Epizody(11)

Příběh se točí kolem Watashiho, který vzpomíná na svůj studentský život. Dojde k závěru, že to byla promarněná léta a lituje svých rozhodnutí. Jaké by to bylo, kdyby se mohl vrátit v čase? Dokáže svůj osud změnit a zužitkovat své předchozí chyby? Tento, ve všech směrech originální seriál, byl vytvořen podle stejnojmenné knihy Morimiho Tomihika. (D.Snake)

Recenze uživatele Jeoffrey k tomuto seriálu (1)

Jodžóhan šinwa taikei (2010)

Velmi unikátní a originální anime s velmi zajímavým stylem animace. Kdybych neznal pojmy jako je Haruhi, Kaiba a Steins Gate tak by se mi určitě dostalo tohle dílo pod kůži mnohem víc, ale příběhy o paralelních vesmírech a cestách časem, příběhy doprovázené okázalými vnitřními komentáři a myšlenkami hlavního hrdiny a i příběhy s originálním a neotřelým vizuálem jsem už bohužel viděl a řekl bych, že i v o trošičku lepší kvalitě. Přesto je toto stále nadprůměrné dílo, které tato témata kombinuje opravdu mistrně a i hlavní myšlenka tohoto počinu je opravdu víc než zajímavá. Jako další pozitivum vidím charaktery, které byly také vcelku hodně zajímavé a už jen za díl, kde byla v hlavní roli "neodolatelné hrdinky" Kaori, prostě jen za to, že i tímto druhem lásky se autoři zabývali, mají ode mě další významné plus. 8/10 ()