Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny. (Netflix)

GameboyNES odpad!

Aááá, pan šnajdr nám aspiruje na uspávače hadů tohoto roku. Nudná digitální splácanina s rodinejma citečkama.  80. munut a já čekal že už bude konec a týý vole!!!! to jsem teprve lehce za půlkou. Scénka u trezoru byla docela zábavná. Nicméně ta přehnaná stopáž a zbytečný citečkový scénky to ubijí. Apropo, to ten šnajdr to čil na nějaký levný čínský mobil, bo to vypadá neskutečně lacině. 3% ()

MasterMagic

Takhle jsem si během prvního aktu dělal prdel z toho, jak úplně nejtrapněji by mohl film příběhově pokračovat a skončit. Vtip je v tom, že se věci začaly přesně vyplňovat a ke konci jsem si málem zlomil vaz z nevěřícného kroucení hlavou. Je to strašně dlouhý a plný toho nejzavšivenějšího melodramatického klišé, kde i vzhledem k délce je i těch akční scén pomálu. Zack snad chvílema ani nevěděl, jak operovat s kamerou. Využívá strašně moc prvoplánových "cool" záběrů a obraz je kolikrát nedosvícený a rozmazaný. Působí to neskutečně levně, jako první studentův film, kterému se poštěstilo a dostal budget, jak kráva. ()

RAFT

Konečně nějaký zombie film po dlouhé době .Pokud nepočítám seriál Walking dead.Film byl zábavný ,bavil sem se od začátku až do konce,nenudil sem se .A jednotka spolu s Davem Bautista ,tak potom žačne teprve ten nářez .Chce to vypnout mozek a jenom sledovat .Za mě 60% ()

El.Negros

Hamletovské drama o lidských citech a komplexnosti života v grandiózně zamotaném příběhu plném překvapeni a hlubokých filosofických úvah o zombiích…nečekejte. Některým tématům inovátorství sedí (ženy a nové babičkovské kalhotky z itošky), jiným ne (prezidenti a kolečková křesla). A jako přestárlý konzervativec (od malička masturbuji striktně jen pravou), jsem se zcela logicky připravoval připojit k místňákům a hnidopišsky zhejtnout úplně všechny nové nápady ohledně mých starých nemrtvých, pasivně agresivních kámošů. Ale spletl jsem se. Armáda zombíku s rotou alfa- evolved-rádoby-zombie-příšer (ty už prostě patří do řádu monster a ne do vědeckou obcí uznávaného zombificus classus) byla fajn. Úvod naprosto špičkový. Pak chvíli příběhového kómatu, který nás dokodrcal k druhé polovině filmu, kde Zack opět nabral dech a naservíroval nám maličko novátorsky pohled na Las Vegas a komunitu společensky nepřizpůsobivých zombčanů. Suprová akce s cool vypadajícími scénami. Ovšem pár zombie much by se též našlo…třeba poněkud divné příběhové zkraty, nebo obvyklé dementní nelogičnosti příběhu (jež mě brutálně se#ou už od dob, co povstala první filmová zombie z hrobu). Ale Bautistuv hrubosval v mozku hrál jako o život, jeho „dcera“ zahrála výbornou ultra-pizzu a film končil atomovým výbuchem u na pozadí zapadajícího slunce. Jako, co chceš víc voe? Doufám tedy, že bude opět nějaké pokračovaní (prej jo). Při čekání si ohřeju v mikrovlnce další zombie packu s kečupem a klíďo si to pustím zas a znovu. ()

-henry-

Slibně vypadající trailer je sestřih prvních a posledních 15 minut filmu a ve zbývajících dvou hodinách zůstalo jen divácké utrpení. Dejte “vizionáři” svobodu a na oplátku dostanete tvůrčí impotenci. Něco tak nudnýho, blbě časovanýho, nezajímavě točenýho a po všech stránkách zbytečnýho jsme tu dlouho neměli. Téměř nesnesitelný zážitek. Snad jen ta úvodní titulkova sekvence stojí za trochu pozornosti. ()

tlesk

Armáda mrtvých je ve výsledku silně béčkovým filmem se slušnými efekty, gore a neotřelým prostředím, který však nejde na dřeň a slibný potenciál tak zůstává nevyužit. Snímek (jako ostatně spousta dalších počinů ze stáje Netflixu) jako by přílišnou volností, poskytnutou tvůrcům postrádal dramaturga, tak nějak tápal a nevěděl, čím vlastně chce být. Vysněný zombie projekt Zacka Snydera a jeho fanoušků, čekajících návrat ke kvalitám Úsvitu mrtvých tak zůstává rozkročen mezi krvavým akčním zombie filmem (kde té akce je vlastně docela málo, a zdaleka není tak cool, jako jsme u Snydera zvyklí), heist movie (tady zase trochu haprují nedotažené postavy, kde snad jediný zajímavý je (vyjma hory svalů Davea Bautisty) praštěný „kasař“ Matthias Schweighöfer), černou komedií a pokusem o další resuscitaci, či alespoň inovaci zombie subžánru (kde té originality zase není tolik, aby byla naplněna). Zůstává tak bezesporu ambiciózní film, kterému jako by někde v polovině došel dech a velká očekávání v něj vložená tak zůstala nenaplněna… ()

BFG2000

Je to prostě Snyder utržený z řetězu se vším všudy. Zpomalovačky, ulítlé postavy, ulítlé zabíjení a vůbec hodně ulítlých scén, vždy trefná hudba a neskutečně dokonalá kamera a vůbec celá kompozice scén až po barevné ladění. Zatím Snyderův TOP v tomto ohledu! Tentokrát mu ale nemohu odpustit tu neskutečně nudnou první třetinu, kterou nezachrání ani geniální představovačka hlavních postav. Každopádně od doby házení zelených chemických světel, dostaneme přesně to, co jsme si přáli. Akční nářez plný headshotů, který se s nikým nemaže a k tomu jednoho tygříka navíc. Závěr skvělý, silný, emoční a epický, ale to "outro", to je za mě nejlepší část filmu :-)  Doporučuji pouštět od času cca 1:03:00 :-) ---- Po přečtení recenzí musím ještě dovětek. Kamera je naprosto precizní a žádné polorozmazané peklíčko či otřesná kamera se rozhodně nekoná. Že je často použita nízká hloubka ostrosti neznamená, že to, co má být ostré, ostré není. Mně se ten rukopis líbil a sedl. ()

Clark_Kent

EFEKTIVNÍ SNYDEROVA ARMÁDA MRTVÝCH🧟‍ Popravdě první zkušenost s nemrtvým zombie tygrem či koníkem, mě krásně rozzářila. Netflix mě nalákal a ke svému úžasu jsem dostal napínavý, neokoukaný, svižný akční nářez. Zavzpomínal jsem na krásný časy mé vojenské služby, to když rachot z kulometu uslyšel jsem. Tady se Zacku Snyderovi, jeho tvrdá vytrvalost a píle vyplatila. Za mě o dost lepší a koukatelnější, než nedávný Snyder Cut. Je dost možný, že Superhrdinové už v dnešní moderní době vycházej z úžasu. Kdežto Zombie, tady dokážou dravě zakousnout. P.S.: Když Snyder dostal 100% volnost a jěště si sednul sám za kameru, jeho velká láska se snadno projevila. ()

Marty7CZ

Kdyby ten bijak byl vážnej, bez těch debilnich komickejch hlodů, bylo by to na 70%, v tyhle podobě 55%.... A Snyder rozhodně není to, za co se vydává 🤦🏻🤦🏻🤦🏻 ()

misar3

Snyder částečně boří stereotypy zombie filmů, nabízí originální pojetí a hromadu neotřelých novinek a pěkných záběrů. Na druhé straně ale stojí absolutní nelogičnost, kdy postavy téměř nespolupracují a v důsledku toho umírají, postupně se začnou vyskytovat klasická příběhová klišé, akce je poskromnu a závěr nejspíš taky nikoho nepřekvapí... 70% ()

Flory14

Očekávání po zdejších hodnocení byly opravdu nízké, Zacka Snydera spíše nemám rád a s výjimkou Bautisty jsem neznal vůbec žádného herce. Překvapivě ale je to ten film u kterého jdu proti proudu. Protože mě zkrátka sedl. Úvodní část snímku je dosti věnována sestavování týmu a poznávání charakterů. U mě  asi byl klíčové že mi postavy z větší části sedli. Všichni byly zapamatovatelní ale zároveň nepůsobily úplně přehnaným dojmem aby se uchovala v rámci mezí reálnost. Jasný "klišé postavám" se člověk nevyhnul a s mexickým youtuberem se dalo vyhrát ještě více ale to už je detail. Z postav mě štvala dcera Bautisty, klasická rozmazlená naivní postava, plačko bez zkušeností která nakonec bude strašně užitečná, tu jsem fakt neuznal. Děj je za mě docela v klidu ,jednoduchý. Má to tu výhodu že se s ním ve scénáři nemusí tolik ztrácet čas, prostě vmete prachy a dostanete podíl, o motivaci je postaráno. Zombie jsou dosti kreativní a pojatí úplně jinak. Já mám tyhle změny  v žánrech rád, kdy se tvůrci neřídí  pravidel ale vykládají si je po svém. Zombie jsem uzna a to hlavně Alfa zombík který byl hrdej a nespokojenej ( zde věřím že pár konzervativních diváků bude mít velký problém). Mínusy dávám rozhodně za už hodně hloupý konec. Během filmu se postavy občas chovají nelogicky ( to je v rámci žánru v pořádku) ale ke konci už jsou úplně debilní. Taky závěrečná scéna kdyby byla o 5minut kratší  tak by se povedla, takhle to bylo dost divný. Kamera byla občas trochu rušivá a říkal jsem si o co jde(zpětně jsem si dohledal že to zas byla nějaká Snyderovina a taky že postava pilotky byla komplet přidaná digitálně). Dějová linka Bautisty za mě nefungovala a hrála si na něco, na co neměla. Za mě rozhodně nejlepší akční film od Netlixu, kvalitní zombie akčňák který si klidně pustím znovu, s fajn postavami a se slabším závěrem. Čtyři čisté hvězdy, oddechovka jak má být. Oblíbené postavy: Německý zámečník a jeho "bodyguard", mexikánec a hlavní zombie  Neoblíbené postavy: Dcera, úchylný hlídač v táboře a trochu i Bautista ()

departed

Z trailerů to působilo debilně a až moc digi-bordelu. Ano, je to debilní a digi-bordelu je tam víc, než by se na takhle dlouhou stopáž dalo snést, ale za celou dobu jsem si ani jednou neodskočil a ani se nepodíval na čas, kolik zbývá do konce. A to myslím, že znamená, že jsem se asi dobře bavil. Je to cheesy, zápletku bych dokázal napsat lépe i já (a to je co říct), klišé momenty nechybí, tým sestavený jako sebranka nýmandů, kde nechybí jediný šablonovitý charakter, který byste neočekávali, zvraty předvídatelné, konec křečovitě dojemný a CGI tak moc, že snad pochybuji, že samotní herci z toho něco měli při natáčení. Ale všechno tohle v kombinaci se skvělým doprovodným soundtrackem z toho udělali film, který se dal strávit a který se beztak ani nemá brát vážně (tomu napomohla i přebarvičkovaná kampaň). Něco, co bych od Snydera nečekal, nicméně svoje nízkorozpočtové Dawn of the Dead stejně nepřekonal a nejspíš ani nepřekoná (třeba se ani nesnaží?). Poznámka na konec: za léta zombíků v kinematografii jsem si dokázal zvyknout na svižný a rychlý, ale nedokážu si zvyknout na myslící. Prostě mi to nejde, podkopává to celou původní Romerovo ideu a působí to tupě. Sám Romero to udělal v Land of the Dead a dopadlo to hrozně. ()

alldo.raine

Nikdy jsem nebyl fanda zombie filmů a zřejmě ani nebudu. Tudíž to nejde brát ani úplně objektivně toto hodnocení. Nicméně tady prostě nefunguje nic a to ani když si odmyslím ty nemotorně ožrale se pohybující pralidi. Vážnost tomu nevěřím ani za mák, herci jak ve špatném německém filmu Uweho Bolla a scénář? No nic, Člověk odpustí jednu věc pro jinou, ale tady není nic. Odpad nedám, protože už do filmu jsem šel s předsudky a tak by to nebylo fér. ()

HERGImanCZ

Upřímně nechápu, co se tady stalo. Po úchvatné Lize spravedlnosti Zacka Snydera, kde nám Zack Snyder ukázal, že ona parodie na Cyborga a Flashe v (ne)původní verzi opravdu nebylo tím, co nám chtěl ukázat, protože budování charakterů jednotlivých postav zvládá opravdu na jedničku, přichází Armáda mrtvých. Je to jen pár dnů, co jsem film viděl, a mám dost velký problém si postavy z tohoto filmu vybavit. Když to srovnám například s Watchmeny, kteří vznikli taktéž pod Snyderovou taktovkou, nedovedu si vysvětlit, kde se stal problém. Postavy v Armádě mrtvých jsou totiž opravdu o ničem. Jedná se o stereotypní tvrďáky, které vidíme v každém druhém zombie filmu. Silné motivace jsou nastíněny jen u mála z nich. Přitom film má necelé dvě a půl hodiny, což je na Snydera dost málo, a sám Synder si chválil spolupráci s Netflixem a nechal se slyšet, že film jako takový je "director's cut", takže o žádných zásazích ze strany studia mluvit nemůžeme. Celá premisa plánu na vykradení trezoru je ještě k tomu dost zvláštní a z pohledu "záporáka" zbytečně komplikovaná, jak se na konci dozvídáme (to ale radši posuďte sami, protože se chci vyvarovat větším spoilerům), takže děj je jakýsi průměr v žáru postapokalyptických filmů. Vše to ale do jistý míry balancuje Snyderův režisérský um, díky kterému se to, co slovy zní jako plytká slátanina, stává o úroveň vyšší odpočinkovou podívanou s několika zajímavými nápady, skvělým audiovizuálem a příjemným tempem, kterou jsem si nakonec do jisté míry i užil. Ke konci se i pár těch emočních momentů objeví, za což uberu pár mínusových bodů a řeknu, že film jako takový je velmi slabý nadprůměr, který má ale k oné pomyslné průměrové hranici 50 % až nepříjemně blízko. Jedná se rozhodně o nejslabší film od Zacka Syndera z těch, které jsem zatím viděl (asi dva mi ještě zbývají), ale jako večerní odpočinková aktivita po náročném dni to, hádám, dokáže posloužit dobře. ()

papadoce

V celku vizuálne kvalitná, scenáristicky absolútne vypatlaná a škaredými ženskými indivíduami obsadená, dva a pol hodinová hovadina. Napriek všetkému, to bolo pozerateľné a videl som už väčšie drísty od Zacka Snydera, ale masturbačný materiál by tomu bol dozaista veľmo pomohol. Niektoré Zombie pasáže ako napríklad tigrík a hlava a tak, boli fakt impozantné. Od Netflixu celkom slušne peňazí na to zrejme Zacki dostal, lebo draho to vyzeralo. Tak keď nehľadáte vo filmoch zmysel (dokonca ani v tých nezmyselných), keď máte radi Zombie stvory a videli ste už viacero Netflix produkcií a stále to nevzdávate, tak to rozhodne skúste. Však prečo by som mal len ja stratiť dva a pol hoďky života, ne ? Určite kukateľné. ()

Blutarg

Jedna hvězda za pár efektů a zombí-tygříka, druhá hvězda za postavu německého Red Barona a lá nejlepšího kasaře. Jinak velký špatný... nic nápaditého, zajímavého. Jedna velká nuda, která trvá dlouho. ()

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (více)

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

06.07.2021

Tak se zdá, že si Zack Snyder (Muž z oceli, 300) přece jen splní další svůj sen. Tedy alespoň částečně. Známý režisér totiž předělal svůj starý koncept na Sedm statečných ve Star Wars univerzu, který… (více)

John Wick hlásí další posilu

John Wick hlásí další posilu

18.06.2021

Čtvrtý John Wick se začne točit už tohle léto na lokacích ve Francii, Německu a Japonsku. A právě z poslední zmíněné země teď dorazila čerstvá posila, obsazení totiž doplní také herec Hirojuki Sanada… (více)

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

13.06.2021

Režisér Zack Snyder má za sebou čerstvě zombie akční thriller Armáda mrtvých pro Netflix, se na streamovací službě alespoň coby v počtu zhlédnutí zaznamenal obří úspěch. Tím ovšem jeho spolupráce s… (více)