poster

Narodil se Kristus Pán!

 • Velká Británie

  Nativity!

Komedie / Rodinný

Velká Británie, 2009, 102 min

 • Nikki.Nikx
  ***

  Bylo nebylo jednou o Vánocích, přišel jeden, a potkal druhýho. Už byli přežraní svátečního krocana a tak vzali nádivku, smíchali se zbytkem svařenýho cideru a uplácali scénář, kterej se nedá strávit ani týden po Vánocích. Pak se ale stal zázrak, tak jak to o Vánocích bývá, nebo se to alespoň říká, a přišel Martin Freeman. Asi takhle nějak to vidim já. Nebýt Martinova excelentního výkonu, o film by nikdo nezakopl ani kdyby mu házeli klády pod nohy. Závěrečná scéna mi přišla jako moc velký klišé, moc přeslazená, uřvaná a tlačící na pilu. Každopádně jsem se v některých částech docela pobavila a možná mi Martin padl až moc do oka, takže to dneska pro tenhle film vykoledoval za tři hvězdy.(30.3.2015)

 • Ilicka
  ***

  Předtím, než se Martin Freeman stal Johnem Watsonem a Bilbem, tak jako sucharský neurotický učitel nenáviděl Vánoce v účelové vánoční komedii, kde především potěší sympatické dětské obsazení.(9.12.2013)

 • freddy
  *****

  Když jednou vyřkneš lež, která se začne šířit a začne si žít svým vlastním životem, snaž se z ní udělat pravdu a třeba se to povede. Hlavní hrdina, který dostal za úkol nacvičit školní představení o narození Ježíška s malými dětmi, kteří jsou jeho žáky, zalže svému úhlavnímu konkurentovi o tom, že na jeho představení přijedou zástupci z Hollywoodu, což se rychle rozkřikne a jemu tak nezbývá nic jiného, než pracovat na muzikálu a snažit se hollywoodskou návštěvu zrealizovat. Film mě hodně příjemně překvapil, nic moc jsem od něj neočekával, ale ve výsledku jsem dostal hodně příjemný film, který mě dokázal zaujmout a chytit za srdce. Obzvláště závěr filmu, v němž máme možnost sledovat ono kýžené dětské představení, je fascinující a doslova pompézní. Perfektní hudba, sympatické dětičky, které se dokázaly oproti úvodu filmu ve zpěvu úžasně zlepšit, zkrátka ten závěr byl naprosto perfektní a doslova mi vyrazil dech. A kvalitní herecké výkony všech zúčastněných, obzvláště Martina Freemana a Marca Woottona, to byla už jen taková třešnička na dortu. Tenhle vánoční film prostě z mého pohledu nemá chybu a je i dostatečně originální na to, abych mu s lehkým srdcem a bez nejmenšího zaváhání udělil pět hvězd.(14.1.2013)

 • Seev
  ***

  Nenáročný předvídatelný příběh, který když mu dáte šanci, dokáže i vtáhnout - hlavně díky výkonu Martina Freemana, na kterém to stojí a padá.(11.2.2012)

 • StDavid
  **

  Rodinný film, který velmi dobře začne, ale skončí v mizérii. Martin Freeman i Ashley Jensen jsou moji oblíbenci a vedou si celkem dobře, ale kde není kvalitní scénář, není pomoci. Když už bych si měl od Debbie Isitt něco vybrat, tak raději Confetti a to taky nebyla žádná sláva.(7.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace