We Shoot with Love

Krátkometrážní / Akční / Komedie / Romantický

Česko, 2009, 12 min

For Elise - Zajímavý vtipný nápad a dobře natočené a zahrané. 5* Auter - Sen všech co viděli zprávy na nově. Zajímavě poukázáno na to, že násilí ve hrách může být i prospěšné. 4* Last Man Driving - Ruská ruleta o ničem. 2* Pulse beat - Nejlepší z všech. Doping? Nápad? Žába! 5* Boo - První polovina dobrá, druhá nepřekvapí, neurazí, nepobaví. 3*(12.2.2010)

V prvním příběhu vypadal Vojta Kotek s tím svým kukučem trošku jako psychopat. Další tři příběhy vypadaly jako upoutávky na kriminální seriály, kterými nás každý den zásobují televize. Poslední, tak to byla parodie na deodorant. No, co chlapec měl klapky na očích a pro oči neviděl, kam sahá. Škoda, že šlo pouze o kraťas. Jinak velká spokojenost.(13.12.2009)

Vidím česko-slovenská jména,........ cože? 11 minut Ok. Pouštím. Opravdu poutavé nápady. Skvělý obraz i kamery. Režiséři, kteří se snažili. Rozdíly mezi povídkami jsou a je asi na vkusu každého z nás, kterou si oblíbí (první za mne). Blíží se to českému pokusu o Paris, I love you a jiné filmy této "máme stejné téma" formy. A je to fajn! Nejen tím, že je to domácí dílko. Jen tak dál, jen tak dál...........(11.12.2009)

Janák a Bařina mají už nějaké zkušenosti s celovečerním filmem, takže ostatní lehce převyšují vyvážením příběhu a formální stránky. Po těchto dvou mě ještě zaujala část Pulse beat (Roman Valent) a zbylé dvě byly jen vizuální exhibicí. Celkově to vidím jako takovou ukázku stavu českého filmu, ve kterém tvůrci dokazují, že po formální stránce nezaostáváme, ale zapomíná se na to hlavní a tím je děj.(2.1.2010)

• Popluh

První povídka hodně super a to včetně hereckého projevu Vojty Kotka, zbytek už je ale jen změť rádoby originálních nápadů, z nichž více zaujme maximálně tak střílení na televizi, které ale ve výsledku vůbec nevyzní. První epizodka tak u mě vyhrává zejména kvůli tomu, že i na poli dvou minut nabídne sevřený a vypointovaný mini"příběh".(7.1.2010)

• - Ve filmu Pro Elišku přijde Vojtěchu Kotkovi poštou kniha s adresou "Knihovna, U Akademie 4, Praha 7, 170 00", což je skutečná adresa Akademie výtvarných umění (AVU) v Praze, kde se celý děj filmu odehrává. (navabaca)

• - Film Pulse Beat se nátačel v bunkru Parukářka v Praze na Žižkově pod Vrchem sv. Kříže. (navabaca)

• - Ve filmu Last Man Driving je slyšet hudba z alba Vladimir 518 - Gorila vs. Architekt, konkrétně část skladby "Smíchov - Újezd feat. Hugo Toxxx a Orion". (navabaca)