Ztracení chlapci: Žízeň

• USA Lost Boys: The Thirst (více)

Spí celý den. Flámují celou noc. Nikdy nezestárnou. Nikdy nezemřou. Je to zábavné být upírem - dokud si je na mušku nevezme Edgar, nebo Alan Frog... Corey Feldman se vrací jako smrtící nepřítel všech krev-sajících démonů. V San Cazadoru, v Californii je netaktní lovec upírů Edgar Frog (Corey Feldman) vystěhován ze svého přívěsu. Ale úspěšná spisovatelka Gwen Lieberová mu nabídne práci. Edgarovým úkolem je zničit hlavního upíra DJ X, který pořádá divoké pařby na různých místech světa, aby rozšířil svou armádu nemrtvých. Gwen vypráví Edgarovi, jak její bratr Peter zmizel před dvěma lety na X-Party na Ibize, kterou organizoval právě tento alfa-upír. Nyní má DJ X v plánu přijet příští pátek do San Cazadoru a během další párty při krvavém Měsíci přinést jakousi oběť. Edgarovi se podaří zjistit, že upíří rej se bude konat někde na jatkách na ostrově. Gwen zainteresuje také hollywoodského účastníka reality show Larse von Goetze, který přijíždí s kameramanem Clausem. Edgar zve svého bratra Alana, aby se k nim připojil, ten však odmítne, a tak spojí síly s kamarádkou Zoey. Skupinka se vydává na lov a odhalí nečekané tajemství... (HBO Europe)

chrustie odpad!

Někteří zde přítomní, by měli přestat brát tvrdé drogy, očividně to značně povzbuzuje jejich debilitu. Tohle je hnůj, tím končím komentář. ()

VanBradley89

Vlastně obdobný případ jako dvojka. S tím rozdílem, že poprvé za sérii není Edgar Frog přicmrndavač, ale hlavní hrdina. A to je dobře. Prostě ho nechte dělat tvrďáka, hláškovat, kosit upíry a nemůže to být špatný. Co mě, ale dostalo nejvíc Corey a jeho opírání se do fenoménu Twilight, za to jednoznačně palec nahoru. ()

rigby

Pokud je tohle myšleno vážně, tak to nemá šanci. Jako značně nepovedené parodii tomu ale dávám jednu hvězdičku. A již nikdy více... ()

PeteBuck

O niečo podarenejšie ako druhý diel, ale stále slabota. Je fajn, že tam dotiahli Jamisona Newlandera, ale mali to trochu prepracovať. Škoda, že Corey Haim tam nebol. Zomrel počas natáčania. Ale ten koniec, ako si Feldman poradí s hlavným upírom, tak to bolo fakt originálne. ()

Fenk

Crazy Frogové jsou zpět! One man show Corey Feldmana, který si (vědom toho, že jeho obsazení do hl. role v koukatelném biu = zázrak) to užívá a zároveň se loučí se svým filmovým parťákem a skončením jedné herecké éry. Proto buďme alespoň z piety k Haimovi shovívaví. ()

Vlkodlak13

No, jelikož nesnáším násosky, tak by toto byl film celkem pro mě, škoda jen, že to tvůrce myslel vážně se všemi těmi "efekty" atp.. Být to myšleno jako parodie a komedie, tak tomu snad dám plný počet - bez ironie. 2 hvězdy dávám za humornost. No a 3 hvězdy sundávám za nechutnost, efekty, "chytrácké" kecy a blbý otevřený konec o vlkodlacích.. Celý to motání se okolo nějakýho DJe mi mírně připomínalo strašně prodloužený začátek filmu Blade, ale s ním to zdaleka nic společné nemělo. Nejlepší byla asi hláška "Tak si můžeš vysát prdel" a jinak ta latina tam byla celkem dobrá. Co mě tam štvalo byla ta trapná hudba, až v titulkách to bylo maličko lepší. ----- Jako dá se to, ale nic moc podívaná. Vtipnost je ale celkem dobrá. ()

nudlis odpad!

Panejo! Takovou sračku už jsem dlouho neviděl :-D Nejukrutnější byl hlavní hrdina, ale zdatně mu sekundovali i brácha "upír-neupír", DJ X i "její bratr Peter". Opravdu humus. ()

kak2s odpad!

Větší blbost jsem snad ještě neviděl, hlavní hrdina je jakousi napodobeninou Stallona jako Ramba, ovšem pouze vizuálně. Herecké výkony jsou tak směšné, že bych je nenazval ani výkony. Zabíjení upírů nepřipomíná akční přestřelky či souboje, ale spíše parodii, nevím zda za to můžou pouze herci nebo samotný scénář. Opravdu nechápu jak může mít takováhle věc 52% a už vůbec ne to, jak někdo může dát 4 hvězdy něčemu, co je tak neskutečně slabé po všech stránkách. např. Blade: Trinity má také 52%, ale že by to bylo na stejné úrovni se říci opravdu nedá :D ()

pajapeta

2016 - si tady tak čtu svoje komentáře a hodnocení. Tenhle film si vůbec nepamatuju. To znamená, že když dám něčemu tři hvězdy, je to zapomenutelné, i kdybych to dokoukal. ()

drkaldj

Plus za větší provázanost s prvním dílem. Bohužel tím plusy skoro končí. Akční scénky nezáživné. Scénář jednoduchý. (Corey když se neustále tváří jako drsňák podává podobný výkon jako Vin Diesel v Rychle a zběsile, což mě dost štve). Pomohlo by kdyby se film nebral tak vážně a byl vyvážený (chtěným) humorem, protože takhle působí trochu směšně to, jak se bere vážně. Pro mě ale zajímavější a o něco lepší než druhý díl. ()