Stonehenge apokalypsa (TV film)

• Česko

Apokalypsa: Posledný deň Zeme

Sci-Fi / Katastrofický

USA / Kanada, 2010, 87 min

• Woodstock

Tajemné kameny na poli u Stonehenge stály v kruhu tiše a bez pohnutí celá staletí, než je jednoho krásného dne chytil rapl a kameny začaly vyšilovat. Stala se z nich zlomyslná mikrovlnná trouba, která chtěla ugrilovat celý svět. Na rozcvičení zpustošila celou Indonésii, aby bylo všem jasné, kdo je tady pánem a že lidstvo to už má za pár a Armagedon klepe na dveře. Má to slabé herce, ještě slabší triky, děravý a nezáživný scénář, příliš mnoho WTF momentů... je to zkrátka zralé na odpad! Jednu hvězdu dávám za ten geniální návrh hodit na Stonehenge atomovku. Čert vem turistický ruch! :-)(17.11.2014)

• Likan7

Klasická sra*ka, který existuje dvacet tisíc a nikoho nezajímají. Nikdo neví, proč se točí, nikdo neví, proč do toho "herci" jdou z vlastní vůle. Podívejte se na jakýkoliv můj komentář k podobnému filmu a můžete si to přidat i tady k tomu. Je to hloupý, blbý, neskutečně nudný, neskutečně dlouhý (i těch 87 minut je fuška přežít), a neskutečně nezábavný.(7.4.2017)

• Downloader

Kdyby zničehonic Mishovi v půlce filmu narostly jeho andělský křídla a Torri by na pomoc přiletěla Atlantis rázem by se to z odpadu dostalo na 5 hvězd, ale film kde zazní: ,,Musíme něco udělat, jinak Stonehenge zničí svět" nemuže dostat nic jinýho než odpad, podobné efekty sem viděl v RPG hře z roku 2000.(7.3.2011)

• Nail

Nic extra jsem od toho nečekal. Když jsem eště zjistil, že v tom nemá prsty Asylum tak jsem se docela těšil co z toho vyleze. Námět vcelku zajímavé, provedení však mnohem horší i efekty stály za starou belu. Co se musí nechat tak mě překvapili výkony herců, které bych zařadil někam k průměru. Celkověbych tomu dal něco kolem 30%. Jo co mě teda dost pobavilo tak v dabingu, průvodkyně na začátku filmu a její ustavičné "och, och, och" to mě doslova a do písmene rozsekalo :-D(13.3.2011)

• mudvayner

Takový roztomile hloupý film. Namixujeme katastrofu s Indiana Jonesem, přidáme hrozné herce, celkem zajímavý námět, nesmyslný scénář a dostaneme film na sobotní odpoledne u TV Nova. Ale je pravdou, že je to pořád o chlup kvalitnější než ty katastrofické megafilmy na víkend, které jsou plné záplav, zemětřesení, tornád, bouří a já nevím čeho všeho.(2.3.2011)

• - Let z USA do Anglie zabere Jacob (Misha Collins) pouhé hodiny. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v kanadském Vancouveru. (Terva)