Fallout: Nuka Break

Krátkometrážní / Sci-Fi
USA, 2011, 17 min

Krátkometrážní film, který vznikl na motivy hry Fallout, přesněji na motivy třetího dílu této kultovní série z postapokalyptického světa. V tomto snímku sledujeme krátký příběh tří hrdinů, které vede přeživší z Valutu 10 a prahne po jedné legendě pouště. (majxik)

legatio

Ale jo, nebylo to nejhorší. Falloutovskou atmosféru se povedlo převést do filmového zpracování, i když samozřejmě na tomhle filmečku je vidět, že jde o amatérský pokus. Doufám, že se dožiju i nějakého profesionálního celovečerního zpracování téhle hry, která je určitě jedna z nejlepších vůbec. ()

chaometic

Fallout Přehnaný děj, příšerné herecký výkon a hlavně přehnaný humor. Post-apokalyptický Fallout a humor? Samotný děj je však velice věrný počítačové hře. Měl jsem pocit, že Fallout vznikl především z nudy, a to jsem myslel, že půjde o celovečerní film. Tohle je zklamání na plné čáře. ()

Say

[+]: Na amatérské zpracování velice slušný vizuál. [+]: Kostýmy chlapů a ghůla výborné. [:]: Herecké výkony se nedají nazvat výkony, ale opět... Jde o čistě amatérský výtvor a viděl jsem opravdu mnohem tragičtější kousky. [-]: Ženy (2) příliš vystylované. V Pustině by takhle nepřežily ani 5 minut. [-]: Je smutné, že kraťas vznikl jen díky Falloutu 3, který s původními Fallouty nemá téměř nic společného. Neschopnými parťáky počínaje a modely zbraní konče. [♪]: * Zajímalo by mě, jak vyřešili copyright. Veškeré zvuky jsou převzaty právě z Falloutu 3 či Falloutu New Vegas. [♫]: ** [=]: Jen tak dále. Filmů je na motivy počítačových her jak šafránu (i když takový Beyond Black Mesa za shlédnutí rozhodně stojí) a navíc stojí za pendrek. Kdyby universium světa Falloutů (rozuměj Fallout 1&2 popř. Tactics) nepatřilo k mým oblíbeným, určitě bych nebyl ke snímku tak kritický. Možno vidět třeba zde - http://www.youtube.com/watch?v=Q9UwlAAnlmg (HD). ()

ArthasKarfa

Jo tohle se povedlo, Fallout jako seriál, určitě to není pro obyčejné smrtelníky, kterým téma Fallouta nic neříká. Krajina je opravdu jak po atomové válce, a kombinace ghoula, lehké děvy z New Rena a obtloustlého týpka z Valoutu je opravdu skvělá. Zasmějete se, zavzpomínáte na hru a projdete si část fallouťáckého světa. ()

RomeroIsGod

Na Falloutu jsem vyrost, takže palec nahoru za každej fanouškovskej počin. A tohle vůbec není marný. Kdo o hře nikdy neslyšel, tak si ubere jeden a půl hvězdy. 70% ()

HDeer

Viac podarené ako seriál, najmä nehrajúce sa na nejakú nepodstatnú rukojemnícku drámu. Wasteland spracovaný vynikajúco, počítačové Fallout spracovanie taktiež dobré. Jediné, čo je ako tak pozadu sú herci, najmä samonanominovaný tučniak, čo má rád Nuka colu. ()

Fionor

Kéž by všechny fan-filmy měly tuhle úroveň zpracování. Během filmu jsem se více než dobře bavil a umím si představit i delší a propracovanější komerční film ve stejném duchu... nebo web-seriál... ()

ShenkI

Moc moc dobrý až nostalgicky mě to potěšilo a hned po shlédnutí jsem oprášil a zahrál si starýho Fallouta ! ()

RajCZitko

Jelikož jsem Fallout nehrál ani jeden díl, tak pochopitelný, že mi to nebude nic moc říkat. Kloubou dolů ale nad zpracováním. ()

Mufuck

Na amatérské úrovni dost zajímavej počin..Jsem fanda hry Fallout, takže se mi na to koukalo bez problému, jestli jste ji nehráli tak to asi tolik neoceníte. ()

mchlumak

Na fanouškovský projekt dobře a zajímavě zpracované, ale hlavní postava mě neskutečně štvala a celkově mi příběh a styl jeho vyprávění přišli moc "současně americké." V popisu je uvedeno, že filmeček je na motivy Falloutu 3, ale tam se neobjevuje Caesarova legie, ta se objevuje až ve Fallout: New Vegas ()

Ocelotr

Jako fanda fláknu 4 bez skrupulí, protože tohle má všechno, co má FALLOUT mít. A na to za jaký směšný peníz je to natočené (tuším, že 30 tisíc $ všech 7 dílů) je to všechno od efektů přes vizuál po hudbu přeparádní ! ()