Tentokrát se budu smát já (TV pořad)

Rodinný

Česko, 2010, 52 min

• otík

Další výběr scének, tentokrát mi ale zůstává záhadou, podle jakého tématu se vybíralo. Uvidíme Mládka a jeho ukázku výuky češtiny, scénku z Televarieté, kde Bohdalka a Dvořák vyprávějí vtip, seznámíme se s nadšencem na lepení hradů v pořadu Možná přijde i kouzelník, v Manéži Bolka Polívky bude hostem Arnošt Goldflam, Donutil povypráví o alkoholu mezi herci a Kaiser se vypořádá s těhotnou manželkou Konvalinkovou opět v Kouzelníkovi.(27.6.2012)

• Mariin

Mládkova výuka češtiny, to je trapná ubohost. Jaký úpadek proti 70.-80. letům!(5.7.2015)

Divácky nejoblíbenější scénky podruhé a oproti svému dva roky starému předchůdci (Nezapomenutelné scénky r.2008) o poznání kvalitativně slabší. Opět se dostalo na dvě nevyčerpatelné zásobárny, jakými jsou Televarieté a Možná přijde i kouzelník a k mé nezměrné potěše také na dvojici Polívka-Goldflam, jejichž legendární „to je vedro, hergot“ v mé rodině zlidovělo. To je trojice, o které se na rozdíl od zbytku nominovaných, nemusíme déle bavit. O vyprávění Miroslava Donutila, Ivanu Mládkovy podporovanému jeho „Čundrcountryshow“ bandou nebo manželském výstupu Kaiser-Konvalinková, by se už dalo úspěšně pochybovat. Pochybovat by se dalo, ale důležitější je, že je pořád kde brát.(26.3.2012)

• NinadeL

Vašku, tohle už ne, prosím!(6.4.2010)

• Tosim

Tak už je to tady. Střiháky střiháků.(23.3.2012)