Skeleton Farm's Halloween Horrorshow

Horor / Komedie

USA, 2010, 45 min

Alice Cooper, Lon Chaney (a.z.), Christopher Lee (a.z.), Boris Karloff (a.z.), Robert Englund (a.z.), Max Schreck (a.z.), Michael Keaton (a.z.), Cassandra Peterson (a.z.), Fred Gwynne (a.z.), John Zacherle (a.z.), Vampira (a.z.), Bruce Campbell (a.z.), Linda Blair (a.z.), Vincent Price (a.z.), Tim Curry (a.z.)
  • Jordan

bohužiaľ som sklamaný - možno, keby som bol amík a pustím si to na halloween, predchne ma nadšenie, ale takto to musím hodnotiť ako slabou koncepciou pospájaný výber nie veľmi kvalitnej hudby, miestami nudné a dramaturgicky roztrieštené, s dvoma lepšími miestami - úvod a záver - a aj to len vďaka dobrým záberom/úsekom, poskladaným do nechutného hororového defilé; inak strašná slabota a veľké sklamanie; alice-a coopera zbožňujem, za toho prihadzujem jednu hviezdičku a potešili archívne "vtipné" reklamy s témou halloweenu... ide však o to, šo od toho očakávate, ak iba dynamický podmaz na halloween, pokojne k tomu pridajte jednu hviezdu... ja som mal však väčší nárok;(12.1.2013)

45 minut sestřihů, hudby a veselé Halloweenské atmosféry. Spousta ukázek z hraných filmů, spousta ukázek z animovaných filmů, Halloweenské písničky, například v podání Alice Coopera. Já jsem se u toho po celý čas příjemně bavil, snažil se poznávat co nejvíc filmů a stejně jsem zjistil, že většinu nedokážu zařadit. Najde se tu vše - od Exorcisty po Evil Dead, Draculu či Eda Wooda.(15.1.2012)

Výborné sestříhání hororových filmů všech dob a smrsknout je do 45 minut je neocenitelné, poněvadž kde se jen tak uvidí? A navíc doprovázené parádní hudbou! Závěrečných pár minut byli vzpomínky na drastické hororové snímky. Úžasné proplutí všemi hororovými žánry od krváků po duchařiny a starší doby do té nové... 8/10 = 80%(15.1.2011)

Halloweenskou párty jsem letos prošvihl – ne že bych tenhle svátek nějak slavil, nebo prožíval – ale někteří nadšenci mají pěkné kostýmy (hlavně ženské)…Tenhle sestřih se ale vážně povedl. Nejvíce potěšil výběr hudby a samozřejmě „účast“ Freddyho, Jasona, Bruce či Alice Cooper. Samozřejmě nesmím opomenout ani atmosféru, ale vzhledem k vkusně vybranému obsahu je jasné, že byla prostě super.(10.11.2013)

Parádní mix krvavých scén, nahoty a tvrdé hudby. Začátek je neskutečný nářez, který na chvíli v půlce maličko zvolní, ale na konci to zase stojí zato. Chyběla mi tam ale solo hudba Roba Zombieho a nápověda, ze kterého filmu zrovna běží ukázky. Jsem rád, že to bylo zaměřené hlavně na starší béčkovou tvorbu, dostalo to tím tu správnou atmosféru. Škoda, že Vampiru u nás nikdy nepouštěli a že nemáme Halloween :((1.10.2010)