Top Gear USA

(pořad)
TV spot

Americká kopie slavného britského motoristického pořadu, kterým provází Tanner Foust, Rutledge Wood a Adam Ferrara. (Warle)

Attta

Spíše mi to příjde jako hodně nepovedená parodie na TOP gear! V podstatě tohle americké trio zkouší napodobovat to trio britské a vůbec jim to nejde! Přehrávají, protože jsou špatní herci a popravdě bych to nesledoval i kdybych byl americký patriot a na zdi měl americkou vlajku a permanentku do KFC. :D ()

animaxis odpad!

Američani jsou už dost neoriginální s remakama na filmy svoje i jiné,ale že už kopírují něco,jako Top Gear s totálně pitomou trojicí(no,to byla i ta původní,ale ty byli alespon vtipný).Původní Top Gear předvedl,že po Americe jezdí lépe,než Top Gear USA. ()

Splasher

Možná to je posvěcené BBC, ale stejně si myslím, že jediný důvod vzniku tohoto pořadu je, že už za louží nedokázali vydejchat tu věčnou kritiku Chevroletů, Dodgů a jim podobných plechovek. ()

hollci

Keď už mi prídu zábavnejší Geissenovci ako toto, tak to už je čo povedať. Keby sa to aspoň nevolalo Top Gear, ale američania proste musia všetko od britov okopírovať, a potom vznikne z toho takýto nudný a trápny blud. Je to nuda, nuda a ešte raz nuda. ()

Tommy.D

Není to až takové peklo, jak tu spousta lidí tvrdí. Samozřejmě, že Top Gear je jen jeden a nikdy se mu nic podobného rovnat nemůže, ale pokud se na TG US koukám jako na Automoto Revue, pak je to občas celkem i sranda. Jediný schopný z té slavné trojky je jen Tanner, který to víceméně táhne (a kvůli kterému se na to dá koukat). Dost mi ale vadí americký syndrom "most powerful / demanding / dangerous / whatever in the world", kde "world" přirozeně znamená USA. Každopádně jako filler, než vyjde nová řada Top Gearu, dobrý. ()

LiborGondek

Hodně slabá napodobenina původního seriálu britské BBC. Obsazení naprd, americký humor není totéž co ten britský, stačí se podívat na hodnocení a bude všem jasné, co je lepší... ()

Roseinka odpad!

Hluboká urážka britského Top Gearu! Nechápu, jak si vůbec mohli dovolit okopírovat snad všechno co jde: Stiga, studio, 3 hrozně "vtipní" típci.... Omg, největší odpad a drzost! ()

WincKruspe

Kde začít? Moderátoři nesymatičtí navíc bych řekl, že o autech asi moc neví a nemají charisma jako třeba Jeremy. Dále třeba humor, ten sem v USA asi nenašel nebo nevím. Dále hosté - nuda a bavit se o tom jak je Prius skvělý auto? Co by asi dělal Jeremy? A dabing tomu taky moc nepomohl. Není nad originál. ()

Zagi20

Občas jsem se zasmál ale jinak je to nuda, nuda a zase nuda. Trapný pokus o napodobení originálního Top Gearu. ()

Ev.D. odpad!

Je to hnus. Kopie? NIkdy to bych urazila PRAVEJ UK Top Gear. Tohle nemá společnýho s Top Gearem ani pneumatiku. I prach na okně mi přijde vtipnější než tohle. ()

Wbcko

Proč Američani přebírají bristké pořady, které jsou super a kurví je? Proč proč proč? Jak jinak mohlo tohle dopadnou? Ale HLAVNĚ proč to dělají? ()