Reklama

Reklama

Recenze (3)

pepua 

všechny recenze uživatele

Doktor chirurgie potká klavírní virtuosku, která se chystá na koncertní turné po Evropě. Zamilují se do sebe, ovšem slečna klavíristka již jednoho nápadníka má a tak nakonec doktora odmítne. Ten, zpět v práci a stále těžce zamilován, slíbil jisté chronické kriminálnici trochu spravit zjizvený obličej a jaký nový obličej jí ukutí je nasnadě. Námět v sobě určitý potenciál skrývá, ale to zpracování představuje vrchol nudy. Romantický film s jasným průběhem, průměrnými hereckými výkony a ve finále docela zmršeným námětem. ()

liquido26 

všechny recenze uživatele

Plastický chirurg se zamiluje do pianistky. Poté, co dostane košem (dáma se má vdávat), operuje ve vězení zlodějku se znetvořeným obličejem a rozhodne se, že jí obličej opraví tak, aby vypadala stejně jako jeho láska a potom se s ní ožení v naději, že se žena bude chovat přesně tak, jak očekává. __ Takto slabé hodnocení si tento film Terence Fishera rozhodně nezaslouží. ()

Reklama

Topco 

všechny recenze uživatele

Noirový príbeh žiaľ bez noirového vizuálu (high-key nasvietenie tvárí mi tu vyslovene nesedelo). Dej je skratkovitý a pokojne mohol mať o 10 minút viac a venovať sa posadnutosti hl. hrdinu zmeniť (prevychovať) pacientku, neskôr svoju manželku - notorickú kriminálničku, ktorej preoperoval tvár po vzore ženy, s ktorou nemôže byť. Malo to rozhodne väčší potenciál, vrátane rozuzlenia. 3,5* ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama