• pepo

pre cieľovku skvelé, pre ostatných peklo na zemi(12.10.2010)

• cobraSK

Toto monumentálne veľdielo je Božím trestom pre ľudí za ich zločiny! Strašné, príšerne, kurva drát!(27.6.2011)

• BoncheR

Blbosť ako mraky!!! Vhodné pre dôchodcov ktorý sú celý deň odkázaný pozerať na takéto seriály.(2.7.2011)

• fiLLthe3DD

Telenovela "Doña Bárbara" natočená dle knižní předlohy z roku 1929 působila zpočátku opravdu lákavě - v prvé řadě mne zaujala příběhem ve stylu "Rape and Revenge," dále pak záporným charakterem hlavní hrdinky a v neposlední řadě přírodou. Naneštěstí do titulní úlohy obsadili nesympatickou Edith Gonzalez a délka přesahuje více než 190 epizod, tudíž jsem sledování vzdal a seriál ponechám bez hodnocení.(2.9.2017)

• Da_reba

Raz som na návšteve u starých rodičov videl jeden diel a stačilo. Iné hodnotenie ako odpad skrátka nejde dať. Príbeh silnej ženy my ass...(4.4.2014)

• - Natáčelo se v kolumbijském regionu Tlima. (fiLLthe3DD)

• - Telenovela měla mít zhruba 130 epizod, avšak díky úspěchu jich má nakonec 191. (fiLLthe3DD)

• - Hlavní roli měla původně ztvárnit Gabriela Spanic, avšak kvůli jejímu těhotenství byla nakonec obsazena Edith Gonzalez. (fiLLthe3DD)