ATM

Film pojednává o trojici přátel z práce. Jednou večer po firemní akci dostanou chuť na pizzu. Jdou tedy k automatu, aby vybrali peníze. Jenže tohle bude jejich nejhorší rozhodnutí v životě. Budou totiž uvězněni neznámým mužem. Začíná tak boj o holý život. (LIVINGDEAD)

Guzo

Největší problém je (jak tomu u béčkových thrillerů bývá) v naprosto nelogickém chování postav. Jinak herci, režie a vše ostatní funguje celkem fajn, ale kdyby se všichni chovali normálně a film skončil po deseti minutách, tak by to zřejmě taky za moc nestálo. Poslední ranou z milosti byl naprosto příšerný závěr. ()

zolo23

Nenápadný, ale zato slušne napínavý thriller. Kto má rád filmy odohrávajúce sa na jednom mieste s minimom postáv bude určite spokojný. Je to Brooksov debut a nie zlý, takže tohto týpka budem naďalej sondovať a dúfať, že ma v blízkej dobe opäť poteší. Nieje to úplná bomba a náročnejšieho diváka možno neosloví mierne prostý scenár, ale fanúšikov horroru (v tomto prípade skôr thrilleru) určite "BANKOMAT" nesklame. ()

Forsberg11

To zas bolo. Nikdy nepochopím ako môže niekto, aj takýto celkom zaujímavý a vďačný námet, spracovať spôsobom, z ktorého sa mi stavali vlasy dupkom. Jedna bankomatová búdka, v nej traja nešťastníci a pred ňou jeden psychopat, ktorý je schopný všetkého, no nik nevie čo vlastne chce. Znie to celkom zaujímavo, no všetku nádej pochováva neuveriteľne tupé chovanie kladných postáv. Traja ľudia, jeden parchant a obrovské priestranstvo v podaní parkoviska, kde sa dá uniknúť takmer ktorýmkoľvek smerom. Nech mi nikto nehovorí, že sa zachovali v danej situácii logicky. Trčali v tej búdke, v zime, vrieskali po sebe, a za celý film nevymysleli takmer jedinú rozumnú vec. Škoda, a ono to mohol byť celkom podarený a napínavý thriller. Dalo sa z toho určite veľa vyťažiť, takto som sa znovu len nasral... ()

Šakalík

Mě to teda moc nebavilo, a to hlavně proto, že mi celý ten film přišel strašně předvidatelný a neoriginální. Ani samotné trio uvězněné v budce s bankomatem mi nebylo nijak sympatické, pač se mi zdálo, že se chovají tak nějak připosraně. Já teda nechci hrát machry a možná bych se v dané situaci zachoval stejně, ale tak ten chlápek byl sice velký a silný, ale oni byli přece TŘI! Tak kdyby se na něj vrhli všichni najednou, tak je přece všechny naráz nepřepere, to mi nevykládejte. A i kdyby, tak se mohli každý rozběhnout jiným směrem a všechny by pronásledovat nemohl, ne? Ale o čem by ten film pak byl, že? No tak dobrá tedy. Film mě místy docela nudil, pač časem došlo na obligátní ponorkovou nemoc, kdy si všichni zúčastnění vyříkali, čí to je vlastně chyba. Kromě žvanění se tam v zásadě toto tolik nestalo a kam se bude děj ubírat, jsem uhodl prakticky okamžitě a to včetně toho, jak to celé dopadne (ano, přesně takový konec jsem čekal). Takže co? Takže nic. Tohle je prostě jen další (pod)průměrný filmík, na který se dozajista brzy zapomene. ()

peterpatrik

Traja ľudia uväznený v bankomatovej búdke. Vonku na nich číha neznámi muž, ktorý má dopredu naplánované čo sa bude diať. Film sa mi veľmi páčil už len kvôli stiesnenej atmosfére. Priebeh bol slušný. Na konci bolo pekné rozuzlenie ako inteligentný vrah dokáže alebo respektíve nedokáže zahladiť stopy. Veľmi dobré 72% ()

bruceman7

Film se značným potenciálem. Bohužel zařízlý a) kupou nelogičností, b) tupým jednáním hlavních aktérů c) mizivou atmosférou d) v čem spočívala pointa??? Zklamání, velká škoda. 2/10 ()

Wicky

Ten zabiják v sobě neměl žádnou jiskru a ten film skoro taky ne. Když se poprvé zabiják objeví před budkou je to ještě vpoho, ale potom to jde totálně ke dnu a začíná to být otravný. Snaha o telefonní budku v hororovým podání se bohužel vůbec nevydařila. Škoda a to to vypadalo tak zajímavě. 25% ()

Holina

"Budou totiž uvězněni neznámým mužem." Nevěřte tomu. Tahle parta idiotů si nezaslouží slitování. Pokud totiž někdo stojí 100 metrů od bankomatu, představuje nebezpečí snad jen pro zfetovaného a dezorientovaného vola. Tím padá veškerá diskuze o čemkoliv dalším, protože tohle je prostě rána do palice. Pakárna. A nic to nezachrání ani závěr. Navíc teda herecké výkony jsou doslova otřesné, když už dělám komorní horor tak snad vezmu lidi, který to utáhnou. Jedna hvězda za námět. ()

Sten-li

Rozsudek tohohle tria padl hned na začátku paranoidním chováním a to když poprvé uviděli, už v tu dobu, stoprocentního zabijáka. Tento moment stanovil laťku dalšího průběhu a diváka už opravdu nic nepřekvapí. Možná jen to, že v -15 stupních jim začne jít pára od pusy až v polovině filmu. Slabé 2* ()

MareT.

Jeden z těch filmů, kdy vás více než, co vidíte, děsí celá situace. Mohli jsme vidět plno variací, ve výtahu, v domě, na ostrově. Dějový základ je jednoduchý, skupinka lidí uvězněná (někým, něčím..) v prostoru z neznámých důvodů. Klíčem, aby film nebyl jednoduchý, je scénář a dobře vypointovaný námět. Tady se všechno povedlo na půl. Nebudu rýpat, že oběti mohli uprchnout několikrát. Spíše nepřekousnu slabé vyústění a nevysvětlení motivace. Jinak jde o průměrnou jednohubku. ()

danielosbourne

Tak abych řekl pravdu, čekal sem od ATM víc, než jsem dostal. Jako nápad je to skvělý. Konečně i vysvětlení o co vlastně ATM killerovi jde není to nejhorší. Ale jako celek to prostě nevyšlo. Jinak jsem přesně čekal že to dopadne tak, jak to dopadlo. Takže ani žádný překvapení. ()

divak84 odpad!

:D . tento výplod něčí fantazie (filmem se tohle opravdu nazvat nedá) definuje nový žanr - horor pro diváka samotneho... prostě nemám slov ... ()

mosnak

Ono by to nebylo až zas tak špatné,kdyby nebyl děj a scénař úplně kreténský! Ta terorizovaná trojice mladejch mohla zdrhnout minimálně tísíckrát. Herci nebyli špatní,ale... na víc jak jednu hvězdu to není :-( 20% ()

Game90

Trojica kolegov sa po firemnom večierku ocitá v bankomatovej búdke (v Amerike majú na to búdky), kde ich uväzní maniak v kapucni. Vnútri sú relatívne v bezpečí pretože chlapík dnu nejde kvôli kamerám. Ale všetci naokolo sú vyčistení. Pre mňa naozaj vydarené a nezvyčajné. Postavy sympatické, napätie bolo. ()

jorgus

vedel jsem podle zdejsiho hodnoceni, ze to bude asi blbost, ale proste mam rad takove filmy..tak jsem do toho sel:)bohuzel i pres slibnou prvni polovinu, bylo chovani postav natolik debilni, ze mi zkazilo zbytek filmu..:( ()

johnymdoe

Bylo by to na víc..ale zase to co mi nejvíc vadí a to nelogičtnosti. SPOILER!!! :Každý například ví jak funguje to čidlo co spouští vodu..stačilo by na to hodit botu..rozbít tu skleněnou pojistku, ne tam jak idiot půl hodiny zapalovat oheň. A to že to na něj "rádoby" hodil?..policie by při troše vyšetřování musela do jednoho dne přijít na to jak se to odehrálo. Škoda prostě závěru který zkazil jinak docela dost dobrý film. ()