Herní pořad vysílaný televizí Public od 15. února 2009. Každý díl je vysílán jednou za 14 dní se stopáží 25 minut, je rozdělen na části Téma dílu, Rozhovor, Předehra, Novinky, Recenze, Soutěž, Video-dotaz a Reportáž. (Gerret)

vipeerr

Většina už tady byla řečena takže stručně : na Gamepage to nemá, více se to věnuje hrám avšak mi příjde že to mají pojaté celé tak nějak, trapně. Hrám jako takovým, ligám nebo turnajům se to nijak nevěnuje. Spíše slouží jen jako upoutávka na brzy vycházející hry. Pro mě naprosto nevyužitelný pořad. O herních novinkách se dozvím na youtube a prakticky nic víc tam neřeknou. 2 * z lásky ke hrám (: ()

Nessos

Při srovnání s konkurenčním Game Page koukatelnější, akčnější, asi i zábavnější. Pro fanouška PC her v omezeném českém prostředí nutnost, tím spíše, pokud se chce podívat na reálné ingame videa. Hodnotit hvězdičkama ale nebudu. ()

ManOfPhoenix

Vcelku, pohodová TV show o herních novinkách, které nás někdy mile i nemile překvapí. Je to ale lepší, než koukat na Amerického Ninja Factoru či Faktoru Strachu. Vážně, tohle funguje, a možná vás někdy v nějakých epizodách překvapí vaší oblíbenou hrou. ()

Berty00

Až neuveritelnê aké hovadiny sa dostávajú do popredia....Keby si tú šou dávali niekde na youtube alebo niekam inam ale že je to už niekoľko rokov vysielané na televíznej stanici tak to nie...Blbá dvojica sa tam smeje sama na sebe a na to sa smejú hráči ...Fakt skvelé..Už niekoľko rokov klesá pirma cool na dol a toto je skvelým príkladom... ()

borohub

Příjemný pořad s příjemnými moderátory. Uznávám, že mám na počítačové hry velice vybíravý vkus, tudíž většina recenzí mě nudí, ale občas tam narazím na nějakou zajímavou hru, kterou si následně zkusím. 70% Edit 2019: V roce 2019 replay prošel "restartem" a sympatické duo Tuček - Bětka nahradili pro mě nesympatičtí moderátoři.. Uznávám, že propad nebyl tak děsivý jako u applikací (kde z docela slušného pořadu udělali totální sračku), ale propad tam pořád je.. Díky bohu se pořad drží hodnocení PC her a není to přehlídka ubožáků, takže se na to dá ještě nějak dívat.. 50% ()

Fiijay

Srovnání S game page opravdu nemá, jediný pořad věnující se opravdu obsáhle pc hrám a konzolím i když , někdy to hodnocení her je , až přehnaně vysoké ()

MrNut

Dá se na to koukat, podle mě lepší než GP, dokonce jsem si i myslel, že jsou aktuální, ale když dneska řekli, že Patapon 3 ještě nevyšel (já ho viděl na PSN ještě když fungovalo = víc než týden), tak jsem změnil názor... Ale pořád dobrý, těch pár minut se tomu dá obětovat. ()

Mustaffa

Naprosto v pohodě pořad pro všechny hráče. Recenze jsou objektivní a hlavně jsou oproti GP o aktuálních hrách, respektive o opravdu žhavých novinkách. Což se v TV cenní. Pořad doprovází skvělá hudba, moderátoři jsou opravdoví hráči a co se týče Tukana, tak i velmi zkušení. Nějakých 25 minut uteče jako voda. Jen tak dál, palec nahoru. ()

pojta

Já dávám 4 už jenom proto že vždy je co zlepšovat. Ale teď k pořadu:Informace o hrách se mi dostávají v dostatečném množství a pokut se chci dozvědět něco víc,tak si najdu na internetu. Moderátor-ská dvojice jedna z nejlepších co uváděla herní pořad.Srovnávat to z Game Page nemá cenu protože to jsou pořady každý trochu jinde.(Game Page pomalu upadá.Což mě trochu mrzí).Pokut se někomu můj názor nelíbí tak prosím.Možná že jsem ovlivněn tím že jsem na článekách Mikoláše Tučka vyrůstal a vždy mi byl něčím sympatický.Co se týče Alžběty tak tam musím upozornit že nejsem fanouškem blondýnek a přesto proti ní nemám větší výhrady.Celkově tedy jsem nadmíru spokojen a těším se kam se pořad bude dál vyvíjet.A doufám že se bude vyvíjet jen k lepším zítřkům. ()

Rill

Než tento pořad začala Prima Cool vysílat a dělala na něj zatím upoutávky, řikal jsem si, že to bude "opičárná", která si bude hrát na Game Page. Byl jsem udiven, Re-Play má takový zvláštní nádech na který se lépe kouká... ()

Lula.cz

Pořad sám o sobě by mi vůbec nevadil, počítačové ani konzolové hry mi nejsou cizí. Ale z moderátorů se mi někdy ježí vlasy na hlavě. Proč se snaží být tak vtipní a cool, když jim to nejde? Navíc Alžbětě bych věřila, že si hrála jedině s panenkama a že o hrách maximálně někde četla. Naštěstí to kompenzuje aspoň hudební doprovod. ()

Durdas

Chápu Primu, že potřebuje zaostřit na mladší publikum, ale za mě: "Tohle teda ne!" Snaha o vtipnost občas nevychází, ale to není hlavní kritika, mě se to nelíbí ani z grafické stránky a recenzenti jsou občas mimo při svém popisu hry a závěrečném hodnocení. Prostě dvě zlatá slova: "Game Page". Doplněk: po mnoha dalších shlédnutích už je to lepší, ale prupovídky a další mluvené sekvence přeskakuji a soustředím se pouze na recenze a příspěvky o hrách, tyto části jsou už nyní podstatně lepší. Další doplněk: Tak už je to zase o další a velký kus lepší. Možná tomu i nahrává, že není konkurence, ale teď už by to měl nový pořad těžké. Re-Play už urazil velký kus cesty a je zase lepší a lepší! ()

koza3

Spousta retrofilů zažila Game Page, nedá dopustit na tištěné periodika či jednoduše má nějaký problém s podobou Re-Play. Za mě je to špička, která leč nemá konkurenci, musí se probíjet v populárně nepopulárním poli herní branže. Moderátoři se perfektně doplňují, některé vtípky jsou trapné, ale to jim občas odpustíte. Grafická podoba je naprosto bezvadná, jde vidět, že na tom dělají kvalitní a zkušení lidé. Třešničkou na dortu je, že se tým vydává do celého světa na ty největší cony a megaeventy hrám věnovaným. Za mě top, pět hvězd bez debaty. ()

Ace Liver

Ze začátku se jednalo o velice svěží a zábavný pořad. Postupem času se ale veškeré kouzlo postupně vytrácí. Recenze jsou neslané, nemastné. Jestli se z nich něco úplně vytratilo, tak to jsou mnohé fórky, jež krásně vlnu informací odlehčovaly. Moderátorské vstupy jsou převážně úplně zcestné a nic neříkající. A nakonec komentář.. Nasazení youtuberů na čtení recenzí je už úplný projev zoufalosti. Neumí to a nefunguje to. Toho pořadu je škoda, chtělo by to už nějakou zásadní obměnu. ()