Reklama

Reklama

Stonehenge apokalypsa

(TV film)
  • Česko Apokalypsa ze Stonehenge (více)

Když skupinka archeologů vykope lidskou kostru poblíž historického památníku Stonehenge, zároveň objeví staré unikátní zařízení ukryté pod skalním podložím. Náhodou toto zařízení spustí a tím začne řetězec událostí, které mohou dost dobře zapříčinit konec světa jak ho známe. Konspirační teoretik a rozhlasový moderátor, Dr. Jacob Glaser, věří v neznámé. Po silném elektromagnetickém výbuchu spěchá do Stonehenge ve víře, že tam nalezne klíč. S každou novou elektromagnetickou prasklinou se šíří zemětřesení a sopečné erupce hrozí zničit planetu. Jak se vědci snaží pochopit kataklyzmatické události, musí Jacob najít způsob, jak apokalypsu ze Stonehenge zastavit. (Intersonic)

(více)

Recenze (39)

Downloader odpad!

všechny recenze uživatele

Kdyby zničehonic Mishovi v půlce filmu narostly jeho andělský křídla a Torri by na pomoc přiletěla Atlantis rázem by se to z odpadu dostalo na 5 hvězd, ale film kde zazní: ,,Musíme něco udělat, jinak Stonehenge zničí svět" nemuže dostat nic jinýho než odpad, podobné efekty sem viděl v RPG hře z roku 2000. ()

Ketri 

všechny recenze uživatele

Tak nápad na sci-fi to nebyl špatný. Škoda, že to skončilo jako televizní zpracování. Kdyby autoři na příběhu více zapracovali, kdo ví? Nicméně, velké plus si tento film získá u žen zralého věku. Proč by všude měla být pravá ruka hrdiny vychrtlá, prsatá blondýna, která právě oslavila 21. narozeniny, že? Pravda, ten konec je velmi dvojsmyslný ... ale nebudu tu spoilerovat. Přeci ostatním nepokazím skvělý filmový zážitek. ()

Reklama

Woodstock 

všechny recenze uživatele

Tajemné kameny na poli u Stonehenge stály v kruhu tiše a bez pohnutí celá staletí, než je jednoho krásného dne chytil rapl a kameny začaly vyšilovat. Stala se z nich zlomyslná mikrovlnná trouba, která chtěla ugrilovat celý svět. Na rozcvičení zpustošila celou Indonésii, aby bylo všem jasné, kdo je tady pánem a že lidstvo to už má za pár a Armagedon klepe na dveře. Má to slabé herce, ještě slabší triky, děravý a nezáživný scénář, příliš mnoho WTF momentů... je to zkrátka zralé na odpad! Jednu hvězdu dávám za ten geniální návrh hodit na Stonehenge atomovku. Čert vem turistický ruch! :-) ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Kanaďan Paul Ziller je ukážkovým príkladom totálne béčkového režiséra, ktorý dokurví všetko na čo siahne. Točí lacné, hlúpe filmy, ktoré sú charakteristické idiotskými scénarmi, príšenými hercami, primitívnymi digitálnymi trikmi a úplne zmršenou réžiou. V rámci svojho diváckeho masochizmu som videl už štrnásť jeho snímkov. Všetko to boli nesmierne braky. Naposledy som zhliadol katastrofický sci-fi titul "Apokalypsa: Posledný deň Zeme". Ziller ma úplne opantal svojou neschopnosťou a absolútnym nedostatkom talentu. * ()

Acrobat odpad!

všechny recenze uživatele

Dodnes je budenie zo sna sprevádzané spomienkami na násilné prinútené sledovanie sexuálnych orgií druidov. Starcov, ktorí v strede nejakého šutru rozprávali o prvých zážitkoch. Hororové scény ako v Skull and Bones s Bushom vo vedení. Teraz po x-rokoch a mojom spráchnivenom tele a lá Highlander sa prebúdza Stonehenge. Ukazuje silu, hltí civilizáciú...vyčíta jej bytie a uráža nás. Odpor narastá...Chcem plagát Danyho Craiga... (videné 30.07.2015, HDrip) ()

Galerie (20)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení probíhalo v kanadském Vancouveru. (Terva)
  • Let z USA do Anglie zabere Jacob (Misha Collins) pouhé hodiny. (Terva)

Reklama

Reklama