Jehovova pomsta

(amatérský film)
všechny plakáty

Nový připravovaný film z produkce ZNK velice volně navazuje na události z předchozího snímku Život Není Krásný. V hlavní roli se objevuje ortodoxní jehovistický mladík, který stojí na pokraji osobní krize a prožívá příběh plný poznání, boha, zakázaného ovoce a nezkrocené sexuality. Ve filmu nebudou chybět jak oblíbené postavy z předchozího filmu, tak i svérázný černý humor, který však bude tentokrát více spjat s gradujícím dějem. (oficiální text distributora)

GameboyNES

jedinný u čeho jsem se smál, byl ten pochcanej mentál na vozejku, jak žral to hovno místo zmrzliny. Jinak to jde Perunžel mimo mě ()

Zaplo05

Studentský film jedním vrzem: amatérské výkony herců, dobrý prostřih, začínající kamera. Scénář halabala. Na druhou stranu ale ukazuje, že hnát vše do extrémů nemá cenu. Ač už věřit nebo brát drogy. Ty drogy jsou tady pojaté velmi krátce a jednoduše, protože jsou přeci jenom přístupnější než víra, která je zde parodována. Nápas myšlenky filmu je velmi dobrý, jen by to chtělo asi uchopit o něco jinak, méně buransky :-) Ale raději budu komentovat méně a více točit vlastní filmy, pak uvidíme s čím ohromím svět. Určitě chci vzkázat autorům, aby nepřestávali a točili a točili a točili, třebas vytočí nějakého jehovistu, nebo natočí dobrý kousek, který poběží alespoň v úrovni českých kin. ()

borohub

Mnohem více se mi líbil kousek "život není krásný", toto je takovej slabší a mnohem delší odvar toho předchozího, nějaké scény viz. scéna s fotrem je dost dobrá, bohužel těchto scén je tam docela málo. Nu což, na to že je to amaterské dávám 2 hvězdy. Edit: Musím přehodnotit, s odstupem času co jsem na to koukal tak jsem se tomu teď tlemil mnohem více.. Na život není krásný to sice nemá, ale i tak je to docela dobrá oddychovka 60% ()

V4nd4l

Některé momenty a hlášky jsou opravdu nezapomenutelné (a jako bonus scénka jak vystřižená z Pasoliniho). Bohužel většina jich přijde až ve druhé polovině. ()

shaacul odpad!

Poté co měl autor, kterého nesleduji, problémy s akademií hudby kterou neposlouchám, o které se psalo v novinách které nečtu jsem se rozhodl si udělat svůj vlastní názor a podíval se na několik Řezníkových klipů, vtipů (ŽNK) a našel dokonce i tento film. Názor jsme si už udělal a Trolly nekrmím, viď Verbale. ()

jack_scott

Takový slabší snímek, nudný jako Jehovisti sami - ale to byl asi záměr. Rozjede se to až cca poslední čtvrt hodinu, kde jsou klasické fajn Řezníkovy klasické scény, které pobaví nejvíc z celého filmu. Zajimavý happy end, kdy hlavní hrdina zjistí, že je gay, a najde si lásku. Ok no. 60% a *** ()

Lucas005

Ukrutně nudná amateřina, která se až v druhé půlce díky pár vtipným momentům a samotnému Pánubohu trochu pozvedne. Mělo to potenciál pro skvělou satiru, takhle je to bohužel skoro o ničem. ()

AdamV.

Vesmes kvalitnejsi nez ZNK, akorat chvilkama trosku nudny, u ZNK jsem se bavil stale. Stady vsak zachranila luxusni pointa!!! Krasnej amaterskej snimek :D ()

LemurKata

Překvapilo mě to v pozitivnim slova smyslu. Kdyby to nedělali lidi co znám, asi bych se na to nepodívala, ale rozhodně nelituji. Některé scény jsou na mě tedy až příliš, ale co se dá dělat:) ()

max cady

Skvely film,hodne jsem se pobavil.Martin Pohl ukazal realitu,do ktere nepatri Jehovisti ani jina nabozenska pakaz!21.stoleti-pro Jehovu prokleti! ()

notor.69

Proti ZNK jasné zlepšení po technické stránce. Neherecké výkony nemaj absolutně žádnou chybu. 5 hvězd hlavně kvůli "kapříkovi" a rvačce v Rokáči :-D ()

ostroz

Tenhle film miluju a taky mou nejoblíbenější scénu, kdy se hlavní hrdina ocitne u homosexuála :-D Homosexuál: dáte si čaj? Ale mám jen Liptooon :-D ()

Monellito

Nápad dobrý, přístup také, ale herecký výkon hlavního hrdiny - strašný. Je jasné, že je to studentský film, ale i na něm se dá hodně zapracovat. Vtipné scény tam opravdu jsou, ale tenhle film nezaslouží víc než hvězdu. ()