VOD (1)

Celosvětově nejznámější US reality rodina přichází s dalšími díly, ve kterých se můžete těšit na exkluzivní podívanou do soukromí životů Kim Kardashian a jejích sourozenců. Nenechte si ujít spoustu dramatických momentů, glamour, smíchu a slz, kdy se rodina navzájem podporuje v dobrém i špatném. (oficiální text distributora)

panki9922 odpad!

Pseudo-celebrity. Hrozné vymývanie mozgov. Mládeži neprístupné, sledovanie môže vážne poškodiť jedinca vo vývine. Extrémne povrchné. Či si svoju slávu a peniaze zaslúžili je jedna vec, druhá vec je ich podporovať v tom a udržovať tým ich status v spoločnosti. Je jedno, či sú to Geisenovci, Mojsejovci, Kardashianky - spoločným menovateľom je strata času. Človek by musel mať extrémne nudný život, aby takýmto reality-TV venoval svoj čas a pozornosť. ()

DadysGirl

Guillty pleasure roku... kim je blbka, Kris bordelmamá, kourtney ledová královna a Kloe a ty dvě malý se časem trochu zlepšily, tudíž je hanět nebudu... chudák Bruce, chudáci zvířata, škoda těch vyhozenejch peněz za natáčení a celou jejich famílii, ale musím přiznat, že koukat se na to budu dál... čistě pro potěšení z povrchnosti, hlouposti a hysterie těch méně šťastných... Amíci mě nepřestávají fascinovat... Hone Boo boo je na řadě jako další ;) ()

Horxus

Nevím jestli dát odpad nebo pět hvězd. Musím totiž přiznat, že občas epizody Keeping Up With the Kardashians dokonce i úmyslně vyhledávám. Vyžívám se totiž v hlouposti všech Kardashianů, hlavmě Kim. Baví mě sledovat, jak je, a to hlavně naposled jmenovaná, úplně, ale úplně vymaštěná a baví mě šťourat se v jejich soukromém životě. Pokaždé, když se podívám na jeden díl, uvědomím si, jak prázdný a zničený život prožívá "hvězda", jenž se proslavila pornofilmem a jejíž existence je na této planetě úplně zbytečná a připadám si pak dobře ve své kůži. Je mi líto jí a jejích dvou mladších sester, které si z ní bohužel berou příklad. Jediní, kdo mají alespoň malou trošku rozumu jsou Bruce a Kourtney. Celek nechám nakonec tedy bez hodnocení, je to velmi sporné. Pro někoho možná jasný odpad, pro někoho 5*, ale já vážně nevím. ()

rEooo

Videl som jednu časť takže to nemôžem uplne objektivne hodnotit, je to serial o nicom ale treba uznat ze na kylie a kendal sa strašne dobre pozera, o kim by som ani bicykel neoprel, khloe je pravdepodobne mentalne retardovana, a ta dalsia ani neviem ako sa vola Kourtney ci jak ta je len taka do poctu, taky brainwash pre amikov. Ale aj pri najkritickejsom hodnoteni dam po pol hviezde za vydarene v uvode spomenute. ()

Terieli

Těžko tuto reality show hodnotit vzhledem k tomu, že sice kvalita nic moc, ale neunikl mi zatím žádný díl :-D. Parádní oddechovka - pokud rádi nahlížíte do soukromý slavných, člověk se zasměje a občas kroutí hlavou nad zhovadilostí slavných a bohatých členů klanu Kardashianů, které proslavilo obří pozadí Kim. Palec nahoru za jejich podnikavost a obchodního ducha. ()

• V roce 2016 se Bruce Jenner nechal přeoperovat na ženu a veřejně přiznal jeho orientaci (transgender). (lalissaa)
  • Kim a Kourtney sú jediné osoby, ktoré sa objavili v každej epizóde. (dwdb)