Stonehenge apokalypsa (TV film)

• Česko

Apokalypsa: Posledný deň Zeme

Sci-Fi / Katastrofický

USA / Kanada, 2010, 87 min

• Ketri

Tak nápad na sci-fi to nebyl špatný. Škoda, že to skončilo jako televizní zpracování. Kdyby autoři na příběhu více zapracovali, kdo ví? Nicméně, velké plus si tento film získá u žen zralého věku. Proč by všude měla být pravá ruka hrdiny vychrtlá, prsatá blondýna, která právě oslavila 21. narozeniny, že? Pravda, ten konec je velmi dvojsmyslný ... ale nebudu tu spoilerovat. Přeci ostatním nepokazím skvělý filmový zážitek.(16.1.2011)

• Terva

Stonehenge se pohnulo. Ano, pohnulo. Ale pohyb doprovází nedostatek peněz a špatné triky. CITÁT - Je to odpočet........a v našem světě, skoro vždy končí odpočet výbuchem....... CHYBA VE FILMU - Nejen že se hlavní aktéři Jacobs a Doktorka Leecová jen tak během dvaceti hodin přesunou z Anglie do USA a tam ještě cestují autem z New Yorku do Maine, ale dokonce se pak za dvě hodiny vrátí, slyšíte správně, dvě hodiny jim trvá let z USA zpět od Anglie...... (To je jak z Prahy do Bulharska) Cestou se nenamáhají ani z převlékáním a anglický vojenský jeep se jim někde cestou změní na americký osobní teréňák. Tvůrci tu dělají z diváka blbce. Je to strašnej snímek, slátanina a až, tedy jest-li, to vydržíte do konce tak zaplakáte. CITÁT - Civilizace, tak jak ji známe, byl špatný pokus.......(8.5.2012)

• warhammer

No paráda! Stonehenge na paloučku poskládaný z nevyužitých šutrů místního kamenolomu má v úmyslu zničit svět. Už jsem si jen říkal teď se ješte rozhodněte shodit na Stonehenge atomovku a nasadíte tomu korunku. S hrůzou jsem zjistil, že ta největší možná demence se potvrdila. Červeným tlačítkem v horní časti dálkového ovladače vypněte televizní přijímač. Proveďte očistu těla a dutiny ústní. Uložte se ke spánku a zkuste myslet na něco hezkého.(28.4.2013)

• Nail

Nic extra jsem od toho nečekal. Když jsem eště zjistil, že v tom nemá prsty Asylum tak jsem se docela těšil co z toho vyleze. Námět vcelku zajímavé, provedení však mnohem horší i efekty stály za starou belu. Co se musí nechat tak mě překvapili výkony herců, které bych zařadil někam k průměru. Celkověbych tomu dal něco kolem 30%. Jo co mě teda dost pobavilo tak v dabingu, průvodkyně na začátku filmu a její ustavičné "och, och, och" to mě doslova a do písmene rozsekalo :-D(13.3.2011)

• mudvayner

Takový roztomile hloupý film. Namixujeme katastrofu s Indiana Jonesem, přidáme hrozné herce, celkem zajímavý námět, nesmyslný scénář a dostaneme film na sobotní odpoledne u TV Nova. Ale je pravdou, že je to pořád o chlup kvalitnější než ty katastrofické megafilmy na víkend, které jsou plné záplav, zemětřesení, tornád, bouří a já nevím čeho všeho.(2.3.2011)

• - Let z USA do Anglie zabere Jacob (Misha Collins) pouhé hodiny. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v kanadském Vancouveru. (Terva)