Herní pořad vysílaný televizí Public od 15. února 2009. Každý díl je vysílán jednou za 14 dní se stopáží 25 minut, je rozdělen na části Téma dílu, Rozhovor, Předehra, Novinky, Recenze, Soutěž, Video-dotaz a Reportáž. (Gerret)

C0r0ner

Game Page to sice není, ale po hříchu to je jediný pořad o počítačových hrách, který je momentálně k nalezení v TV (ne že bych nějakou měl). Recenze jsou podávané vtipně a věcně, reportáže z conů jsou zajímavé a ústřední trio je fajn, takže mi tam nechybělo nic, co jsem od toho očekával. 85% ()

A.Fish

Jako hráč to někdy sleduji, no a někdy je to hrozně nudné. A když se konečně objeví recenze na dobrou hru tak to srazí hodnocení. PRŮMĚR ()

AntonG.

Ach jo, proč musí do pořadů o hrách furt cpát moderátory? Alžběta zpočátku vypadala celkem sympaticky, ale nyní už mi přijde spíše trapná a naprosto zbytečná (dělá tam něco kromě hihňání? Jo, občas dělá rozhovory, ale to by jí měli zakázat, hrůza a děs.). ()

SniperG1

Dvakrát tak delší a o trochu lepší než Game page!! Skvěle provedené recenze a novinky, banální soutěžní otázky - ale o výborné ceny! Prostě COOOL :))) 85% ()

Script

Jediný z herních pořadů v České republice, který se fakt povedl. Při sledování jsem se nikdy nenudil a ta dvojice moderátorů (na kterých stál celý pořad) mě neskutečně bavili. Bohužel i někdy musí nějaký pořad skončit a u Re-Playe mě to fakt mrzí. Nástup Re-Playe 2.0 mě nehorázně vytočilo, protože ti nový moderátoři si neudrželi ten šarm jako Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová. ()

kjakob

Re-play sleduju už poměrně dlouho a líbí se mi že si pořad prochází vývojem a snaží se chytat trendů a známých tváří. Negativních recenzí bych si nevšímal, pořad je v rámci mainstreamu asi jediným solidně zvládnutým pořadem. Víc live streamů a obecně lepší interakce s komunitou by asi neškodila, "jen" vysílat pořad dnes prostě nestačí. ()

kinghome

Nejlepší herní pořad co je v současné době na obrazovce!!! Úžasný recenze,skvělá muzika a skvělý moderátoři! V kategorii českých herních pořadů je toto jednička na trhu. Proto plný počet. ()

MagsMoses

Pořad určen pro všechny hráče všech věkových skupin. Nikoho neurazí, a v podání Mikoláše Tučka a Alžběty Trojanové a jejich opravdu vtipných vtípků a srozumitelných recenzí, velice povedený pořad. ()

karlik4801

Byl to super pořad, dokud nezačali vysvětlovat jak se hrají karetní hry. V posledních dílech o nich slyším furt. Dále reklama na kanál na youtube a na stránku na facebooku přímo v pořadu, to dřív nebylo. Jinak skvělé a místy vtipné recenze. ()

Ryuuhei

Myslím, že vzhledem k mému pravidelnému sledování bude vhodné tento pořad patřičně ohodnotit. Re-Play patří mezi ty pořady, které sleduji teď už pravidelně, respektive jej každou sobotu očekávám a těším se, jakými novými informacemi mě zásobuje. Rozděluje se do několika kategorií, kde nechybí novinky z herního světa, občas nějaké méně či více zajímavé téma a samozřejmě recenze (nejen) herních AAA titulů. Moderátoři jsou sympatičtí. Jak Bětka, tak i „Tukan“, jak se i sám přezdívá a co prokázali ve speciálním silvestrovském dílu, je s nimi i pořádná sranda. Samozřejmě, každý díl je jiný a mně osobně třeba díly vyloženě věnované sportovním hrám moc neberou, to samé platí o občasných blocích věnovaných virtuálním závodům F1, tudíž nebudu hodnotit úplně dokonale. Jinak ale pro mě osobně pořad splňuje očekávání a každý víkend se na něj těším. Jen by to chtělo trochu zlepšit akustiku v jejich novém studiu, ta ozvěna je strašná. 80% ()

majxik

Tak dlouho v SCORE (herní měsíčník) slibovali Mikolášoj Tučkoj obnovení pravidelného seriálu u SCORE až jim zdrhnul do Re-play. A musim se přiznat že mu to tam sedí. Ale k seriálu... pro nadšence her dobrá podivaná a pro ostatni asi chvilka k odskočení na záchod. Pro mě to jsou pak teda 4 hvězdičky protože jsem Mikolášuv fanda a hry mě prostě bavěj. ()

T-pack

Při hodnocení Re-Playe se samozřejmě nedá vyhnout srovnání s Game Page. Řečeno herní terminologií: zatímco Game Page je stará dobrá DOSácká vykopávka, Re-Play je nová pecka s nadupanou grafikou, oslepujícími efekty, ale pokulhávajícím příběhem a slabou hratelností. Oba pořady mají něco do sebe, oba mají své neduhy, ten který si ovšem zapnu pokaždé znovu je zkrátka Game Page. Proč to není Re-Play? Jednak ze zvyku, pak kvůli vysílacímu času, ovšem hlavně je to kvůli té iritující snaze být co nejvíc cool (jo, Game Page je až bolestivě trapná, ale taky si to uvědomuje), otravnému a nudnému hlasu čtoucí nekonečně dlouhé fundované recenze a faktu, že Tukan tam taky zdrhnul z Game Page. Hezká moderátorka pochybných kvalit není snad ani plusem, ani mínusem. Jsem možná spíše sváteční hráč a navíc takový, který na Game Page vyrostl - proto mi sedí pořad víc, než tenhle Re-play. ()

LittleJohnny

Skvělý pořad, který u nás svým zaměřením patří mezi "unique" žánr. Skvělé moderátorské duo a aktuální informace ze světa. Co více si přát?! ()

sheldonka.

Určitě lepší než GP. Tady se toho dozvíte mnohem víc. Reportáže jsou dost zajímavé a moderátoři jsou mi hodně sympatičtí. Málem bych zapomněla na úvodní píseň od Prodigy, kterou miluji. Nevím proč, ale jen těžko by se mi tam hodila jiná skladba než právě tato. ()

Kerion

Znám Mikoláše Tučka alias Tukana z dob, kdy vytvářel a moderoval pořad "Volejte šéfredaktorovi", který vycházel na DVD k oblíbnému našemu/vašemu/jejich ne časopisu. Na jeho styl humoru jsem tedy zvyklý a sedí mi víc než trencle od Styx. S Alžbětou tvoří sympatickou moderatorskou dvojici dle mého ideálně zapadající do stylu pořadu. Pořad je free cool a in, což přesně pasuje na televizní stanici Prima Cool a diváckou skupinu, kterou chtějí oslovovat. Recenze jsou předkládány v líbivém designu s výrazným voiceoverem. ()

ravalah

Velmi sympaticti moderatori, kterym to na obrazovce spolu proste sedi. Je fajn, ze kazdy je trochu jiny a i se tak profiluje, takze clovek nema pocit, ze je nekdo z nich na obrazovce navic. Pokud si vzpomenu na GamePage, Re-Play se dostal o dost dal. ()