poster

Nepolepšitelný (TV film)

 • Slovensko

  Nepolepšiteľný

  (festivalový název)

Drama

Česko, 2009, 88 min

 • EKLEKTIK
  **

  Tak tenhleten nepolepšitelný, by se měl teda pořádně polepšit, protože když nemám peníze na to, abych ukázal Prahu, tak, jak mohla vypadat v sedmdesátých letech dvacáteho století a řeším to "opíráním" kamer, do fasád historických budov, měl bych si nejdřív zkontrolovat, jestli na nějaké nevisí vlajka Gruzie v takové podobě, v jaké tehdy viset nemohla, tak jak je to možné vidět ve 43. minutě a 15. vteřině. Jediné, co zde stojí za vidění, je výkon mladé Elišky Zbrankové.(19.8.2015)

 • rakovnik
  ***

  Příběh pana doktora je v oné vypjaté době celkem zajímavý. Ne s každým jeho činem lze ovšem souhlasit, či uvěřit tvůrcům, že by se tak člověk zachoval. Nejvíce ale ubral na dojmu z filmu jeho závěr, který je dle mého názoru až zbytečně moc emotivní. Jinak slušné obsazené a slušně zahrané televizní dílko, kdy mě mile překvapili kromě Hrubešové i přes své malé role výborní Hrušínský nebo Töpfer.(18.8.2015)

 • Vejrrr
  ***

  Co napsat... Na cíleně emoční snímek to zas tak emoční nebylo. A pokud bylo, tak takovým tím českým trochu hrubým způsobem bez invence .... Několik světlých chvilek i ve vedlejších liniích, ale pak to zas trochu zaskřípalo - a to bud ve scénáři nebo v ději samotném. Ale je to silně subjektivní názor, nejdedná se o špatný film.(31.1.2011)

 • Slarque
  ****

  Pokud mi u filmu připadají všechny postavy zajímavější než ta hlavní, nejspíš je někde něco v nepořádku. Možná je to částečně scénářem, ale hlavně mi přišlo, že Jaromír Hanzlík tímto filmem jen tak prochází. Zato Eliška Zbranková patří k nejpozitivnějším domácím filmovým překvapením tohoto roku a doufám, že ji ještě v nějaké dobře napsané roli uvidím. A i díky ní je to nakonec o hvězdičku víc, než by mi radil rozum a divácká zkušenost.(1.12.2009)

 • slunicko2
  *

  Takhle primitivní příběh by snad neobstál ani v roce 1990. 1) Především je to všechno nudné, unylými hereckými výkony počínaje a hlupočkým scénářem konče. 2) Scéna se sovětskými vojáky je naprosto nevěrohodná. 3) Pointa ve stylu deus ex machina je neústrojná, nadbytečná a stejně trapná, jako celé dílo.(24.8.2015)

 • - Natáčení exteriérů města probíhalo převážně v Příboře na Novojičínsku. (bizal)

 • - Prostředí nemocnice se točilo v bývalé nemocnici v Ostravě Zábřehu v prostorech bývalé porodnice. Podloubí se točilo na náměstí ve Frýdku. (caspar)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace