Jehovova pomsta

(amatérský film)
všechny plakáty

Nový připravovaný film z produkce ZNK velice volně navazuje na události z předchozího snímku Život Není Krásný. V hlavní roli se objevuje ortodoxní jehovistický mladík, který stojí na pokraji osobní krize a prožívá příběh plný poznání, boha, zakázaného ovoce a nezkrocené sexuality. Ve filmu nebudou chybět jak oblíbené postavy z předchozího filmu, tak i svérázný černý humor, který však bude tentokrát více spjat s gradujícím dějem. (oficiální text distributora)

Hapretor

Totální úlet a totální výmaz mozku. Neherecké výkony, drsné fóry a hlavně to násilí. Tvorba pana Pohla je poněkud omezená. Vtipné to ale místy je. ()

crha

Nechápu, že to někdo může nechápat..a všechno okolo toho. Už se těším na Máma má raka...ZNK ty kundo vole!!! ()

Doomedx

No co; je to horsi nez Život není krásný, ale nekolikrat jsem se od srdce zasmal a za surprising konec davam slabsi 4* ()

Folky

Čekal bych, že Řezník z toho dostane tak 10x víc. Když spojíte jeho osobnost a očekávání, budete se jen divit, že z toho dostal jen tu nejobyčejnější zápletku, jaká se nabízela. Jinak tomu ale nechybí dost výborných scén a vtipů. ()

Nail

No jo nemaj to jehovisti lehké. Co jsem se teda za břicho popadal tak u toho teploše v bytu. Pré "Teď už mi nikam neutečeš, čuráku" :-D a "kapří nekoušou, kapři žužlají" :D ()

vrata.zami

Ale no tak, tohle nejde nemít rád. Samozřejmě, je to sračka, je to předvídatelný, ale prostě těch 5* musím dát i kdybych nechtěl, je to Řezník, že jo.... ()

rublik05

Jehovova pomsta má bohužel hned několik zcela zásadních nevýhod, kvůli kterým z mého pohledu zaostává za svým předchůdcem Život není krásný. V první řadě je to především délka, která je zbytečně přestřelená, díky čemuž je snímek natahovaný a ne tak úderný, jak by si zasloužil. Humor šel v drtivé většině případů mimo mě, pobavilo mě jen vyloženě pár momentů, což je na hodinový film docela málo. Výkony herců jsou prakticky srovnatelné s předchozím snímkem, obdobně je na tom i zpracování. Upřímně jsem čekal větší nechuťárnu. 2/10. ()

web-dat

Když srovnám tento počin (Jehovova pomsta) s (Gorilou - příběh opičí http://www.csfd.cz/film/278615-gorila-pribeh-opici/# ) je to opravdu rapidní rozdíl. Pojetí humoru je geometriálně odlišný. Ano najdou se i zde nějaké vtipné hlášky, ale film celkově působí velmi nejednotně. Nedá se říct že by Jehovova pomsta byl úplný odpad, protože se najde pár vtipných scén, ale .... vic než 1 hvězdičku tomu dát nemůžu. ()

Tormentor665

Řezník má jistě specifický smysl o absurdně černý humor, což oceňuji. Ne každému to samozřejmě sedne, tudíž hodnocení jako "trapná hovadina" lze pochopit. U obzvláště povedených scének jde palec nahoru, ovšem jako celek to spíše neuspěje, i když tady je ta snaha o to určitě větší, než u předchozí počinů. ()

Voorhees

Už né tak vtipné dvojče ŽNK, ale o to víc "myšlenky". Opravdu jsem se hodně nasmál:D film bejvá chvilkama nudnej a někdy až nehorázně nechutnej. Na konec bych snad dodal " Teď už mi neutečeš, ty č*ráku." ()

topi80 odpad!

Jasně, je to amatérská srandička. Ale proč je tento druhý díl natočený hůř než první? Co ten zvuk? Co ty výkony? Po úspěchu prvního dílu přišlo totální pohrdání divákem. Když tleskali předchozímu, tak co bychom se snažili... ()

G.THOMPSON

Spin-off, který je daleko lepší než jeho předchůdce. Skvělý amatérský film s filosofickým přesahem. Pohl starší zaslouží Oskara a titul národního umělce. V komediích by zcela jistě exceloval, protože nikdo na české scéně ještě nezahrál teplouše lépe, než právě onen mistr. A i přesto, že většina z nás vnímá Jehovovu pomstu jako obyčejný sprostý úlet a nebere to moc vážně, po zamyšlení v nás nechá myšlenku, co vlastně dělají sekty se svými ovečkami, o jejich manipulaci a absurdnosti. ()