• harryexists

Nemám slov. Na tuhle reality show jsem se chystala už poměrně dlouho a tedy opravdu nezklamala :D Něco tak debilního a šílenýho jsem dlouho neviděla a jediná možná hodnocení jsou podle mě odpad nebo 5 hvězdiček, protože jsem si několikrát za ten jeden díl říkala, jestli se mi to jenom nezdá. Doporučuji každému, kdo si rád klepe třičtvrtě hodiny na čelo.(26.6.2013)

• rEooo

Videl som jednu časť takže to nemôžem uplne objektivne hodnotit, je to serial o nicom ale treba uznat ze na kylie a kendal sa strašne dobre pozera, o kim by som ani bicykel neoprel, khloe je pravdepodobne mentalne retardovana, a ta dalsia ani neviem ako sa vola Kourtney ci jak ta je len taka do poctu, taky brainwash pre amikov. Ale aj pri najkritickejsom hodnoteni dam po pol hviezde za vydarene v uvode spomenute.(18.10.2016)

Těžko tuto reality show hodnotit vzhledem k tomu, že sice kvalita nic moc, ale neunikl mi zatím žádný díl :-D. Parádní oddechovka - pokud rádi nahlížíte do soukromý slavných, člověk se zasměje a občas kroutí hlavou nad zhovadilostí slavných a bohatých členů klanu Kardashianů, které proslavilo obří pozadí Kim. Palec nahoru za jejich podnikavost a obchodního ducha.(10.9.2013)

• Billie777

Důvod, proč tuhle snobskou rodinku nesnáším. Opravdu by mě zajímalo, jaké zoufalce může zajímat život těchto tří namyšlených princezen, které v životě nikdy nic nedokázaly a nic pořádného nedělají, jen měly to štěstí narodit se ve zlaté kleci. Jejich popularita mi hlavu nebere a zbytek jejich rodiny není o nic lepší.(15.3.2015)

• Michi88

Pane bože ať se Kim Kardashian chytne s Paris Hilton za ruku a táhnou obě do prdele. Samozřejmě Kim může vzít s sebou tu celou svoji přiblblou snobskou rodinu. To, jak se staly tak slavnými a přišli k tolika penězům, mi zůstává záhadou, kterou by nevyřešil ani sám Sherlock Holmes. Vždycky když vidím Kim nebo jednu z těch jejích sester na svém monitoru, tak mám chuť ho roztřískat o zeď. Nepochopím, jak někoho může jejich život zajímat.(29.1.2015)

• - V roce 2016 se Bruce Jenner nechal přeoperovat na ženu a veřejně přiznal jeho orientaci (transgender). (lalissaa)

• - Spoiler: Kourtney a Scott tvorili pár od začiatku prvej série. Rozišli sa v 10. sérii. (dwdb)

• - Kim a Kourtney sú jediné osoby, ktoré sa objavili v každej epizóde. (dwdb)