Viva High School Musical Mexiko

Viva High School Musical Mexico

Komedie / Drama / Rodinný

Mexiko, 2008, 103 min

Peter Barsocchini

Ze začátku jsem byla skeptická ale jak film pokračoval a s ním i česky dabované písničky ,pohlcovalo mně to čím dál víc. Já osobně to beru trochu jako parodii na originální hs. ale tak povedenou že ji mám snad raději než originál :-) Jinak hudba výborá a i hlavní hrdinové jsou velice sympatičtí .No koukněte a uvidíte jak to zapůsobí na vás:-)(30.9.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $6,070,731(19.8.2010)

• Šándor

Hardcore a ty vole!!! víc se k tomu nedá říct. Dal jsem 30 minut. Dát víc, tak už jsem poznamenán na celý život. Chápu, že to je jen pro určitou skupinu lidí, do které naštěstí nepatřím, ale i tak by to mělo mít jinou kvalitu. Los Pichichis - dobrý vtípek, ale myslím že ten kdo normálně sleduje takové filmy to nepochopil:-D(19.6.2011)

• KajusaK

Odpady se snažím moc nedávat za alespon snahu, ale tady bylo nutkání už opravdu veliké..Děkuji za borce který vymyslel tlačítko posunout dopředu, bez toho bych to asi nezvládla. Nechápu inteligenty, kteří překládají písničky do češtiny!! Jediný klad co jsem na filmu našla byli docela sympatičtí herci, kteří se jen upsali do naprosté krávoviny.Úplně zbytečný film, který vyloženě paroduje HSM.(21.6.2014)

• animaxis

Viděl jsem to už před hodně dlouhou dobou.Když jsem tu narazil na tento film,tak mi to připomnělo opravdu hrozný zážitek.(30.11.2013)