Tento pořad pochází ze stránek Funny or Die. Moderuje ho Zach Galifianakis. Vystupuje zde mnoho známých osobností, které jsou pozvány mezi dva květináče s kapradinami. Zde je s nimi veden rozhovor a jsou jim pokládány nejen typické interview otázky, ale také zcela bizarní a nevhodné (např. sexistické) otázky a připomínky. (Laky.)

tenced

Talkshow bez hranic, kdo nesleduje neuvěří, prolínačky mezi hranou, zpovědní a improvizační částí jsou velmi rychlé a překážky jakoby nebyly. Ručička trapnosti na maximu a tak mám Zacha rád, je víc než ten tlusťoch z pařby ve vegas.. ()

Katie88

Hrozně dlouho mi trvalo, než jsem tomuto přišla aspoň trochu na chuť. Zack je takový hovado, že pak už člověku nezbude nic jinýho, než se smát a vlastně celý je to postaveno na tom. Časem jsem ocenila pár dílů, konkrétně první vystoupení s Bradley Cooperem (chudák ten byl tak roztomile zmatenej, až mi ho přišlo líto), Ben Stillerem a Steve Carellem. S Obamou se Zack (z logických důvodů) držel docela zpátky :D ()

Critic

"what's it like to be the last black president of the United States?" - over the top interviews like you've never seen before... ()

Yellyman

Galifianakise vůbec nechápu. Nevim, kdy hraje a kdy ne, nedokážu určit, do jaké míry je geniálním komikem a do jaké ofenzivním dutohlavem. Mezi dvěma kapradinami je nicméně povedený projekt, který zaručeně pobaví. Křemílek a Vochomůrka. ()

DaveSmith

Někdy až moc ujetej humor Zacha Galifianakise mi sedne jak p...l na hrnec. Ale ne vždycky. A i když je většina, ne-li všechny, situací je nahraná, je tohle dost dobrá show. Zatím asi nejlepší byl s Sharlize Derón ;) ()

Bigwave

Někdy je to slabá , velice stupidní diskuze s houmlesem u sámošky. Ovšem, pak se tam najdou taková plejáda majstrštyků, že mi z toho jde hlava kolem. ()

deep

Tohle se opravdu nemůže líbit každýmu, ale mě tenhle trapnej humor Zacha "zkrátil jsem si příjmení z Galifianakisberga" sedl a to velmi. ()

ShortyIC

Zachov humor určite nechápe, alebo lepšie povedané nechce chápať každý, no jemu je to určite u pí*i a ide si svoje. Mňa to nesmierne baví a dokonale sa pri tom nasmejem. Naj časti: Bruce Willis, N.Portman, Bradley Cooper, Kimmel, Samuel L.Jackson a Toby... ()

Po Obamovi za tajnými agenty

Po Obamovi za tajnými agenty

17.03.2014

Zach Galifianakis se proslavil rolí podivína Alana v Pařbě ve Vegas, v posledních dnech jej ale internetový lid vídá spíš jako moderátora komediální show Mezi dvěma kapradinami, ve které se nečekaně… (více)