foto

Marie Pačajová

  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Tento tvůrce ještě nemá přidanou biografii.

Střihačská filmografie

Filmy

2001 Karlínská balada (TV film)
2000 Drobečky z perníku (TV film)
Hodina pravdy (TV film)
1999 Jeníček a Mařenka (TV film)
Mořská brána (TV film)
Tom v kozí kůži (TV film)
1998 Jacobowski a plukovník (divadelní záznam)
Lolinka a kníráč (TV film)
O třech ospalých princeznách (TV film)
1997 Bronzová koruna (TV film)
Doktor Munory a jiní lidé (TV film)
První a poslední (TV film)
Čas jeřabin (TV film)
Žena v kleci (TV film)
1996 Štěstí krále Alfonse (TV film)
1995 Generál Eliáš (TV film)
Generálka Jeho Veličenstva (TV film)
Poslední slovo (TV film)
Zelňačka (TV film)
1994 Narcisový dům (TV film)
Zapomenuté tváře (TV film)
1993 In flagranti (TV film)
Jak se ztratit ve zlém světě (TV film)
Kadeř královny Bereniké (TV film)
Navštívení (TV film)
1992 Dáma ví, kdy přijít (TV film)
Růžový květ (TV film)
1991 Pofoukej mi jahody (TV film)
Pohádka o touze (TV film)
Sokratův podzim (TV film)
Uzavřený pavilón (TV film)
Zálety koňského handlíře (TV film)
Šťastlivec Sulla (TV film)
1990 Popel a hvězdy (TV film)
Radostný život posmrtný (TV film)
Smrt barona Gandary (TV film)
Tvrdý chleba (TV film)
Ukradený kaktus (TV film)
1989 Kdo probudí Pindruše ...? (TV film)
Království stromů (TV film)
Morové povětří (TV film)
Stačí stisknout (TV film)
1988 Komu straší ve věži (TV film)
O princi Bečkovi (TV film)
O čem sní mladé dívky (TV film)
Paní Liška (TV film)
Český pekáč (TV film)
1987 Arabesky (TV film)
Střecha nad hlavou (TV film)
Zdaleka ne tak ošklivá, jak se původně zdálo (TV film)
1986 Návštěvní hodiny (TV film)
O štěstí a kráse (TV film)
Plaváček (TV film)
Preceptor (TV film)
Vděčná zvířátka (TV film)
Zikmund, řečený šelma ryšavá (TV film)
Záhada zamčeného pokoje (TV film)
Území strachu (TV film)
1985 Dialogy pro klarinet, cimbál a bicí (TV film)
Jak se tančí brumbambule (TV film)
Kdo zachrání kovboje (TV film)
Když hraje klarinet (TV film)
Lucie a Marta (TV film)
Nebožtík si nepřál květy (TV film)
Robotóza (TV film)
Tchyně (TV film)
Václava Kašpara den pátý (TV film)
Žáku Kašíku, nežeň se! (TV film)
1984 Honza a tři zakleté princezny (TV film)
Lupa je tlustý sklo (TV film)
O líné Nitce a prstýnku s rubínem (TV film)
O princezně Solimánské (TV film)
Rubikova kostka (TV film)
Této noci v tomto vlaku (TV film)
1983 Cizí lidé (TV film)
Nuž, brány dokořán již otevřete...! (TV film)
Smrt krále Václava IV. (TV film)
1982 A zlehka zazvoní (TV film)
Babička se zbláznila (TV film)
Doktorská pohádka (TV film)
O brokátové růži a slavíku z perleti (TV film)
Plášť Marie Terezie (TV film)
Salvador, sedmnáctého března krátce po páté (TV film)
1981 Až já budu velká (TV film)
Otýliina záhada (TV film)
Pohádka o mokrosuchém štěstí (TV film)
Prodaná nevěsta (TV film)
Proč se vraždí starší dámy (TV film)
Ubohý pan Kufalt (TV film)
1980 Dopis psaný španělsky (TV film)
Dvacet tisíc mil pod mořem (TV film)
Italské jaro (TV film)
Královská hra (TV film)
Muž s puškou (TV film)
Nezralé maliny (TV film)
Skapinova šibalství (TV film)
Světlo z temnot (TV film)
Xena (TV film)
1979 Bratři Kipové (TV film)
Druhá první dáma (TV film)
Historie začíná pod kaštany (TV film)
Jak je důležité míti Filipa (TV film)
Jedničky má papoušek (TV film)
O hruškách ušatkách a jablíčku parohátku (TV film)
Poslední koncert (TV film)
1978 Ježčí kůže (TV film)
Lakomec (TV film)
O vysoké věži (TV film)
Polská krev (TV film)
Pracka v láhvi (TV film)
Vdovcovy intimní večery (TV film)
1977 Co je platno kárat, co je platno kázat (TV film)
Dary hadího krále (TV film)
Paličova dcera (TV film)
Smuteční hudba za padlé hrdiny (TV film)
Tetinka (TV film)
1976 Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert (TV film)
Doba strachu (TV film)
Dveře (TV film)
Hadrián z Římsů (TV film)
Jezevec (TV film)
Kateřina zlé pověsti (TV film)
Když vyjí vlci (TV film)
Skleník (TV film)
Strom vědění dobrého (TV film)
Střílej oběma rukama (TV film)
Zákon starého muže (TV film)
1975 Krejčí Šajtle Dobrodruh (TV film)
Poslední exil (TV film)
Rytíř (TV film)
Vilém Rozkoč (TV film)
Vlčí halíř (TV film)
1974 Egyptologové (TV film)
Eskulapův přístav (TV film)
Jak přijít o život (TV film)
Královské usínání (TV film)
Králův kalich (TV film)
Ohnivý máj (TV film)
Píšťalka pro dva (TV film)
1973 Bratranec Pons (TV film)
Cestující se připraví k odletu (TV film)
Hliněný vozíček (TV film)
Klobouk plný deště (TV film)
Kost v krku (TV film)
Kukačky (TV film)
Lesní panna (TV film)
Muž v osidlech (TV film)
O ševci Matějovi (TV film)
Sen noci svatojánské (TV film)
1972 Jak Anče s komtesou k modrému z nebe přišly (TV film)
Vinobraní (TV film)
Vražda před večeří (TV film)
1971 Muzikant (TV film)
Muž, který chtěl být bohem (TV film)
Pomsta (TV film)
Za rok přijdu zas (TV film)
1970 Kouzelný dům (TV film)
Slečnám nic nevadí (TV film)
1969 Bližní na tapetě: Nactiutrhač (TV film)
Charleyova teta (divadelní záznam)
Gentlemani (divadelní záznam)
1967 Ženitba (TV film)
1966 Někoho jsem zastřelil (TV film)

TV seriály

2000 Pra pra pra (TV seriál)
1997 Hospoda (TV seriál)
Pes (S02E26)
Veselka (S02E25)
Kukátko (S02E24)
další epizody (21)
1996 Hospoda (TV seriál)
Schůze (S01E26)
Dlužník (S01E25)
Bomba (S01E24)
další epizody (24)
Manželská tonutí (TV seriál)
Smečka cti (E04)
Nejsem líná, jsem chudokrevná (E03)
Hysterka (E02)
další epizody (4)
1995 Hříchy pro diváky detektivek (TV seriál)
Případ konstruktivní pesimistky (E10)
Pravdivá lež (E09)
Smrt na inzerát (E08)
další epizody (10)
Muž v pozadí (TV seriál)
1994 Z hříček o královnách (TV seriál)
Jeden den velkokněžny (útržek ruský) (E03)
Nevěra po císařsku (útržek římský) (E02)
Královnina smečka psů (útržek anglický) (E01)
1992 Hříchy pro pátera Knoxe (TV seriál)
Třetí vrchol trojúhelníku (E10)
Mezi námi děvčaty (E09)
Podzimní romance (E08)
další epizody (10)
1990 Trojlístek (TV seriál)
1989 Strom pohádek (TV seriál)
Pasáček a císařova dcera (E10)
Dobro a zlo (E09)
1988 Strom pohádek (TV seriál)
Rozhodni obraze krásný (E08)
Bez práce nejsou koláče (E07)
O třech synech (E06)
další epizody (4)
1984 Slané pohádky (TV seriál)
1982 Doktor z vejminku (TV seriál)
Veřejné osvětlení (E04)
Láska a úklady (E03)
Důchod (E02)
další epizody (4)
Tři spory (TV seriál)
Spor dramaturga Stroupežnického (E03)
Spor herečky Kvapilové (E02)
1981 Poručík Petr (TV seriál)
Píseň mrtvý buše (E06)
Stalo se pod tratí (E05)
Revolver pro zlatokopa (E04)
další epizody (6)
Tři spory (TV seriál)
Spor architekta Zítka (E01)
1980 Čas zakladatelů (TV seriál)
Předvoj nového života (E03)
Hořký ústup (E02)
Příliv naděje (E01)
1979 Inženýrská odysea (TV seriál)
Setkání (E13)
Loupež (E12)
Odchod (E11)
další epizody (13)
1978 Robinsoni z Kronborgu (TV seriál)
Epizoda 4 (E04)
Epizoda 3 (E03)
Epizoda 2 (E02)
další epizody (4)
Zákony pohybu (TV seriál)
Zasloužený úspěch (E13)
Starosti se ženami (E12)
Štafeta (E11)
další epizody (13)
1975 Nejmladší z rodu Hamrů (TV seriál)
1971 Bakaláři (TV seriál)
1966 Eliška a její rod (TV seriál)
Staročeši proti Mladočechům (E09)
Živelní pohroma (E08)
Utopenec (E07)
další epizody (9)

TV pořady

1999 Bakaláři 1999 (TV pořad)
1997 Bakaláři 1997 (TV pořad)
1970 Herecké Vánoce (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace