Bezvadíkyještěprosím

• USA HappyThankYouMorePlease

Bezvadíkyještěprosím je příběh šesti newyorčanů, kteří zápasí s láskou, přátelstvím a vděčností. Jsou příliš staří na to být teenagery, ale nejsou připraveni být dospělými.
Seznamte se Samem (Josh Radnor), je mu něco přes dvacet, žije v New Yorku, živí se jako spisovatel a nějak nemá pod kontrolou ani svou kariéru, ani milostné vztahy. Poté, co do jeho života náhodou vstoupí opuštěné dítě, jenž jeho kariéru zcela rozhodí, potkává závazků se děsící Sam, krásnou barmanku a zpěvačku Mississippi (Kate Mara). Sam se do ní zamiluje tak, že navrhuje vztah nejen na jednu, ale hned na tři noci ... dokud se neprobudí a neuvědomí si, co to vlastně dělá. Ovšem neumí si představit, jak bude ve svém bytě žít s dítětem, které přijal, a s dívkou. Začíná se však na svůj strach ze závazků dívat trochu jinak. Musí přijít několik nečekaných událostí a trochu zamyšlení se nad sebou pro Sama (a jeho v lásce podobně nešťastné přátele), aby se zbavili romantického cynismu a pochopili, co to znamená milovat a být milován. (oficiální text distributora)

Carlossss

Film jako takovej? Svoje chyby má a je na takový solidní tři hvězdičky.. ale.. nemůžu mu je dát:) A ne proto, že to je debut a proto, že Josh Radnor je prostě Ted v čemkoliv.. ale proto, že vím, že si do budoucna něco odnesu. Že si i za pár let vzpomenu na Happythankyoumoreplease jako na příjemnou věc, která mi určitě večer nepokazila. Doufám, že uvidím víc snímků v hlavní roli s Tedem Mosbym..:) A nemuselo by to bejt jenom Welcome to the Sextruck nebo Lance Hardwood - Sexarchitect..:) ()

Marqta

Upřímný, prostý, a svým vřelým způsobem opravdový film, i když druhá půlka byla podle mě trochu zbytečně zamotávána a zase rozmotávána. Co mi trochu vadilo, bylo málo prostoru pro jednotlivé postavy, vůbec mi nevadilo, že se ve snímku proplétají 3 více méně samostatné příběhy, jen bych byla šťastnější, kdyby místo dějových zamotanců bylo věnováno více času pro jednotlivé charaktery postav. Dialogy jsou vtipné, herci taky nejsou špatní a já jsem se celkově bavila. S hodnocením jsem na hraně mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami a nakonec se pravděpodobně přikloním k těm čtyřem. Pokud hledáte pohodový, vtipný film na večer, pak vězte, že je tohle dílo rozhodně nadprůměrem ve svém žánru. ()

M.i.k.e

určitě mnohem lepší než Liberal arts,přesto ovšem stále nemám pocit,že by srovnání s Allenem bylo na místě.Radnor mě navíc pouze utvrdil v tom,že nedokáže zahrát jiný než Mosbyovský charakter,který svým minimálně zvláštním chováním dokáže mnohdy lézt pekelně na nervy...60% ()

Rocky88

Docela to ušlo - dobrý dialogy a celkem i režie. Scénář sice není nic světobornýho, skládá se spíš z minipříběhů - novel, ale i tak je na co se koukat. Ale jelikož Teda (Joshe Radnora) nemůžu vystát, dělalo mi potíže udržet celou dobu pozornost, a proto musim z hodnocení slevit. ()

eaten

Rozhodoval som sa medzi 4 a 5 hviezdickami, lebo ja mam tieto jednoduche komedie proste rad. A navyse ked tam hra Ted , ktoreho mozem :) . Keby tu Josh Radnor nehral spisovatela ale architekta tak poviem, ze je to spin-off HIMYMu. ()

Pajky3

Sympatický film o bloumání New Yorkem i životem. Postavičky jsou zajímavé, ale hodně mi to připomíná HIMYM. Nejen tím, že je to od Joshe Radnora, nebo tím, že hlavní hrdina Sam je prostě jenom zarostlej Ted, ale i tím jak to celkově vypadá. Dobře se na to kouká. Kate Mara se mi líbila. A za myšlenku, kterou si řeknou na závěr v baru se mi to dostává souhrně na slušných 70% ()

Morzael

Moc pěkný a komorní příběh s velmi uvěřitelnými postavami řešící vcelku obyčejné problémy (s výjimkou toho, jak si z metra odnesl domů malýho černouška :-D). Jakožto Radnorovu prvotinu to musím pochválit, protože scénář byl řemeslně odveden lépe, než to dokáže většina větších zvířat Hollywoodu. Jen tak dál. ()

campix

Josh Radnor, tak nějak přetransformoval svoji životní roli Teda Mosbyho do celovečerní nezávislé podoby. Jen je hlavní hrdina daleko vetší looser. Jinak jde o hodně příjemnou feel-good komedii s několika skvělými nápady a velmi povedeným obsazením. Například Kate Mara byla naprosto skvělá. Tento film by neměl chybět na žádném listu nejlepších feel-good romantických komedií. ()

papaJA21

Možná Radnor tlačí až moc na pilu, když nám chce sdělit všechna ta životní moudra. Na druhou stranu to dělá docela decentně a elegantně. A bylo milé sledovat nové neokoukané tváře na plátně. ()

Icefist

Nesmutnější na tomhle snímku je, že si ho za pár dní nebudu schopen vybavit. A přitom je to vážně povedený výlet do života několika lidí, kteří jsou navzájem propojeni a jak jeden z nich řeší nějaký problém, dotýká se to více či méně i ostatních. A že těch pověstných kotrmelců nám je zde předkládáno nemálo. Ale vždyť tak přesně to opravdu v životě bývá- ta cesta má zatáčky, odbočky, nerovnosti, kopce... A potktáváme na ní tolik ostatních lidí... 70 % Oblíbená část- rozhovor Sama a Charlieho u piva ()

nineweh

Na romantickou komedii poměrně málo romantické a ještě míň komické, chtělo by se říci až nudné. Většina postav působí dost nesnesitelně (asi kromě Mary Catherine a Charlieho, kteří mi jediní byli sympatičtí a dokonce jsem chtěla vědět, jak to s nimi dopadne) a úplně nejotravnější je hjudba - ok, v Juno bylo kytarové brnkání a intelektuální texty indie písničkářů ještě fajn, ale kdo proboha vyhlásil, že se to odteď bude cpát do všech "nezávislých" romanticko-komediálních počinů? Takže pokud máte rádi, když se lidé babrají ve svých životech a z nedostatku skutečných problémů si vytváří problémy umělé, plus spousta malebných záběrů na New York a kytarové písničkářství, je to film pro vás. Já ovšem říkám thank you, but NO more please. ()

JimmyII

Další příspěvek mému oblíbenému žánru, tentokrát navíc od oblíbence Radnora. Očekávání bylo veliké... a bylo naplněno! Lidské, dojemné, vtipné, iritující, vláčné, syrové, opravdové drama, které sice má pár chyb (linie mileneckého páru je poněkud slabá), ale má v sobě odzbrojující upřímnost. ()

terunka003

Josh Radnor, zamilované, pozitivní, vztahové, příjemné, sympatické × obyčejné. Takže na úvod - Josh už asi navždy zůstane Tedem. Tři páry, tři vztahy, hezké, zvláštní, existenční a plné lásky. Jak jinak - všechno končí dobře. Co se mi tedy nejvíc líbilo, byl vztah Ann a jejího "obdivovatele" z právnického patra. To byla prostě paráda! Konec všelijaký, obyčejný snímek, který ale povzbudí. "A co jí řekneme, když bude zpívat strašně?" "Že jí to slušelo." ()

ivan bohatyr

Fakt dobrej film a Josh Radnor i Kate Mara jsou vážně dobří a v mém žebříčku oblíbených herců/hereček jsou vysoko, ale celkově je v tom na mě moc zamilovanejch řečí, moc romantiky. Někdo to vyhledává, já práve naopak spíš sahám po jiných filmech. Ne jako že to přímo nemám rád, ale prostě to nemusím a tím pádem, když jsem se rozmýšlel mezi 3 a 4 tak to bylo jasny. ()

ywo666

No nič moc. Moc komédia to nie je. Je tu menej vtipov ako v hociktorom diely Pána prsteňov. Postavy sú divné a moc ma nebrali. Jedine Sam 2n bol aspoň trochu zaujímavý, ale to je úboho málo. Josh Radnor je podobná postava ako Ted z HIMYM, ale bez vtipu. Viem si predstaviť, že sa to niekomu páči, ale pre mňa to nie je ani trochu môj šálok kávy. PS: Malin je oveľa viac sexi s vlasmi! 45% ()

noriaki

Koho proboha napadlo přirovnat tenhle film k těm od Woodyho? Kromě adorování New Yorku a otírání se o L.A. tam není žádný společný bod. Chybí nadsázka, vtip, obnažující postřehy i inteligentní dialogy. Postavy sice chrlí jednu životní pravdu za druhou takže si z té přehršle každý jednu vybere a získá pocit že mu film něco předal, ale stejnou práci odvede i A4 citátů. Snímek trpí tím že Josh Radnor nevěděl co chce přesně natočit a snažil se pojmout úplně všechno. Ve výsledku to vypadá tak že se děj rozpadl na tři jen volně spletené linie, navíc vnitřně roztříštěné. Připadalo mi jako kdybych sledoval sestřih klíčových událostí jedné sezóny nějakého mně neznámého seriálu. Možná je to dobrý seriál, a určitě je slušně natočený, ale bez možnosti vidět i okolní balast a chápat kontext jsem si tenhle výcuc moc neužil. Slabé tři hvězdičky. ()