Natankovat, najíst se a vyspat

Gas Food Lodging

Gas Food Lodging

Drama / Romantický

USA, 1992, 101 min

Matka a její dvě dcery prožívaj lásky a různý zklamání v nějakym příšernym zapadákově. Postrádá to nějakej hlavní příběh, jsou to spíš takový epizodky poskládaný k sobě. Vzniknul z toho takovej malej, milej film ze života, určen patrně spíš pro ženský publikum. Špatný to nebylo, ale zároveň taky nic, z čeho bych se posadil na prdel. Lepší 3 hvězdy.(24.7.2016)

• Houdini

Zlatý Medvěd - výběr(16.5.2006)

"Gas Food Lodging" - tři slova vyjadřující to, od čeho se film ani ve vypjatějších chvílích, příliš nezvdaluje. Do světa tří žen občas pronikne muž (nejzajímavější je asi cholo Javier), který však brzy zjistí, že si spletl místo určení a tak raději zas couvne do své neurčitosti. Film se obejde rovněž bez výraznější příběhové zápletky; to, co nám představuje, se obvykle netočí - právě to bych mu připsal na stranu "dal". A pokud skutečně zobrazuje jen prosté, holé životy, bez záměru a cíle, pak Larmie není určitě tím místem, kde se odehrávají.(11.7.2019)

Film plný obyčejných lidských citů, moc krásný .(12.7.2016)

Výborný film o obyčejných lidech a obyčejných věcech lidských. Žádné úchvatné výkony, žádné úchvatné emoce. Jen takový příběh ze života matky a dcery a lidí kolem nich... Ženským pohledem. Ani špetka feminismu, ani špetka mudrování... Kdysi v Brně dávali ho týden v dávném kině Jalta pro pár desítek lidí, co měli chuť nahlížet neznámého. A pak už nikdy nic. Škoda.(9.10.2005)