Tohle je zkrátka jedna z mých nejoblíbenějších reality shows, ať si říká kdo chce co chce. Je zábava nahlížet do života slavných a bohatých a ačkoliv je jasné, že je to celé jen šaškárna, mě to prostě baví. Občas mi sice nad něčím zůstává rozum stát, přeci jen jejich "problémy" a životy jsou poněkud odlišné od životů nás, obyčejných smrtelníků, ale zkrátka - tenhle pořad mě baví! Také je obdivuhodné, jak spolu drží jako rodina. Oblíbené postavy: Kendall, Khloé, Kim.(7.7.2015)

• Royaldell

No joooo,pojďme se všichni podívat jak si žijou děvčice,které neudělaly absolutně nic a jsou známé jenom kvůli svýmu fotrovi a ukazujou nám,že jsou něco víc. Viděla jsem jeden díl,trpěla jsem,ach jak moc jsem trpěla..Na začátku by mělo být nějaký varování,něco jako: ,,Při sledování neručíme za rapidní úbytek mozkových buněk’’(2.3.2018)

Těžko tuto reality show hodnotit vzhledem k tomu, že sice kvalita nic moc, ale neunikl mi zatím žádný díl :-D. Parádní oddechovka - pokud rádi nahlížíte do soukromý slavných, člověk se zasměje a občas kroutí hlavou nad zhovadilostí slavných a bohatých členů klanu Kardashianů, které proslavilo obří pozadí Kim. Palec nahoru za jejich podnikavost a obchodního ducha.(10.9.2013)

Guillty pleasure roku... kim je blbka, Kris bordelmamá, kourtney ledová královna a Kloe a ty dvě malý se časem trochu zlepšily, tudíž je hanět nebudu... chudák Bruce, chudáci zvířata, škoda těch vyhozenejch peněz za natáčení a celou jejich famílii, ale musím přiznat, že koukat se na to budu dál... čistě pro potěšení z povrchnosti, hlouposti a hysterie těch méně šťastných... Amíci mě nepřestávají fascinovat... Hone Boo boo je na řadě jako další ;)(18.2.2013)

• rEooo

Videl som jednu časť takže to nemôžem uplne objektivne hodnotit, je to serial o nicom ale treba uznat ze na kylie a kendal sa strašne dobre pozera, o kim by som ani bicykel neoprel, khloe je pravdepodobne mentalne retardovana, a ta dalsia ani neviem ako sa vola Kourtney ci jak ta je len taka do poctu, taky brainwash pre amikov. Ale aj pri najkritickejsom hodnoteni dam po pol hviezde za vydarene v uvode spomenute.(18.10.2016)

• - Spoiler: Kourtney a Scott tvorili pár od začiatku prvej série. Rozišli sa v 10. sérii. (dwdb)

• - Kim a Kourtney sú jediné osoby, ktoré sa objavili v každej epizóde. (dwdb)