Stonehenge apokalypsa (TV film)

• Česko

Apokalypsa ze Stonehenge

• Česko

Stonehenge: Soudný den

Stonehenge Apocalypse

Apokalypsa: Posledný deň Zeme

Sci-Fi / Katastrofický

USA / Kanada, 2010, 87 min

Šťavnatá, zvrácená zábava. Tohle televizní déčko se naštěstí nepropadá do závějí nudy či pokusů o seriózní film, jak se to často u podobných filmů stává. Od začátku divákovi nabízí nekonečnou kanonádu totální debility, příběhem počínaje a triky konče. A je to neskutečná zábava. Prostě momenty, ve kterých postavy s vážnou tváří pronáší věty jako " Musíme něco udělat, nebo Stonehenge zničí svět!", zemětřesení na Jávě řeší atomovkou shozenou na Británii a nejvíce ze všeho se bojí blikajícího kamenného kruhu jako vystříženého z 10 let staré počítačové hry, jsou k nezaplacení a v žádné áčkové produkci bych je nikdy nenašel. I proto podobný hnůj cíleně vyhledávám a tentokrát to byla čistá práce. /60% a 3*/(22.7.2012)

• Testament

Některé filmy jsou už odpudivé jenom názvem. Když jsem se ale díval se známým a ten se smíchem na tváři prohlásil: "Tak to tam za chvíli pošlou na ten Stonehenge atomovku", měl jsem to za podařený vtip. Nevěděl jsem, že za pár minut to napadne i tvůrce...(10.6.2011)

• maverick10

Ale jo je to sranda(31.5.2013)

• JFL

Památky jsou svinstvo a přivedou lidstvo do záhuby; obzvláště ty vystavěné cégéčkama na nějakém poli v Kanadě.(25.11.2012)

• Martin741

Primitivna zlatanina, ale parkrat sa vystrelilo a myslim, ze aj vybuch bol. Takze vydalo za 5 %(15.10.2013)

• - Let z USA do Anglie zabere Jacob (Misha Collins) pouhé hodiny. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v kanadském Vancouveru. (Terva)