Tvůj snoubenec, můj milenec

• USA Something Borrowed (více)

Darcy chystá své kamarádce Rachel překvapení k 30. narozeninám. Je to mladá, svobodná právnička z New Yorku, zatímco Darcy je volnomyslná, Rachelin pravý opak. Darcy je zasnoubená s Dexem. Je to spolužák Rachel z vysoké školy, kdy oba spolu trávili mnoho času, ale když se jednoho dne objeví Darcy. Ta začne s Dexem flirtovat poté, když jí Rachel řekne, že není jeho přítelkyně. A tak se Dex a Darcy dají dohromady. Rachel má blízkého přítele Ethana, který je také jejím důvěrníkem. Darcy se na večírku opije, a tak ji Dex odvezme domů. Záhy se vrátí pro její kabelku a zastihne zde Rachel. Opilá dívka se zmíní o tom, jak se do něj zamilovala na právnické fakultě. Cestou v taxi, se ona omlouvá a on ji políbí. Nakonec se probudí spolu v posteli. Situace mezi Rachel a Dexem je lehce neúnosná, protože plány na svatbu pokračují a Darcy pořádá v Hamptons častá setkání s Rachel. Rachel říká, že má sex s jinými muži, nejprve říká že se společným kamarádem Marcusem, pak zase s Ethanem. Darcy sdělí Rachel, že jednou podvedla Dexe s kolegou z práce, což Rachel překvapí. Ethan je z Rachel frustrovaný, protože se proti Darcy nikdy nepostavila. Chce aby Darcy řekla, že má poměr s Dexem a že ho miluje, ale Rachel to odmítá. Lhaní ale Ethana brzy otráví a snaží se partě říct o Dexovi a Rachel, ale dívka ho okamžitě utne úderem do obličeje. Dexova matka je štěstím bez sebe z nadcházející svatby. Měsíc poté, co se spolu vyspali, se Dex pokouší mluvit s Rachel o tom, co je mezi nimi, že se vlastně milují. Vymluví se oba na pracovní povinnosti a 4. července nejedou na Darcy organizovaný víkend do Hamptons. Když pak spolu procházejí New York, narazí na Dexovo rodiče. Dex se snaží dostat od otce radu, jak se zachovat v takové situaci, ale ten mu dá jasně najevo, že povinností je, vzít si Darcy... (TV Nova)

MrNoisy

Odteraz bojkotujem všetky filmy s Kate Hudson. Chudák Krasinski... Ale ak sme aj vďaka tomuto počinu od neho dostali Office a Quite Place ... Well, it was worth it. ()

karmenka

Neviem preco ma tento film take slabe hodnotenie, asi ho hodnotilo viacej muzov nez zien:) Je pravda, ze moj muz sa uz ku koncu osival, nudil sa a mala som pocit, ze este nezacnu ani zaverecne titulky a pusti si vsetkych Terminatorov a Predatorov naraz... ale co sa tyka zenskeho publika, tam ten film bude mat vacsi uspech. Mna to bavilo. Filmovy snubenec a milenec v jednom ma sice desny usmev, ale inac sa tento film pozriet da. Nie je to az taka katastrofa, ako som cakala podla percent na csfd. ()

23ch

Opět přeplácaná rádoby komedie, ale když je dobré herecké obsazení v čele s Kate, vše vypadá úplně jinak. ()

lajkee

Strašne nedocenený počin. A tentokrát až natoľko, až prestanem klásť veľkú váhu miestnym hodnoteniam pri výbere filmu. Miestami naozaj výborné momenty, super sa pozeralo na baby, Ginnifer nádherné milé neviniatko, Kate bola úžasná, jej postavu som skutočne žral. Scenár dobre napísaný, klišé, ale podané celkom rozumne. Ak by sa snímka mala zaradiť medzi skvosty ako The Notebook alebo Wicker Park, tak by potrebovala ešte trocha vybrúsiť, hlavne záver. ()

Daniela._._.

Neočekávejte nic světového ani nic zvláštního,ale je to TAK vtipné,hodně praštěné,ukázka lásky,která trvá roky,oproti lásce,která přesto,že má přejít do svazku manželského podvádí jak může,o nerozhodnosti,přátelství,skvělé obsazení ne moc známých herců,až na Kate Hudson.( ta v takových filmech hraje často) Pokud si všímáte okolní muziky ve filmu,budete nadšení.Jsou to staré dobré šlágry :-) ()

Black5

Průměrny romantický film, ktery se ovšem dost podobal jedné mojí životní situaci ovšem s odlišným konce. Bylo hezky vidět jak se jim to tam krásně "samo" vyřešilo. ()

mikado007

Film mě rozhodně nezkalaml, co se týče obsahu, ale trochu mě zklamalo, jak je prezentovaný. Těšila jsem se na lehkou komedii a místo toho mi bylo spíš smutno. Ve filmu je hodně nostalgie, smutných vzpomínek a klamání blízkých přátel. Vše se sice střídá i s vtipnými momenty, ale těch je podle mého názoru spíš méně. ()

FidoKuba

Ano koukal jsme na to kvuli přítelkyni ... ale zaujatý opravdu nejsem. Diť každý při 5 minutovém sledování ví jak to končí .... a ti herci .... ta kamera .... celé to bylo fujtajbl =) ()

Aresko123 odpad!

Tak tento film je naozaj bomba! Tolko odpudivych a nesympatickych hercov na jednom mieste som este nevidel. (Dex sa cely film tak debilne usmieval, ze sa mi z toho mlieko zgrclo v kave). Pointa je: dvaja spomaleni tlci sa stretli na vysokej skole. Travili spolu straaaaaaaaaasne vela casu, ale neodvazili si povedat co k sebe citia. Potom sa jeden z tych "spomalenych" chcel ozenit s inou a ta druha "spomalena" mu cely film chcela povedat ,ze ho miluje. Ked sa mu to konecne v zavere filmu odhodlala povedat, tak druhy "spomaleny" povie "nemozem". A tak sa tito dvaja "spomaleni" rozdelili. Potom sa vsak tomu jednemu "spomalenemu" rozjasni a uteka za druhou "spomalenou" aby jej vyjavil svoje city. A tak dvaja "spomaleni" zili stastne az do smrti. A tento film bol skoro aj moja smrt...... ODPAD! P.S. a KATE je naozaj strasna,,,,,,,,, ()

Leletik

Jak tak stárnu tak začínám zjištovat že jsem asi romantický tip..tenhle druh filmu se mi prostě líbí pokaždé uteču od reality od mého nepovedeného vztahu s přítelkyní od hádek co s ní mám.. a aspon na chvíli se ponořím do dokonalého vztahu který může být asi jen ve filmu :-) ()

plsek45

Lehce podprůměrná slaďárna . Není tam nic zajímavého co by nebylo už dávno vidět v jiných takových filmech. Děj je jako slátanina toho nejhoršího ze 6 filmů co už jsem vyděl . Nic na tom filmu nepřekvapí ani ten konec není nic co by nikdo nečekal i když se to tak snaží tvářit . Herecké obsazení není taky nic zajímavého až na Kate Hudson . No nevím co k tomu dodat zkrátka nic co bych musel vidět znova. ()

Painkaa

knižní předloha mě nadchla, film už tolik ne, hlavní hrdinové nějak nesplnili moje požadavky a z celého filmu jsem si neodnesla pražádný zážitek. Nějak se mi nepodařilo vcítit se do postav, natož se zžít s dějem... ()

Pierre95

Film je docela ztráta času, až na Ginnifer Goodwin. Kate Hudson tady ztvárňuje ženu, kterou byste nechtěli mít ve vztahu, aspoň já ne.... ()

Agora

Romantický film Můj snoubenec, tvůj milenec se ničím nevymyká z průměru a obsah už název napovídá - kamarádka přebere kamarádce snoubence. Předlohou byl román od Emily Giffin - Něco vypůjčeného - a musím říci, že kniha je mnohem lepší. A pro ty, kterým se film líbil a chtěli by vědět, co se dělo dál - autorka napsala i druhý díl: Něco modrého. ()

wendy221

Nesympatická Rachel (Ginnifer Goodwin), i kdžy o to by zas až tak nešlo. Typický slaďák s předvídajícím koncem. *** ()

BigJohn02 odpad!

Tak tohle veledílo jsem viděl díky tomu, že jsem měl puštěné HBO jako kulisu. Tak tomuhle já říkám dokonalý duševní průjem. Celé o hovnu a ještě koukat na nesnesitelně nesympatickou Kate Hudson. Nicméně jsem to dokoukal, abych věděl, jestli to bude stejně blbé až do konce. A BYLO... ()

zuzulend

Příjemná,romantická komedie,která jistým způsobem vypráví o skutečném životě.Plná výborných hereckých výkonů.Nečekala jsem,že by to mohlo být tak dobré. ()

Jannine

V USA zjistili, že jihoamerické telenovely jsou ve světě strašně populární, tak si řekli, to zvládnem natočit taky a ještě líp. Jejich negativum - nekonečný počet dílů, odstranili a děj jedné telenovely nacpali do celovečerního filmu. Vybrali pár začínajících hvězd, k nim přidali jednu už osvědčenou a je to. S výběrem herců do hlavních rolí si fakt moc práce nedali, G. Goodwin mi není vůbec sympatická, ten, co hrál Dexe byl fakt hroznej. Kdybych se po první společně prožité noci ráno probudila a zjistila, že na mě ten chlap civí jak psychopat, tak bych pěkně rychle vzala nohy na ramena. No, proti gustu.. Kate Hudson to podle mě zachraňuje, kdyby tam nehrála, tak to vypínam někdy hned na začátku. ()