V přístavním městečku začíná mizet jeden obyvatel za druhým. Netrvá dlouho, než se zjistí, že v blízkém jezeře se objevila děsivá příšera... (oficiální text distributora)

cyright

Kdyby byl tento snímek zamýšlen např. po vzoru Jacksonova Bad Taste coby béčková sci-fi-horror parodie, stačilo by velmi málo úprav a byla by to řácká sranda. Jenže on se film bere zcela vážně, a tak tu máme trapárnu nejhrubšího zrna. Nechápejte mě zle, zaručuji, že se pobavíte a nasmějete. Budete se smát ději, mongoloidním hercům (zejména Miriam McDonald šlape svým hereckým umem na paty samotnému Stevenu Seagalovi), tomu, že to někdo vůbec myslel vážně. A budete možná stejně jako já přemýšlet o tom, že charita by se neměla zaměřovat na bezdomovce, ale na neschopné scénáristy, režiséry a producenty, aby ti chudáci už nemuseli točit takové sračky. ()

PRobin

Opět téma mořské příšery. Obojživelná pseudožába terorizuje malé přístavní městečko a dokazuje, že člověk by se měl mít na pozoru zejména před hnědookými blondýnami, které udělali ze sledování této stokrát vylouhované záležitosti nervy drásající drama. Nikdy jsem nevěřil, že uslyším takovou hromadu stupidit na tak malém prostoru. Míra hlouposti je aspoň vyvážena tím že obojživelníci ("jsou to zabijáci tak chladnokrevní, jako by je vyvrhl sám Ďábel" :) berou čistku vesnice opravdu zodpovědně, takže po zbytek filmu se všude válí krev, prdele a střeva. Na křížence kapra s predátorem slušné skóre. ()

Jamast

je to uplná kravina, ale když nemůžu usnout tak se na takový věci v noci dívám a chechtám se jak sou dementní:) třeba molo je od krve a rybých sraček a týpek si všimne malýho zelenýho fleku a povídá že ten flek je divnej a že tady něco určitě nehraje :D nebo týpek má pokousanou ruku, celá mu otíká a on prej na svou holku : já to vymáčknu jako beďar a mačká to tý holce do ksichtu :D nebo týpek se zavře do žraločí klece a čeká na tu psorybu, ona vyleze a on po ní střelí harpunou, nic jí to neudělá, tak on prej : mám pro tebe ještě jednu ty svině :D ()

Lajty

Nebýt tam tak prkenné herecké výkony tak by to nebyl špatný film. Ta mořská potvora vypadala hodně dobře, ale po herecké stránce to fakt nešlo...Miriam McDonald by si zasloužila Oscara...za nejhorší výkon co jsem kdy viděl...Takže ty tři hvězdy jsou za bestii a za ty jatka...jinak není co hodnotit... ()

djbarrel

Ježiš, to byla zase pecka. Zmutovaný mořský ďas rád vylézá z vody a kosí rybáře :) .... Já nevím, když už se někdo rozhodne natočit sračku ve smyslu příběhu, vždy by pomohlo, kdyby alespoň triky za něco stály. Tyhle špatně zdigitalizovaný monstra těžko někoho vyděsí. Jsou k smíchu stejně jako celý film. 15 % ()

Puppy odpad!

Uz na prvni pohled znacne digitalni skakajici potvory podobne zelvam, s mrstnym jazykem, co zerou lidem hlavy a umi se maskovat jak Predator. Roztomile, komicke. Zaslouzeny odpad ! ()

M+M

Marně přemýšlím, pro koho je film určen. Jestli pro děti? To asi ne. Pro mládež? Ta by se potrhala smíchy, nebo pro dospělé? Nevím, ale pro mně rozhodně ne. Jednu hvězdičku dávám proto, protože jsou i daleko větší hlouposti a něco se přece točit musí. ()

Pollini odpad!

Potvora z hlubin terorizuje starousedlíky v přístavu. Konec je standardní, umřelo spoustu lidí, ale přeživší se smějou. ()