poster

Zrádný prsten (TV film)

 • Kanada

  Ring of Deceit

 • Slovensko

  Podvrh

Thriller

Kanada, 2009, 90 min

Scénář:

Randy Duniz

Producenti:

Jean Bureau
(další profese)
 • kagemush
  *

  Televizní nuda určená pro fanoušky snad jedině něčeho jako Sama doma. Kdybych žehlil,byl by to film k této činnosti přímo předurčený.-Příběh řídkej jak starý podlíkačky mojí babičky a napětí je v něm tolik jak v gumě již jednou zmíněných spoďárů. Alespoň že ten děj se klátí od bodu A do bodu B celkem plynule a není to zas tak moc dlouhý.Inu ještě fungující(ale ne už moc dlouho) Hallmark. 20% -----(kterej prakokot zas psal obsah?,-copak v 19.st. byla antika??,nebo že by už staří antici vyrývali do svých prstenů Bavorský znak?)(10.8.2010)

 • giovanni3
  *

  No Barrandov v neděli večer sleduji pravidelně a pravidelně sleduji samé ,,kvalitky,, a tento film mezi ně přesně zapadá. Příběh opravdu nic extra a některé věci nejsou moc dotažené (1. známý makléř zabíjí lidi? Nač dělá špinavou práci to v čem měl jet mělo být ve velkém a měl znát zlé lidi 2. proč neměl zabít hlavní čmuchalku/hrdinku ? 3. policie si pozve hlavní hrdinku ,,na kobereček,, ta dobrovolně jde oni sejmou její otisky,ale ve finále je nikde neuplatní... 4. hrdinčin útěk z kanceláře mrtvého makléře jak snadný.. atd..) Prostě nedotažené ač nešlo víc čekat. 1z5 na odpad to nebylo dumal jsem i o 2z5(17.4.2011)

 • gazogazo
  *****

  Asylum ripoff pana prstenů s gigantickejma pavoukama holograficky sycenejma pneumotoraxem(3.7.2016)

 • Kwaichi
  *

  Ach tie kanadské thrilery... Nečudujem sa, že doteraz ešte nemajú Oscara.(30.1.2011)

 • arcticsky
  *

  Tak zde nevím - pro koho byl tento nesmyslný film určen? Pro "běžného" průměrného TV diváka těžko a pro filmového fandu už vůbec ne. I ten normální divák musel mít z té hory nelogičností divný pocit. Viz. komentář od uživatele giovanni3.(24.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace