• harryexists

Nemám slov. Na tuhle reality show jsem se chystala už poměrně dlouho a tedy opravdu nezklamala :D Něco tak debilního a šílenýho jsem dlouho neviděla a jediná možná hodnocení jsou podle mě odpad nebo 5 hvězdiček, protože jsem si několikrát za ten jeden díl říkala, jestli se mi to jenom nezdá. Doporučuji každému, kdo si rád klepe třičtvrtě hodiny na čelo.(26.6.2013)

• rEooo

Videl som jednu časť takže to nemôžem uplne objektivne hodnotit, je to serial o nicom ale treba uznat ze na kylie a kendal sa strašne dobre pozera, o kim by som ani bicykel neoprel, khloe je pravdepodobne mentalne retardovana, a ta dalsia ani neviem ako sa vola Kourtney ci jak ta je len taka do poctu, taky brainwash pre amikov. Ale aj pri najkritickejsom hodnoteni dam po pol hviezde za vydarene v uvode spomenute.(18.10.2016)

• Horxus

Nevím jestli dát odpad nebo pět hvězd. Musím totiž přiznat, že občas epizody Keeping Up With the Kardashians dokonce i úmyslně vyhledávám. Vyžívám se totiž v hlouposti všech Kardashianů, hlavmě Kim. Baví mě sledovat, jak je, a to hlavně naposled jmenovaná, úplně, ale úplně vymaštěná a baví mě šťourat se v jejich soukromém životě. Pokaždé, když se podívám na jeden díl, uvědomím si, jak prázdný a zničený život prožívá "hvězda", jenž se proslavila pornofilmem a jejíž existence je na této planetě úplně zbytečná a připadám si pak dobře ve své kůži. Je mi líto jí a jejích dvou mladších sester, které si z ní bohužel berou příklad. Jediní, kdo mají alespoň malou trošku rozumu jsou Bruce a Kourtney. Celek nechám nakonec tedy bez hodnocení, je to velmi sporné. Pro někoho možná jasný odpad, pro někoho 5*, ale já vážně nevím.(23.9.2012)

Těžko tuto reality show hodnotit vzhledem k tomu, že sice kvalita nic moc, ale neunikl mi zatím žádný díl :-D. Parádní oddechovka - pokud rádi nahlížíte do soukromý slavných, člověk se zasměje a občas kroutí hlavou nad zhovadilostí slavných a bohatých členů klanu Kardashianů, které proslavilo obří pozadí Kim. Palec nahoru za jejich podnikavost a obchodního ducha.(10.9.2013)

Tohle je zkrátka jedna z mých nejoblíbenějších reality shows, ať si říká kdo chce co chce. Je zábava nahlížet do života slavných a bohatých a ačkoliv je jasné, že je to celé jen šaškárna, mě to prostě baví. Občas mi sice nad něčím zůstává rozum stát, přeci jen jejich "problémy" a životy jsou poněkud odlišné od životů nás, obyčejných smrtelníků, ale zkrátka - tenhle pořad mě baví! Také je obdivuhodné, jak spolu drží jako rodina. Oblíbené postavy: Kendall, Khloé, Kim.(7.7.2015)