Reklama

Reklama

Láska a čest

  • USA Love and Honor
Trailer

VOD (1)

Vášnivý příběh mladého vojáka, který pomáhá svému nejlepšímu kamarádovi znovu dobýt srdce své přítelkyně. Tajně spolu cestují z Vietnamu domů, během protiválečných protestů. A během toho najdou poprvé pravou lásku... V tomto romantickém dramatu na pozadí války ve Vietnamu a prvního přistání na Měsíci, udělají dva vášniví a pohlední vojáci pro lásku absolutně cokoli – dokonce se tajně vyplíží z bitevní linie a odletí přes půl světa. Když Dalton Joiner zjistí, že se na něj vykašlala jeho přítelkyně Jane, rozhodne se, že se vydá během své týdenní dovolené domů a získá ji zpět. Jeho nejlepší kamarád, Mickey Wright je připravený mu pomoci, jen když bude šance, že po cestě potkají alespoň pár holek. Během sedmi dnů se musejí dostat Mickey s Daltonem do Spojených států, přesvědčit Jane, ať změní názor a zase se dostat zpět do srdce války, aniž by je chytli. Jenže když přijedou do Ameriky, najdou Jane a její zarytou krásnou kamarádku Candace uprostřed protiválečného hnutí. Vojáci budou muset udělat závažná životní rozhodnutí - v červenci 1969 stráví totiž týden zjišťováním pravdy o lásce, cti a odhodlání. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (46)

Rakosnicek77 

všechny recenze uživatele

A je mi jedno co si o tom bude kdo myslet :-) Moje hodnocení, moje pravidla :-) Rozhodně v tomhle bylo více romantiky ( dokonce dvojité) než ve většině soudobých romanťáren v hvězdném obsazení! A provázanost děje, bylo naopak zvládnuto dobře a snímek tím získal příběh, který většina love story zatraceně postrádá! ()

MikO_NR_1909 

všechny recenze uživatele

Niekedy som viac ako inde alergický na smiešnosť deja a obdivnú dokonalosť hlavných protagonistov - chlapíci so svalmi, so šarmom, s "perfektnou" vizážou, so zmyslom pre vlasteneckú poctivosť, vernosťou, rozvahou, so super ľudskými vlastnosťami a nadpriemernými schopnosťami - dezertovať? keď už, tak kvôli láske áno!!! A nie tak hocijakej. Rovnako mi lezú na nervy falošne zidealizované sexy kočky s hĺbkou cítenia a inteligencie, s tváričkami od barbie ale hlavne, večne čakajúce na lásku ich života až mi miestami pripomínajú mytologickú bohyňu vernosti Penelope. "FAKT SUPER POSTAVY" Občas sa im do cesty postavia ťažké prekážky či klišé zvraty vedľajšej postavy-zbabelca, čo všetko pokazí! Ale poväčšine ich prekonajú a "všetko dobre (s dákymi jazvami krásy) dopadne" a blondínka ma neopustí :-D ! . Aj keď som už na letisku pred odchodom do Vietnamu. Suma sumárov : syntéza vs. syntéza = syntéza, t.j. povrchnosť a nuda. Je vidieť, že to natočil rutinný (ne)tridstiatnik nováčik bez skúseností a dramatického rozhľadu. Ale zato s tínedžerskou poetikou a tá predsa robí divy! 3/10... ()

Reklama

eLeR 

všechny recenze uživatele

Niekedy sa mi stane, že podľa hodnotení čakám strašný film a potom som prekvapená, lebo až také strašné sa mi to nezdá. Je to priemerný romantický film z obdobia vojny, kde mi len pár vecí liezlo na nervy a hudba bola výborná. Liam bol sexi a Teresa bola tiež dobrá a je to môj druhý snímok s ňou v krátkej dobe (určite odporúčam 2:37, kde hrala a je to výborný film). ()

lucijelucije 

všechny recenze uživatele

Nebudu si nalhávat, že tohle válečné drama, má něco do sebe. Nemá. A pokud jde o hodnocení, řekla bych, že stojí dost na tenkém ledě. Možná bych i dala dvě hvězdy, protože ten příběh, jestli se to dá vůbec tak nazvat, je dost profláklý, nudný, všední a nevýbojný. Jde čistě a ryze o romantiku, která sice nemá dobře našlápnuto, přesto se tady dala najít jakási myšlenka, která jistý smysl v daném okruhu má. No nevím, tak 4/10. ()

jafuska 

všechny recenze uživatele

Romantika na pozadí války ve Vietnamu, je to také silný příběh o přátelství, o pravdě, o cti, o morálce, a vše se to točí kolem lásky jednoho vojáka a jeho partnerky, jejich vážná rozhodnutí, které může změnit celý jejich dosavadní život o tom všem a mnohem více je tento film a mě se opravdu líbil, škoda tak nízkého ohodnocení, má rozhodně navíc ()

Galerie (16)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení probíhalo ve městech Ann Arbor a Ypsilanti v americkém státě Michigan. (Fevas)

Reklama

Reklama