Sestry Kim, Kourtney a Khloé se za přísného dohledu mámy Kris v tomhle vtipném, oslnivém a návykovém pořadu staly mezinárodními celebritami. (Netflix)

Michi88

Pane bože ať se Kim Kardashian chytne s Paris Hilton za ruku a táhnou obě do prdele. Samozřejmě Kim může vzít s sebou tu celou svoji přiblblou snobskou rodinu. To, jak se staly tak slavnými a přišli k tolika penězům, mi zůstává záhadou, kterou by nevyřešil ani sám Sherlock Holmes. Vždycky když vidím Kim nebo jednu z těch jejích sester na svém monitoru, tak mám chuť ho roztřískat o zeď. Nepochopím, jak někoho může jejich život zajímat. ()

DadysGirl

Guillty pleasure roku... kim je blbka, Kris bordelmamá, kourtney ledová královna a Kloe a ty dvě malý se časem trochu zlepšily, tudíž je hanět nebudu... chudák Bruce, chudáci zvířata, škoda těch vyhozenejch peněz za natáčení a celou jejich famílii, ale musím přiznat, že koukat se na to budu dál... čistě pro potěšení z povrchnosti, hlouposti a hysterie těch méně šťastných... Amíci mě nepřestávají fascinovat... Hone Boo boo je na řadě jako další ;) ()

fixaman

Místní komentáře krásně dokazují, jak dobře to má Kardashianovic klan vymyšlené. Celá tahle show je předem naskriptovaná a dělat ze sebe blbky je to, na čem vydělávají. Stačí úmyslně vyvolávat skandály, hrát idioty, dobře vypadat a recept na úspěšnou show je na světě. S tímhle konceptem přišla jako první Paris Hilton, která sama nedávno udělala dokument o tom, kolik let musela nasazovat tuhle přiblblou personu, protože jí to vydělávalo, a přiznala, že dnes už má problém mluvit svojí přirozenou intonací. Přitom v reálu je to velmi inteligentní businesswoman, která vede řadu podniků a vydělává miliardy. V Česku tenhle koncept kdysi úspěšně zkopírovala Agáta Hanychová, která je taky ve skutečnosti inteligentní, vzdělaná a fajn holka, ale hrát blbou a dělat skandály ji živilo. Všude se díky tomu o ní mluvilo a čím větší měla popularitu, tím víc přicházelo nabídek na spolupráci s velkými značkami. Je to jen business a reakce tady ilustrují, jak se jeho tvůrcům daří vás všechny přechytračit. Drtivá většina z místních si totiž podle všeho myslí, že v téhle show vidíte skutečné povahy mladých Kardashianek. Ach ta naivita. ()

Horxus

Nevím jestli dát odpad nebo pět hvězd. Musím totiž přiznat, že občas epizody Keeping Up With the Kardashians dokonce i úmyslně vyhledávám. Vyžívám se totiž v hlouposti všech Kardashianů, hlavmě Kim. Baví mě sledovat, jak je, a to hlavně naposled jmenovaná, úplně, ale úplně vymaštěná a baví mě šťourat se v jejich soukromém životě. Pokaždé, když se podívám na jeden díl, uvědomím si, jak prázdný a zničený život prožívá "hvězda", jenž se proslavila pornofilmem a jejíž existence je na této planetě úplně zbytečná a připadám si pak dobře ve své kůži. Je mi líto jí a jejích dvou mladších sester, které si z ní bohužel berou příklad. Jediní, kdo mají alespoň malou trošku rozumu jsou Bruce a Kourtney. Celek nechám nakonec tedy bez hodnocení, je to velmi sporné. Pro někoho možná jasný odpad, pro někoho 5*, ale já vážně nevím. ()

Billie777 odpad!

Důvod, proč tuhle snobskou rodinku nesnáším. Opravdu by mě zajímalo, jaké zoufalce může zajímat život těchto tří namyšlených princezen, které v životě nikdy nic nedokázaly a nic pořádného nedělají, jen měly to štěstí narodit se ve zlaté kleci. Jejich popularita mi hlavu nebere a zbytek jejich rodiny není o nic lepší. ()

• V roce 2016 se Bruce Jenner nechal přeoperovat na ženu a veřejně přiznal jeho orientaci (transgender). (lalissaa)
  • Kim a Kourtney sú jediné osoby, ktoré sa objavili v každej epizóde. (dwdb)