Jehovova pomsta

(amatérský film)
všechny plakáty

Nový připravovaný film z produkce ZNK velice volně navazuje na události z předchozího snímku Život Není Krásný. V hlavní roli se objevuje ortodoxní jehovistický mladík, který stojí na pokraji osobní krize a prožívá příběh plný poznání, boha, zakázaného ovoce a nezkrocené sexuality. Ve filmu nebudou chybět jak oblíbené postavy z předchozího filmu, tak i svérázný černý humor, který však bude tentokrát více spjat s gradujícím dějem. (oficiální text distributora)

venca163

Přišlo mi to jen krapet slabší než Život není krásný. Martyho rukopis tam je znát, ale i já se bohužel musím přidat k tomu, že z některých scén toho šlo dostat víc. Přišlo mi docela škoda, že scéna z kostela byla tak loupácky ozvučená, tam šlo možná hodit nějakej postsynchron (ehm :D). No a třeba, hrozně vtipná scéna z rokáče, ale ve chvíli kdy týpek pronáší "dej mi ještě jednu, do druhý nohy", tak ani nevidim, že je to mrzák =). Já jsem sice z frků už zvyklej, tak jsem to hned začal zkoumat, ale být to líp nasvícený, nemusím se tim obtěžovat =). Jinak paráda, hodně se mi líbil hlavní herec a třeba hádka o tom, jak nedaroval krev. Určitě se na to ještě někdy podívam. Edit: Tak už jsem se podíval a líbilo se mi to ještě víc jak poprvý! (80%) ()

Maynard.

Dneska sem se dočet, že bude Párty hárd 2. Což je teda famózní zpráva. Tak sem se podíval co všecko (krom vidoklipů) tenhle týpek má na svědomí. A hle Jehovova pomsta :o). Začátek krapet náročněší, ale pak se to perfektně rozjelo a radovalo to jak sviňa. No a konec, ten se povedl fakt hodně. Zasmál sem se a těším se na další dobrodružství. Jo a pro holky tohle fakt není...:o) ()

Bobek27

Tak tohle se ti povedlo Marty... bavil jsem se v kině jak malej fracek. Je vidět, že už to bylo pojato mnohem víc profesionálnějc než předchozí díla. Dobrej střih a herecký výkony v čele s Rosťou Neidhardtem. Humor byl i mnohem inteligentnější. Upřímně jsem nečekal, že mě to bude až takhle bavit. Díky! ()

eagle-eye

Viděno chronologicky, ale hodnoceno od zadu... Co dodat, opět mistrovské dílo za pár korun, leč oproti zbytku se to trošku vleklo, ale předpokládám, že to byl záměr... Všechny palce nahoru... Top scéna asi se Štěpánkem na zastávce, kde místo čokoládové zrmzliny olízal na zemi psí hovno... No napadlo by to někoho upřímně? :-D ()

Bingos

Tak tohle je už kultovní záležitost jak metrákové prase! Jiné hodnocení než plné nepřipadá v úvahu, protože ve stejném stavu byly i mé trenky při sledování. Je to klenot vynikající na dlouhé listině Martyho zvrácených počinů! ()

Disease

Když pominu technickou stránku (zvuk, herci), která u většiny amatérských filmu není nic moc, je to příliš dlouhá cesta k celkem solidní pointě. Ideologicky je to ovšem naprosto v pořádku. ()

dan4815

Tak to bylo slabší, jako chuť pracovat u snědé menšiny. Musím uznat, že samotný koncept by měl něco do sebe, ale Martin asi během psaní scénáře přišel o poslední krabici drog, a tak plný únavy to nějak dopsal. Chybí tomu dynamičnost a ostrost vtipu. Na druhou stranu zde přibylo nehorázné množství slizkosti, a při pohledu na fousatého gaye mi i klesla hladina testosteronu, protože mi to připomnělo mého bývalého mistra na praxi, na jehož podobu k tomuto homobuznovi snad ve všem nikdy nezapomenu. O tom budu muset ještě povědět mé psychiatričce. Jako celek je to zdlouhavý počin bez výraznějšího děje, ale nemohu říci, že bych se nebavil. Hodnotím tento díl ze ságy za nejslabší, a to kvůli nulovým inovacím a nevýraznému ději, ačkoliv téma bylo dobré. Mohl to Jehovistům nandat, opak je však pravdou. Některé to možná i přiláká během pohledu na scénu, jak tam hlavní bratr Jehovistů si nechá vykuřovat od svých oveček. Kdo by to nechtěl, co? ()

jiri.twist

Tak nevím, čí to byla pomsta, jestli i pro diváka. Rozhodně oceňuji alespoň zčásti příběh a snahu o jakousi trošku "jinou" komedii. Komedii za pomocí sprostých slov, nejsem jejich odpůrcem, ale někdy se mě zdálo, že tam tato slova byla nucená, bez kontextu, laciná. Ovšem kromě snad velmi průměrného výkonu hlavního hrdiny byly mnohé herecké výkony totálně análně amatérské, zpracování slabé. Ještě že to zachránil trošku ten příběh ... 4232 ()