poster

Český pekáč (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Československo, 1988, 25 min

Předloha:

Ignát Herrmann (povídka)

Scénář:

Miroslav Vydra
(další profese)
 • WANDRWALL
  ***

  Příběh je to nepochybně zajímavý především pro toho filmového diváka, který obdivuje velkého herce a umělce O. Kaisera. Divák může sledovat jeho vývoj, i díky krátkým filmům. Herců jako je O.K. je dneska už v české kotlině pramálo.(2.11.2010)

 • D.Moore
  ****

  "Ty máš precizní povahu? A co to je?" Milá malá komedie se sympatickým Oldou Kaiserem. Myslím, že hádání a po něm okamžitě přicházející usmiřování se mladého páru vystihli filmaři a herci hezky, a Kaiserova snaha získat "protoyp" vysněného vynálezu je krásně satirická a neztratí se ani v dnešní době. K vidění zde: http://www.youtube.com/watch?v=zT8WWOMeUeU(17.1.2011)

 • Marthos
  **

  Žertovná televizní anekdota, která je stejně antikvární jako její literární předloha z pera Ignáta Herrmanna.(31.5.2016)

 • Mariin
  ***

  V detailu zajímavá drobnůstka, a to herci Miroslavou Pleštilovou a Oldřichem Kaiserem. Ovšem ve slabém scénáři jako celek jen průměrné.(14.8.2011)

 • triatlet
  ***

  Vtipná humoreska, z níž dýchá 19. století. Miroslava Pleštilová a Oldřich Kaiser se dobře doplňovali.(19.9.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace