BlinkyTM

• USA Bad Robot (neoficiální název)
Krátkometrážní / Komedie / Sci-Fi / Horor
USA / Irsko, 2011, 13 min

Alex (Max Records) dostane na Vianoce vysneného robota BlinkyTM disponujúceho umelou inteligenciu, s ktorým sa môže hrávať, keďže je jedináčik. Lenže nezhody medzi Alexovými rodičmi menia jeho postoj k robotickému kamarátovi na nepoznanie. (Dever)

LEGACY

Hodně dobrý krátkometrážní film. Byl jsem příjemně potěšen, sice jsem do toho šel hlavně kvůli tomu, že je to horor a toho tam byl minimálně, ale na psychiku film naráží skvěle. Je tam spousta dobrých momentů a film především nenudí. Nemám tomu moc co vytknout, přesto se ale do nejvyššího hodnocení nepouštím. Bezpochyby se ale film zařadí do toho nejlepšího v krátkometrážní kategorii. Hodnotím 75% ()

Forsberg11

Nie príliš originálny a ani nie príliš podarený hororový sci-fi kraťas. Pozerať sa na to ale dalo. Teda čo sa týka krátkej stopáže. Najväčším pozitívom je samozrejme samotný robot. Najhoršie bolo naopak to otravné rozmaznané detsko. O celovečeráku by som zatiaľ asi nerozmýšľal. Možno keby to zobral do rúk naozaj skúsený hororový režisér a scenárista... P.S.: Samozrejme, že som fandil Blinkymu... ()

iXtr3m3

Drsný kraťas na ktorý netreba ani titulkov. Videl som to síce už roky dozadu v čase vzniku, ale pamätám si stále na scénu, z ktorej vychádza plagát a dostala ma. ()

Destinytte

No problem. No problem. No problem. Skvělý horor. Ten fracek si to zasloužil. U scény u večeře jsem se i zle zasmála. Zase mě jednou víc zaujal nějaký kraťas. ()

RakeW

U stvoření jako je Blinky mě vždycky fascinuje, kolik emocí lze nacpat do zdánlivě jediného výrazu. Příběh je zbytečně polopatický (televizní zprávy...), poslední záběr si taky mohli nechat od cesty, zavřené dveře měly asi tak třikrát hustší atmosféru. ()

Al44...

Takhle to dopadá, když se rodiče nevěnují výchově dětí a ty se pak stávají mladými rozmazlenými fakany - není třeba dodávat, že jsem od začátku fandil sympatickému robotovi - povedená, krátká taškařice. ()

Scharra

Alex si na Vánoce přeje Blinkyho, protože jak reklama hlásá, pomůže se vším a rodina tak bude mít více času na sebe. Když i přes to doma pokračují hádky mezi rodiči, kluk hledá vinu u nebohého robota. //SPOILER: Malá rada do života: Dejte si pozor, co dáváte za příkazy svému robotovi. SPOILER// Mimochodem, ten malý kluk byl opravdu odporný! ()