poster

Stonehenge apokalypsa (TV film)

 • Česko

  Apokalypsa ze Stonehenge

 • Česko

  Stonehenge: Soudný den

 • USA

  Stonehenge Apocalypse

 • Slovensko

  Apokalypsa: Posledný deň Zeme

Sci-Fi / Katastrofický

USA / Kanada, 2010, 87 min

 • Woodstock
  *

  Tajemné kameny na poli u Stonehenge stály v kruhu tiše a bez pohnutí celá staletí, než je jednoho krásného dne chytil rapl a kameny začaly vyšilovat. Stala se z nich zlomyslná mikrovlnná trouba, která chtěla ugrilovat celý svět. Na rozcvičení zpustošila celou Indonésii, aby bylo všem jasné, kdo je tady pánem a že lidstvo to už má za pár a Armagedon klepe na dveře. Má to slabé herce, ještě slabší triky, děravý a nezáživný scénář, příliš mnoho WTF momentů... je to zkrátka zralé na odpad! Jednu hvězdu dávám za ten geniální návrh hodit na Stonehenge atomovku. Čert vem turistický ruch! :-)(17.11.2014)

 • Nail
  **

  Nic extra jsem od toho nečekal. Když jsem eště zjistil, že v tom nemá prsty Asylum tak jsem se docela těšil co z toho vyleze. Námět vcelku zajímavé, provedení však mnohem horší i efekty stály za starou belu. Co se musí nechat tak mě překvapili výkony herců, které bych zařadil někam k průměru. Celkověbych tomu dal něco kolem 30%. Jo co mě teda dost pobavilo tak v dabingu, průvodkyně na začátku filmu a její ustavičné "och, och, och" to mě doslova a do písmene rozsekalo :-D(13.3.2011)

 • draggo
  ***

  Šťavnatá, zvrácená zábava. Tohle televizní déčko se naštěstí nepropadá do závějí nudy či pokusů o seriózní film, jak se to často u podobných filmů stává. Od začátku divákovi nabízí nekonečnou kanonádu totální debility, příběhem počínaje a triky konče. A je to neskutečná zábava. Prostě momenty, ve kterých postavy s vážnou tváří pronáší věty jako " Musíme něco udělat, nebo Stonehenge zničí svět!", zemětřesení na Jávě řeší atomovkou shozenou na Británii a nejvíce ze všeho se bojí blikajícího kamenného kruhu jako vystříženého z 10 let staré počítačové hry, jsou k nezaplacení a v žádné áčkové produkci bych je nikdy nenašel. I proto podobný hnůj cíleně vyhledávám a tentokrát to byla čistá práce. /60% a 3*/(22.7.2012)

 • MM_Ramone
  *

  Kanaďan Paul Ziller je ukážkovým príkladom totálne béčkového režiséra, ktorý dokurví všetko na čo siahne. Točí lacné, hlúpe filmy, ktoré sú charakteristické idiotskými scénarmi, príšenými hercami, primitívnymi digitálnymi trikmi a úplne zmršenou réžiou. V rámci svojho diváckeho masochizmu som videl už štrnásť jeho snímkov. Všetko to boli nesmierne braky. Naposledy som zhliadol katastrofický sci-fi titul "Apokalypsa: Posledný deň Zeme". Ziller ma úplne opantal svojou neschopnosťou a absolútnym nedostatkom talentu. *(14.3.2018)

 • Likan7
  odpad!

  Klasická sra*ka, který existuje dvacet tisíc a nikoho nezajímají. Nikdo neví, proč se točí, nikdo neví, proč do toho "herci" jdou z vlastní vůle. Podívejte se na jakýkoliv můj komentář k podobnému filmu a můžete si to přidat i tady k tomu. Je to hloupý, blbý, neskutečně nudný, neskutečně dlouhý (i těch 87 minut je fuška přežít), a neskutečně nezábavný.(7.4.2017)

 • - Let z USA do Anglie zabere Jacob (Misha Collins) pouhé hodiny. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v kanadském Vancouveru. (Terva)