Pangea – svět bez hranic (festivalový název)

• Maďarsko

Pangea: The Neverending World

Krátkometrážní / Animovaný

Maďarsko, 2009, 8 min

Pro mě je tenhle film další pádný důvod, proč se nepodívat na Jurský park. Takovýhle přelíbezný Rexík tam totiž určitě není a na co bych se tam pak dívala?(28.2.2013)

Štrapáce malého Rexíka a jak to bylo dál... Nekonečně infantilní... Škoda. . . . K rozlíbeznému nahlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=OwKfm57OcjQ&feature=related - - - - - (Poprvé viděno 22.3.2012 na YouTube, hodnocení 24., komentář zde lehce rozmrzelý jako pátý - 22.3.2012)(22.3.2012)

Příjemný, i když nijak výjimečný dinosauří večerníček. Ale nevadilo by mi, kdyby to byl první díl příběhů o rostoucím tyrannosaurovi.(28.2.2013)

4* napriek tomu, že som mala pocit, že zvuky, ktoré vydával malý Tyrannosaurus, vydával skôr dáky primát. Inak celkom pekná animácia, tie dinosaury sa naozaj vydarili. Mohlo to byť kľudne i dlhšie.(3.6.2012)

Dětinský příběh o hledání, touze po létání, objevování...ale s nádhernou grafikou a báječnou přírodou! A za to stojí se na snímek podívat. Žádný bomba originální děj, ale relax a rexík. Ptakoještěři, průlet krajinou, kličkovaná mezi dinosaury a kdo s koho.(26.2.2013)

Rozhodně roztomilé i přes ten šílený dabing malého rexe:) Závěr s mámou byl extrovní a já se vždycky nechám jednoduše dojmout .(10.4.2013)

Perfektní krátkometrážní film, který bych si dokázal z fleku představit i jako celovečerňák. Rexík je boží.. "mama" :D(5.2.2013)

• ABLABLABLA

No fajn roztomilý T-rexík, ale jinak tak ty 2*, protože nic extra to nebylo a ty zvuky, co vydával byly strašné, i když vtipné. A animace se mi taky až tak moc nelíbila. Ale jako hezký roztomilý kraťas po obědě fajn.(1.4.2013)

Když je máma Tyranosaurus Rex ... Nadšení objevování světa je tak nakažlivé ... Zatím jen návnada - krátký trailer k budoucímu filmu o tyranii tyranů, dětské fantazii a solidaritě.(22.3.2012)

Co dodat prostě krása a ještě k tomu ve 3D, nádhera!(1.12.2010)

S 3D brýlemi je to zábava. Hraje u toho skvělý rokec. Skvělý maďarský flák.(2.7.2015)

Když jde o Rexíka, tak ono nejde jinak než 5*... Nádhera(14.6.2012)

• redwik

Fíha, tak takúto nesúrodosť som už dlho nevidel. Na jednej strane je tu pekná, príjemná animácia, nádherné prostredie a pekné zobrazenie sveta dinosaurov, na druhej strane otrasná hudba a zvuky, totálne nudný príbeh (bol tam vôbec nejaký?) a celé mi to prišlo ako nejaké nedokončené dielo. Akoby tam na konci ešte niečo chýbalo, veď predsa nikto z nás nemá rád, keď(9.5.2013)

Jediné mínus je, že to není delší :) -> http://www.youtube.com/watch?v=uKujOudUk0w(6.1.2011)

První výlet malého masožravce dopadl dobře především po technické stránce, až na pár míst velmi slušná a zajímavá animace, během svého kochání jsem úplně zapomněla, že tu není děj. Vlastně jediná hrůza na celém kraťasu byly ty podivné zvuky, které zvířata vyluzovala. 62%(8.3.2015)