Tento pořad pochází ze stránek Funny or Die. Moderuje ho Zach Galifianakis. Vystupuje zde mnoho známých osobností, které jsou pozvány mezi dva květináče s kapradinami. Zde je s nimi veden rozhovor a jsou jim pokládány nejen typické interview otázky, ale také zcela bizarní a nevhodné (např. sexistické) otázky a připomínky. (Laky.)

Steve5cz

Spíš než talk-show je tento pořad internetová srandička. Zach je v roli ne-moderátora parádní a každý díl trapným humorem nadprůměrně pobaví. Nedá se skoro vypíchnout nejlepší díl, doporučuji zhlédnout všechny. ()

Kalda69

Trapny, trapny a jeste jednou trapny otazky az se tomu clovek musi smat a divi se, ze si plno filmovych hvezd umi udelat takovou srandu ze sebe samych. Jen tak dal Zachu pekne jsi to Obamovi nandal :oD Zach Galifianakis ()

Viking69

Nevim jak tohle hodnotit Rekl bych ze je to pokus o neco noveho Narazil sem na to nahodou na youtube... fakt sila .. Zach se snazi vytocit nebo ztrapnit kazdeho kdo se tam ukaze. Nema zadny hranice a proto neni tezky vytocit kazdeho. Charlize Theron se tomu jedina smala a brala to uplne v pohode coz se neda rict o treba o Natalii kterou se zeptal jestli si oholila V for Vagina ;D heh :D ()

Eleanor_

Originalní trollink "like DAFUQ - WTF"... jakože viděl jsem díl jen s Portman.. asi 3x poprvé sem si tak trošku říkal.. wtf xD cotoje... pak mě došlo, že to je mega troller... myslim, že místy dost nevkusný a trapný.. ale je to sranda. Trolling mám rád, to jo a dost... Ale pokud jde o Portman a chování k ní tímto stylem, to se mi fakt nelíbí, nevím zda to měli "domluvené" a nebo prostě inprovizace.. ale Natálka fakt dost zmatená, a nebo drsně zahráno.. :) ()

Hansk75

Díly s Justinem Bieberem (či jak se to píše) a Bradley Cooperem jsou naprosto geniální... Je to slušná zábava, ale není to pro každého. Hlavně to nebrat vážně ()

Po Obamovi za tajnými agenty

Po Obamovi za tajnými agenty

17.03.2014

Zach Galifianakis se proslavil rolí podivína Alana v Pařbě ve Vegas, v posledních dnech jej ale internetový lid vídá spíš jako moderátora komediální show Mezi dvěma kapradinami, ve které se nečekaně… (více)