Ztracení chlapci: Žízeň

• USA Lost Boys: The Thirst (více)

Spí celý den. Flámují celou noc. Nikdy nezestárnou. Nikdy nezemřou. Je to zábavné být upírem - dokud si je na mušku nevezme Edgar, nebo Alan Frog... Corey Feldman se vrací jako smrtící nepřítel všech krev-sajících démonů. V San Cazadoru, v Californii je netaktní lovec upírů Edgar Frog (Corey Feldman) vystěhován ze svého přívěsu. Ale úspěšná spisovatelka Gwen Lieberová mu nabídne práci. Edgarovým úkolem je zničit hlavního upíra DJ X, který pořádá divoké pařby na různých místech světa, aby rozšířil svou armádu nemrtvých. Gwen vypráví Edgarovi, jak její bratr Peter zmizel před dvěma lety na X-Party na Ibize, kterou organizoval právě tento alfa-upír. Nyní má DJ X v plánu přijet příští pátek do San Cazadoru a během další párty při krvavém Měsíci přinést jakousi oběť. Edgarovi se podaří zjistit, že upíří rej se bude konat někde na jatkách na ostrově. Gwen zainteresuje také hollywoodského účastníka reality show Larse von Goetze, který přijíždí s kameramanem Clausem. Edgar zve svého bratra Alana, aby se k nim připojil, ten však odmítne, a tak spojí síly s kamarádkou Zoey. Skupinka se vydává na lov a odhalí nečekané tajemství... (HBO Europe)

Imune

Jehe, já měl za to, že se dívám na komedii. Nulovej příběh, hrozný obsazení, dabing na HBO tomu taky moc nepřidal. Co dodat. Tenhle film se nedá brát moc vážně. Když se na to podívám s pořádně velkým odstupem, že se s tím, že to má být horor přehmátli, ty 2 by se daly dát. 30% ()

Teardown

Z Feldmana je super killer nejvyššího levelu, a i když prakticky přežívá jako houmlesák, v upířích sférách je pořád legendou. Navíc se drží kluk řemesla, chlastá svěcenou vodu, žere česnek po kilech, srší jednu hlášku za druhou a jeho zapálení pro věc nevyhasla ani po těch letech. Nadhled a super jednoduchá zábava, přesně jak to má být. Jedinou brzdou je tu především značná recyklace, místy abnormálně vyčnívající úchylná vlna novodobých teen hororů a okaté vykrádačky upířích popularit, včetně jejich digitálních specifik, které si tvůrci mohli opravdu odpustit, protože bijou do ksichtu víc než Kličko Briggse. Přes to všechno zavládla spokojenost, ale s úctou k prvnímu dílu, doufám, že tímto to všechno skončilo. ()

KOZEL84

Když vemu,že sem neviděl ani jeden předchozí díl a narazil sem na tenhle kvůli Tanit Phoenix (Death Race 2),tak tohle byla haluz,která vyšla.Naštěstí není Tanit na tomhle filmu tím nejlepším.Tím je asi Corey Feldman (fakt na to nevypadá no ;)),pár povedených kopanců do současné upíří popkultury (emo děcka s čočkama),režisér,který není vůbec marný a to,že film nevypadá levně.K tomu hororu bych teda ještě připsal komedie a film funguje v obou žánrech.Nebo se spíš nedá říct,že v nich vůbec nefunguje.Je to prostě lepší film než by se na první pohled mohlo zdát. ()

Bozvav

O dost slabší, než starší bráškové, nicméně i tak koukatelné. občas slušná hláška, občas nějaká ta bitka, hustá muzika, zajímavý závěr. Jako nej chybu vnímám to, ž se tvůrci příliš chtěli přiblížit dnešní cool mláděži, to vyznělo poněkud křečovitě. za mne dvě a půl hvězdy v rámci žánru. ()

Raziel_cz

To je tak boží film! Stejně jako v devadesáti ostatních případech nechápu hodnocení CSFD uživatelů. Lost Boys 3 jsou perfektní parodií na drsné lovce upírů, dnešní vlnu vzdychajících emo příznivců Stmívání a jeho autorku, Bladea a spoustu dalších věcí. V některých momentech dokonce i trochu rýpe do legendární Armády temnot. A nebojí se toho! Jenom by si lidé tady měli uvědomit, že je film brán s hodně velkou nadsázkou. Předrsnělé výrazy v obličeji nejen hlavního hrdiny a všudypřítomné hlášky vyvolávají a prostě mají vyvolávat smích, přesně jako Edgar Toad, pardon, Edgar Frog, když máchá s katanou, držíc ji v jedné ruce. Stačí otevřít oči, s vážným dílem si to opravdu může splést jen úplný ignorant, ostatní se budou skvěle bavit. ()

sadlokan

Osmdesátkovej ramboupírobijec dává na frak emogothicupírom.A hlásí jak o život."Panna je pro upíra něco jako fillet mignon","vinily mají pořád říz",to jsou fakt parády.Horor/akční/komedie-v obrácenym pořadí. ()

Cryptkeeper

Co se to sakra s Feldmanem stalo? Drive moje oblibena postava ve filmech typu "The Burbs" a ted tohle? Vypadal jako by kazdou chvili cekal silenej abstak a ostatni postavy na tom nebyly o moc lip. Tohle dilo melo zustat pouze u prvniho dilu. Tohle za moc nestoji. ()

beso74

Tak toto je poriadny úlet, ťažko to prirovnať, ale ýsledok je rovnaký ako keby ste hercov tridsiatnikov obsadili do úloh teenegerov, aj Edgar VAN HELSING Frog je taký prestárnutý teen, ktorý ostal celý život visieť niekde medzi grafickými románmi a bojovať proti ich častým antihrdinom, ktrých poznávacím znakom je dlhovekosť ( v prípade že ho ešte nestretli aj nesmrteľnosť), zúbky ako ihličky a neutichajúci apetit po životodárnom červenom moku (menej chápajúcim - nie, vino to nebude). Celý film sa nesie v duchu odľahčenej sebaparódie (aspoň dúfam, že to tak tvorcovia mysleli) Navyše sa tu dá najsť aj za hrsť čierného humoru a dokonca aj nečakaný dejový zvrat... Kladne hodnotím aj pokus o zakomponovanie nových technických vynálezov do deja, napr. čítačka kníh v rukách lovca upírov ako súčasť správneho upírobojca zabodovala u mňa na plnej čiare... :D ()

Cooller odpad!

člověk by řekl že nic horšího o upírech než twilight už neuvidi... no spletl jsem se... těšte se na Laru Croft a jejiho incestniho bratra co vlastně bratr neni, Ramba debila jeho holku vlkodlaka a upira samuraje a to vše pěkně v postpubertálním balíčku plném klišé a emo/gothic upiru co hrdlo ráčí ()

Shitonit

Jedna hvězda za to, že mě to z nějakýho důvodu napadlo pustit a sledovat... bohužel, odpadl jsem už během příšerně hnusných úvodních titulí, takže děkuji a omlouvám se sám sobě za pokus o sebevraždu. ()

smith22 odpad!

Pořád se nevěděl jak tohle vnímat.Má to být sranda?Já tam ale nic vtipného nevidím.Je to myšleno vážně?To se také říci nedá.Takže ani jedno ani druhé.Po chvíli mi došlo, že tohle je ta speciální kategorie zvaná ODPAD. ()