Nepolepšitelný (TV film)

Nepolepšiteľný

(festivalový název)

Česko, 2009, 88 min

No vida, Jiří! Poprvé vidím Markétu Hrubešovou předvádět něco, co se dá nazvat hereckým výkonem! A proč ten Jaromír Hanzlík nehraje více, nechce se mu?:-) Jen ten závěr byl vypjatý více, než je zdrávo. 90%.(30.11.2009)

• WANDRWALL

Každý je polepšitelný. I nepolepšitelný. Od čeho máme polepšovny? Už název sděluje, že od toho, aby se lidi polepšili. Ale je v tom přece jen malý háček. Ty polepšovny muí vést lidi, co jsou polepšení, mají v sobě dostatek mravní síly a touhy vést k polepšení i ty, co potřebují polepšit. A to je kámen úrazu. Často totiž nadřízený nepolepšený nemůže polepšit člověka, který mu byl k polepšení svěřený.(6.4.2011)

Hoci sa film vyznačoval nevyrovnanosťou, čo by som od skúseného režiséra nečakal, bolo to príjemné sledovanie.(30.11.2009)

Připadá mi, že pan hanzlík, bez urážky, zapomíná tak trochu kvalitně hrát, již nepředvádí své opravdu "nadherectví" z let sedmdesátých a osmdesátých, snad je to věkem či nezájmem více ze sebe vyjevit.!?(30.11.2009)

Asi se nejedná o reálný příběh, přesto si mě získal. Plejáda známých českých herců v čele s Jaromírem Hanzlíkem zajišťuje kvalitní podívanou.(2.12.2009)

• - Prostředí nemocnice se točilo v bývalé nemocnici v Ostravě Zábřehu v prostorech bývalé porodnice. Podloubí se točilo na náměstí ve Frýdku. (caspar)

• - Natáčení exteriérů města probíhalo převážně v Příboře na Novojičínsku. (bizal)