• Billie777

Důvod, proč tuhle snobskou rodinku nesnáším. Opravdu by mě zajímalo, jaké zoufalce může zajímat život těchto tří namyšlených princezen, které v životě nikdy nic nedokázaly a nic pořádného nedělají, jen měly to štěstí narodit se ve zlaté kleci. Jejich popularita mi hlavu nebere a zbytek jejich rodiny není o nic lepší.(15.3.2015)

• Royaldell

No joooo,pojďme se všichni podívat jak si žijou děvčice,které neudělaly absolutně nic a jsou známé jenom kvůli svýmu fotrovi a ukazujou nám,že jsou něco víc. Viděla jsem jeden díl,trpěla jsem,ach jak moc jsem trpěla..Na začátku by mělo být nějaký varování,něco jako: ,,Při sledování neručíme za rapidní úbytek mozkových buněk’’(2.3.2018)

• Michi88

Pane bože ať se Kim Kardashian chytne s Paris Hilton za ruku a táhnou obě do prdele. Samozřejmě Kim může vzít s sebou tu celou svoji přiblblou snobskou rodinu. To, jak se staly tak slavnými a přišli k tolika penězům, mi zůstává záhadou, kterou by nevyřešil ani sám Sherlock Holmes. Vždycky když vidím Kim nebo jednu z těch jejích sester na svém monitoru, tak mám chuť ho roztřískat o zeď. Nepochopím, jak někoho může jejich život zajímat.(29.1.2015)

Guillty pleasure roku... kim je blbka, Kris bordelmamá, kourtney ledová královna a Kloe a ty dvě malý se časem trochu zlepšily, tudíž je hanět nebudu... chudák Bruce, chudáci zvířata, škoda těch vyhozenejch peněz za natáčení a celou jejich famílii, ale musím přiznat, že koukat se na to budu dál... čistě pro potěšení z povrchnosti, hlouposti a hysterie těch méně šťastných... Amíci mě nepřestávají fascinovat... Hone Boo boo je na řadě jako další ;)(18.2.2013)

Tohle je zkrátka jedna z mých nejoblíbenějších reality shows, ať si říká kdo chce co chce. Je zábava nahlížet do života slavných a bohatých a ačkoliv je jasné, že je to celé jen šaškárna, mě to prostě baví. Občas mi sice nad něčím zůstává rozum stát, přeci jen jejich "problémy" a životy jsou poněkud odlišné od životů nás, obyčejných smrtelníků, ale zkrátka - tenhle pořad mě baví! Také je obdivuhodné, jak spolu drží jako rodina. Oblíbené postavy: Kendall, Khloé, Kim.(7.7.2015)