Meruňka

(neoficiální název)
  • Austrálie Apricot (více)
Krátkometrážní / Drama / Mysteriózní
Austrálie / Francie, 2009, 11 min

Krátký snímek pojednává o setkání dvou cizích lidí v kavárně a jejich vzpomínkách na první lásky. (ZirafkaB)

flanker.27

Chtělo to trochu lepší (snad oduševnělejší? Hlubší?) dialog, jinak příjemné. Že je pointa předvídatelná od první chvíle vůbec nevadí. ()

Dalda

Podobně náladově laděné scény, jako ve filmu jsou, někoho možná nudí, mě však naopak přišel film sympatický. Když na mě nakonec, jakožto na diváka, přišel velký AHA moment, mělo to celé jakési dojímavé kouzlo a říkal jsem si, to je fakt dobrý... ()

Džany

Jasnější a lehce prokoukutelná myšlenka, která je ale navzdory tomu natočena efektně s dobrými herci, sympatickou kamerou a skvělou režií a i přes krátkou stopáž si získá vaše emoce. 75 % ()

SallyZen

Pokud to prokouknete dřív, než přijde rozuzlení pointy, tak pak koukat není potřeba. Bohužel se mi to povedlo a zbytek filmu mě nudil. Za celkem sympatickou herečku dám o hvězdu navíc, ale jinak je to vcelku o ničem. 35% ()

Mr.Ripley

Brilantní kamera a režie. Více nelze dodávat, snad jen že ony emoce mohli jít více na dřeň věci, ale pokud těch 11 minut shlédnete v HD tak i tu sílu nesílu emocí odpustíte. ()

LadyEsik

Vizuálně moc pěkné, i herci... Vadila mi ta miglající se kamera a také to, že jsem myšlenku prokoukla hned po dvou minutách... ()

LukKon

Kraťas, ktorý ničím výnimočným nezaujme, ale hlavne ani neurazí. Najzaujímavejšia však bola kamera a strih. ()

Bigwave

Děj - dejme tomu Kamera - naprosto senzační. Teplá paprsky v protisvětle. Celkový dojem z každé zvedačky, každého švengu byl nezapomenutelný. ()

burg

Přiznejme si: kdo z nás ještě dokáže takhle vzpomínat na dětství? Na jednotlivé detaily, na to, co jsme dělali celý den o prázdninách.. Krásný snímek, se skvělou kamerou. A za poslední minutu klidně ještě jednu hvězdu navíc uroním. ()