel. (ma883)

(více)

Recenze (36)

Carreen 

všechny recenze uživatele

Tento film myslím dávali dvakrát v televizi a tenkrát mi to přišlo hrozně moc krásný a pokaždé jsem obrečela, že už je konec. Dojemný příběh plný hodných medvídků, kteří každému pomáhají a snaží se nastolit na zemi dobro a spravedlnost, a celkem slušných písniček, určitě neoslovil jen děti a já doufám, že by se mi stejně jako tenkrát líbil i teď. ()

hippyman 

všechny recenze uživatele

banda medvědů, žijících kdesi v duhových mracích, létající v mráčkových autech, zpívající a vysílající ze svých hrudních obrázků ... no prostě some stuff ... :-) ...ale jo, bylo to milé, hezky nakreslené a pro mě jako malé dítě tenkrát naprostá špička! :-) ...80%... film k vidění na youtube v osmi částech... nejhustší byla ta kouzelná knížka! :-) ()

Reklama

-Ravee- 

všechny recenze uživatele

Naprosto drtivá kadence srdíček, duhy a cukrkandlu, ze které by se udělalo špatně i Danu Nekonečnému. Tohle měli při převýchově pustit Alexi deLargeovi a byl by z něj beránek do konce života. Tradiční morální ponaučení, které v sobě nese snad každá pohádka, zde zní: "Buď si třeba největší svině na světě a všem se snaž ublížit, ale vždycky Tě všichni budou milovat a medvídci Tě nakonec odvedou do světa růžových obláčků a živoucích hvězdiček".. ()

ma883 

všechny recenze uživatele

Milovala jsem tenhle film a netuším, kam se poděl. Strašně ráda bych ho znovu viděla, už jen z nostalgie. Vzpomínám na naivní a krásné písničky a jak jsem vždycky dumala nad tím, jestli žena v domově, která poslouchá Nicholasovo vyprávění dětem, je Jana. Zlá kniha, podezřele kopírující zlou královnu Walta Disneyho, byla excelentním protipólem přeslazených medvídků. Z dnešního hlediska se jedná o nepřekombinovanou a zcela neškodnou podívanou pro malé děti i jejich rodiče. Když toto píši a znějí mi v hlavě ústřední melodie, které si dodnes dokáži pobrukovat, musím se tiše usmívat. ()

Hejsa 

všechny recenze uživatele

Znáš tu zem,kde si můžes klidně hrát a najít kamarády .... ano,skutečně příjemná kreslená pohádka z mého dětství,která vypraví o dobrosrdečných medvídcích,kteří se starají,aby se všichni lidé na světě měli rádi.Zlá víla jim v tom však s nešťastníkem Nikolou hodlá zabránit !!! Nakonec to však všechno dobře dopadne (bohudík), i když celý svět měl dostat pořádně napamětnou :-) ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama