Epizody(13)

Děj začíná pět let poté, co Setsuki Kakeru ztratil sestru. Nemůže se s tím vyrovnat. Vede prázdný a bezcílný život. Jednoho dne se nebe změní v rudé a Měsíc zčerná. Všichni kromě Kakera a jeho přítelkyně z dětsví Yukii zmizí a ulicemi se začnou potulovat zrůdy. Byli schopni jen utéct a schovat se. Po malé chvíli se svět vrací k normálu. Avšak právě když si mysleli, že všechno byl jen sen, rudá noc nastala znovu. Kakerovi a Yuce se podaří najít další čtyři lidi, jež jsou do tohoto záhadného fenoménu zapojení také. Kusakabe Misuza - rudovlasá žena mečů, Tachibana Kakuri - zvláštní němá dívka, která vypadá jako Kakerova zesnulá sestra, Hirohara Yukiko - veselá mladá dívka, jež se promění v chladného zabijáka poté, co jsou její brýle sundány a Tajimo Takashisu - mladý pyrokinetik. Jen na nich záleží, jak vše dopadne. (topr harley)

Kairakeseri.blog.cz

"Musím uznat, že anime se dá krásně zkazit koncem, ale tentokrát to bylo všechno skvělé, což mě mile překvapilo. 11 eyes se nese v hodně akčním duchu, odpustilo si ecchi trapárny a erotiku podalo velmi hezky, dokonce se animem táhne jemná stuha lásky, která se občas může stát až posedlostí." více