poster

Není kam se schovat

 • USA

  Nowhere to Hide

 • Slovensko

  Neublíž mojej dcére

Horor / Thriller

USA, 2009, 89 min

Režie:

John Murlowski

Scénář:

Kraig Wenman

Producenti:

John Murlowski, Tom Shell

Střih:

Joy Zimmerman

Scénografie:

Eve McCarney

Kostýmy:

Annie Rothschild
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cariada
  **

  Přinejlepším zajímavé,ale blbé přece jenom víc. Tohle se moc nevedlo, aneb asistenční službu mít není taky to nejlepší, co vás může potkat. Hlavní hrdinka je i v autě neustále pod dohledem a přijde mě , že si neumí poradit. Proč se ty postavy musí neustále chovat jako idioti co takhle zkusit trochu uvažovat logicky, jenže to by asi ten film nebyl už vůbec o ničem.(18.5.2013)

 • Faustka
  *

  Šikanzoidně-manipulatoidní postpubertální heker s pečlivou manikůrou tyranizuje bývalou policistku přes asistenční službu. Horror-teror-serror... vychytávka -)))(15.3.2010)

 • Campbell
  **

  Murlowski režisérský kastrát který nějakým zázrakem neustále dostává sponzory natočil další kravinu. Tentokrát si vzal na paškál něco ve stylu Telefoní budka, ale tentokrát dává rozkazy všude. Ja to naprostá blbost už jen to že tu ženskou vidí všude a ani to nedává smysl. Herci příšerný a film se děsně táhne. Ale aspoň je tu sem tam scéna která má nápad.(27.3.2014)

 • Hejtmy
  odpad!

  Megautrpení. Byl jsem si skoro jistej, že se jedná o další německej klenot typu Lenssen & spol., no ale vidím že i soudruzi ze Spojených států se naučili točit totální hovadiny. Takže pokud někdo hledá opravdu špatnej film, nemusí chodit padesát let dozadu k Edu Woodovi, ani pokukovat po díle Uweho Bolla, ale tahle lahůdka z programu TV Barrandov bude bohatě stačit... 0%(16.3.2010)

 • MickeyStuma
  ***

  Jemný thriller o únosu, manipulování a zoufalém boji o záchranu. Slovo jemný je opravdu na místě, protože nějakých drsných, či brutálních scén se tu nedočkáme. Přijde mi to jako určené pro dámské diváky, které nemají rády krev a násilí. A nakonec proč ne? Spád příběh má, nějaké napínavé chvilky taky, rvačky a drsné přestřelky nikoliv. Akčně prahnoucí divák bude přirozeně zklamán. Pro odlehčení a odpočinek je tento nenáročný snímek zcela vhodný.(13.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace