O královské stolici

(amatérský film)
Pohádka / Komedie / Krátkometrážní
Česko, 2010, 7 min

Jaké to kruté prokletí postihlo království krále Lola? Zachrání šeredný rytíř Rofl krásnou princeznu EU a celé království? Pohádka prakticky o *****. (Rosana)

5150

Tohle by mohli uvést na Festivalu Otrlého diváka jako předfilm. Slušný ohlas by byl stopro zaručen..)) ()

Lyli odpad!

Královská stolice - haha. Zákaz kakání - hihi. Kouzelný čípek - hoho. Veliký trapas - to jo! ()

GodComplex

Vtip tomu rozhodne nechybi, vykony svijejicich se poddanych a proslov krale LOLa nemaji chybu. Skoda toho noumy v hlavni roli a hlavne nechapu kdyz se to celou dobu snazi o stredovekou atmosferu od lokace az po kostymy, tak proc tam zustaly dost radikalni zvuky aut ve scene u kostela, ktere celou dosavadni atmosferu spolehlive ruinuji. "Od dnesniho dne zakazuji v mem kralosvtsvi kakani! Kdo tento zakaz porusi, bude o hlavu kratsi!" 6/10 ()

MIGHTTREE

Typické manýry pohádkových králů a princezen převedené do multiúrovně. Nevím co píšu, jenom přeji pokračovaní v započaté práci a více podpory a nápadů do další tvorby. ()

U.Tarare odpad!

>>Rosana: Film je amatérský a proto by tu hlavně neměl co dělat. A pokud už tu je, musím ho hodnotit naprosto stejně jako kterýkoliv jiný film na zdejší databázi. Ať už ho ale hodnotím jakoliv, tak stejně mi na tom nepřijde nic extra, co by stálo za zmíňku. ()

Ondr@932

Tak takovou pohádku jsem ještě neviděl :-D Příběh tedy úplně o hovně, ale jinak originální a já se dokonale bavil :-D 50% ()

Marfab odpad!

tak při tomhle mi spadla huba ke kotníkům-ne z úžasu k dobrému dílu ale z toho, že větší p......u jsem neviděl.je to h...o o h....ch.žasnu jen nad tím jak může někoho napadnout natočit film o takovém tématu,asi nejspíš jen totálně úchylného člověka.skoro bych si dovolil to srovnat s úchylárnou typu "Lidská stonožka". "nezapomeňte mi tenhle můj názor smazat nebo mi psát věci jako že si to mám rozmyslet,to už tady taky bylo" ()