poster

Zabijačka (TV film)

Drama / Komedie

Slovensko, 1999, 69 min

Režie:

Martin Šulík

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

 • Slarque
  ***

  Film pro tři herce v jednom interiéru. Některé scény jsou výborné, herci také, a ostatně obraz filmové rodiny je ke konci také nad očekávání plastický, ale nijak zvlášť mě to sledovat nebavilo. Nadprůměrné hodnocení tedy spíš za až absurdní závěr včetně pár náboženských vtipů. :-/(15.12.2017)

 • Martin741
  **

  Zabijacka od Sulika isla vzdy mimo mna a tento film je pre mna dokazom toho, ze aj ked sa obsadi do filmu talentovany herec /Labuda st./, neznamena to automaticky kvalitny film. Len preto, ze Labudu ako herca uznavam 30 %(29.1.2013)

 • insurgentes
  ***

  Poměrně dost značná otrava. Pro skalní příznivce Mariána Labudy možná koukatelné, pro mne jen důkaz, že ani sebelepším herectvím z hovna bič neupleteš.(18.12.2010)

 • honajz2
  ****

  Konverzačka, odehrávající se v jednom interiéru se třemi, vlastně čtyřmi herci (i když ten čtvrtý nemluví, jenom jí a sedí), která mě kupodivu místy i dost bavila. Sice ano, nudné části to má, ale víc mě to bavilo než nudilo.Herci taky dobří, akorát mě mrzí, že Vronská nedostala nějakou větší roli, jelikož je to poslední film, ve kterém hrála. Ale jinak je to celkem zajímavé, ten Šulík je v tom znát, sem tam to něčím pobaví, akorát je to asi fakt jen pro velké fanoušky Šulíka. 4*(13.11.2018)

 • bidja
  ****

  Excellent !(26.12.2010)

 • ELDoctorow
  ***

  Výborná Viera Topinková!(31.12.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace