poster

Skeleton Farm's Halloween Horrorshow

Horor / Komedie

USA, 2010, 45 min

Hrají:

Alice Cooper, Lon Chaney (a.z.), Christopher Lee (a.z.), Boris Karloff (a.z.), Robert Englund (a.z.), Max Schreck (a.z.), Michael Keaton (a.z.), Cassandra Peterson (a.z.), Fred Gwynne (a.z.), John Zacherle (a.z.), Vampira (a.z.), Bruce Campbell (a.z.), Linda Blair (a.z.), Vincent Price (a.z.), Tim Curry (a.z.)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • peter12
  *****

  Viete čo vám poviem som unesení.Neskutočne parádne zostrihané.Metálová hudba bola viac než úžasna a tento film hlavne koli nej je doterno parádny,a dostane sa vám pod kožu.Ja som sa hádam ešte vo svojom živote tak 40 minút nebavil ako práve pri tomto filme.Žiadny oddych,len samá akcia,miešaná ničím neurážajúcou a neviazanou zábavou.Tvorcovia sa tu ináč vybláznili.Ďalšie slová sú zbytočné,len pozrieť.(5.11.2014)

 • Bloody13
  *****

  ONANISTICKÁ PARÁDA pro každého fanouška pokleslé zábavy! Sestřihaný mix všech možných i nemožných filmů, grotesek, televizních reklam a kreslených seriálů. Do toho skvěle šlape doprovodný rock-punk-metalový soundtrack (White Zombie, Misfits, Ramones), takže jsem se cítil jako ryba ve vodě. Díky tomuhle ujetému skvostu jsem ke všemu pochopil, jak velké mezery ještě v tomhle žánru mám, což mě pochopitelně nasralo :) Svoji kapitolu tvoří videoklipy, mezi které patří "He´s back" od Alice Coopera z Pátku třináctého 6 a docela ujetá kravinka "Are you ready for Freddy?" od černošské skupiny Fat Boys. A bacha: nechybí ani hrůzostrašný tanec Crispina Glovera ze čtvrtého dílu Pátku 13. Uuuáááá..... Každopádně kousek, co si povinně pustim nejen o dušičkách.(9.11.2010)

 • Vishnar
  ****

  45 minut sestřihů, hudby a veselé Halloweenské atmosféry. Spousta ukázek z hraných filmů, spousta ukázek z animovaných filmů, Halloweenské písničky, například v podání Alice Coopera. Já jsem se u toho po celý čas příjemně bavil, snažil se poznávat co nejvíc filmů a stejně jsem zjistil, že většinu nedokážu zařadit. Najde se tu vše - od Exorcisty po Evil Dead, Draculu či Eda Wooda.(15.1.2012)

 • liquido26
  ****

  Tak to bylo teda něco :-) Zajímavej nápad, originálně provedený a hlavně totálně ulítlý. Úplně 5 hvězdiček nedám, protože zábava u mě spočívala hlavně v tom, jak se mi líbila muzika, co zrovna hrála. Ta se mi většinou líbila, ale někdy taky nudila (to sem ale básník :-)) Ti, co znají moje postižení si umí představit, že, když hrál Alice Cooper, tak jsem se tetelil blahem, ale u některých jiných hudebních ukázek jsem se už tolik netetelil, ale to je hlavně otázka vkusu a ne problém tohoto dílka jako takovýho. Z dalších scének mi utkvěl v paměti skvělej rap s Freddy Crugerem, shot o chlapíkovi, co pěstuje dýně tak, aby připomínaly lidský lebky nebo lidský obličej, vtipná ukázka z Vampiřiny show a samozřejmě závěrečné vyvrcholení v podobě All American Massacre od Wednesday 13. Takže celkově to bylo dost povedený, k naprostý spokojenosti mi tam chyběl už jenom jeden, jediný kraťoulinký záběr Bely Lugosiho :-))(21.9.2010)

 • Terva
  ****

  Nejhorší píseň byla Freddy od Fat Boys. Dle mého tento Hip - hop neměl být použit. Ubralo to snímku minimálně jednu hvězdu. Asi ve 27 minutě je zajímavý dokument o zahrádkáři, který vytvoří formu ze dřeva a vloží do ní rostoucí dýni. Formu pak uzavře a nechá dýni dorůst do takového tvaru, který má forma. Zajímavé. Může vám tak vyrůst dýně jakého koliv tvaru. Film je 45 minut dlouhý ( krátký ) a je to ve své podstatě jeden velký videoklip. Jako námět jsou použity sestřihy z různých starších i novějších hororů a pořadů o strachu. Je to vzpomínka a pocta těmto filmům a jejich tvůrcům. Zazní zde i dobrá hudba. Jako příklad třeba Alice Cooper, Ramones nebo Wendesday, kteří prezentují asi nejbrutálnější sestřihový klip z názvem All American massacre. http://www.youtube.com/watch?v=3n5au5b_koU K poslechu a pohledu je zde zastoupeno dvaadvacet písní.(31.3.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace