Rande naslepo

(pořad)
Reality-TV
Česko, 2010, 51 min

Stále někoho hledáte, ale pořád to není ono? Jste akční a nebojíte se kamer? Vyberte si toho správného partnera nebo partnerku jen podle jeho hlasu, aniž byste jej viděli. Běžte do pořadu RANDE NASLEPO! Pořad Tv Prima uvádí Miloš Knor. (Handle)

KajusaK

Ačkoliv zajímavé téma,tak nezajímavě zpracované. Řekla bych až mírně ujeté. Většinou se nedivím,že spolu páry být nechtějí. ()

sir-dave

Tak to je hukot, hodně solidní míra trapnosti. Když pominu to, že si někdo skrze hledání lásky musí vybrat takový pořad, tak nechápu, jak si může hledat svou milou aniž by věděl jak vypadá. Jedna hvězda pro ty, jestli opravdu uspěli..........a Knora 5% ()

TomStall odpad!

Za celý český národ mi je trapně za to, že může existovat takový pořad a díky nulové sledovanosti se nezruší po prvním díle. Tohle bohužel už není ani s k smíchu.. ()

adams89

Shánět si svého partnera do televizního pořadu může jen exibicionista a ještě k tomu zoufalec, říkám si. Moderátor Miloš Knor ale hláškuje, co to jde, a to je také důvod, proč už ten díl dokoukám do konce. ()

Sfinkter

Nápad se zástěnou se mi líbí a Knorovy hlášky nemají chybu. Když se ve studiu ještě uvelebí Ruda z Ostravy tak jsem měl o zábavu postaráno. Z daleka ne tak hrozné a trapné jak se může zdát. ()

Brandon

"Já se vždycky dívám na výšku, a taky měl dobrý zuby a působil študovaně. Tam ten byl vulgární, mluvil o trojce a vibrátoru....Jasně, babííí (84 let) :-))" ()

ghatos odpad!

Knor se zoufale snaží o "show" - celý koncept pořadu je profláknutý, nudný, trapný...., Milošovi hlemzy se nedají poslouchat ani 5 minut. ()

BloodMax odpad!

NE, NE a zase NE...tohle jsem si pustil do domu jen jednou...a doufám, že naposledy!!! Kromě perverznosti některých otázek mě to fakt nenadchlo...je vidět, že se lidi doma nudí a vymýšlí bejkárny....brrrr běhá mi z takových pořadů mráz po zádech... ()

lskala odpad!

Chtěl jsem nějak zabít čas mezi zprávami a Evropskou ligou (20:00 - 21:00) a bohužel jsem si vybral tento nový "klenot" televize Prima. První díl a zároveň poslední co jsem viděl!!! 5% - Odpad! ()

Lukoboss

To už tady snad jednou bylo ne? Může to být tak 15 let zhruba... No každopádně je to děs a je naprosto zbytečný se na takovej pořad dívat (nehledě na to, že je příšerný, když někdo do takovýho pořadu vůbec vleze). Jednu hvězdu dávám za Miloše Knora, kterej to aspoň trochu odlehčuje a sem tam mezi těma lacinýma vtípkama zazní i opravdu něco směšnýho. To je ale hodně málo na uznání nějaké kvality. ()

kamisu

Stále nedokážu pochopit, jak se někdo do takového pořadu může vůbec přihlásit (až tolik peněz za to přeci nedostanou, ne?). Světlým bodem tohoto pořadu je nejspíš moderátor, který přeci jen občas umí zaperlit. Tři hvězdy dávám snad proto, že jako typický Čech se ráda škodolibě zasměju a není na to lepšího pořadu než tento. Po odvysílání dílu si vždycky s úsměvem řeknu, že až tak špatně na tom ještě nejsem. ()

Paity odpad!

Největší kravina v historie TV datingu, tohle nemělo se seznamováním nic společného, za to s trapností se to potkalo vrchovatě. ()

Eva_D666 odpad!

Rande naslepo? Ano, určitě je to lepší nevidět. Moderátor je v pozici dohazovače a každou chvilku se tasí s nějakým plytkým vtípkem. Celkově je pořad bezvýznamný, ubohý a trapný. To teda Prima šlápla vedle....Né poprvý, né naposled. ()

Košoun

** jen za Knora, jinak je tento pořad dosti ohraný a neoriginální. Jedině komentáře Knora mě bavily, přišlo mi, že si z těch přihlášených zoufalců dělá nehoráznou prdel... A taky že jo. Jinak naprostý odpad je publikum, každý záběr na ně je tak nepřirozený a podplacený, až to bolí. Prima zkrátka neumí dělat pořady!!! ()