surprise

Všichni jsou zde ujetí, stejně jako pan verbal ze zdejších komentářů, ale příběh nemá pointu v romantickém objetí, ale ve smíření s druhými. Všichni jsou zde ujetí a všichni si lezou na nervy, ale všichni zůstávají pořád spolu, protože to chtějí. Nevím, jestli to tak v Americe chodí, ale je to krásné. Protože jediná účinná terapie, i pro pana verbala, je láskou. ()

Margay

Celý film jsem zuřila nad tím, jak si holka vytáhne chlapa z ulice a během pár týdnů ho naučí tančit. Jasně. Možná kdyby filmaři nalezli uvěřitelnější důvod, proč se s ním musí scházet, třeba bych jim tu "romanci" uvěřila. I když počkat... Ne, ani tak ne. ()

Dreamon98

Originální, avšak trochu stupidní příběh, který je na romantický film nepříliš romantický, přičemž romantiku možná i očekáváte a vzhledem ke krásné Jennifer Lawrance v nějakou tu romanci mezi hlavními postavami možná i doufáte, což nám ale film spíše nepřináší. Samozřejmě vás může uspokojit scény s horlivým nacvičováním tance, kde sice k ničemu nedojde, ale hezky se na to kouká. Avšak jinak se nám dostává hlavně iracionálního chování dvou narušených postav a jejich konverzací, u kterých se na jednu stranu chcete plácnout do čela, na tu druhou se nad tím občas zasmějete, či se budete usmívat, jelikož je to svojí neobyčejností a praštěností vlastně únik od všedního života normálních lidí. To je na tomto filmu fajn. Celkově se nám ale na druhou stranu dějově žádného zázraku vlastně nedostává a to až na závěr, kde hlavním hrdinům fandíte a cítíte konečně i napětí. Za mě 6/10. Podíval bych se podruhé: NE ()

Iorweth

Každý má svý slabý místa a traumata. Člověk se ke štěstí musí někdy prostě probojovat i když je na úplným dně. Jennifer Lawrence je tady naprosto dokonalá a po právu získala za roli Tiffany zlatou sošku. Skvostná romance, kterou mám společně s Láskou nebeskou a Zápisníkem jedné lásky ve svém Top 3 žebříčku romantických filmů. ()

kodwin

Hvězda navíc za pozitivitu ..., první půlka fajn, druhá klišé na klišé, ale jako romantický biják je to pořád nadprůměr, už jen kvůli hercům. ()

KuceraJohny

Upřímně mě film bavil. Bradley Cooper je pro mě čím dál víc obdivuhodný herec, který ukazuje že má neuvěřitelný talent, který jsem dřív neviděl. Jennifer Lawrence je zas jednou z nejtalentovanějších hereček mladší generace. Na druhou stranu úplně si nemyslím že je Terapie láskou zrovna oscarový snímek. I přes to že se nám film snaží navodit emoce já skoro žádné necítil, asi jen dvakrát toho dokázala Jennifer docílit, ale byli to jen takové malé záblesky. Film je však zajímavý po celou dobu stopáže, nechává diváka přemýšlet, až na závěr filmu, který byl asi moc dobrý pro to jak jsem celou dobu snímek vnímal. Rozhodně bych to nedefinoval jako romantickou komedii, jelikož takhle to zkrátka nevypadá. Bylo ještě spoustu věcí co mi na filmu úplně tak nevonělo, ale na druhou stranu opravdu se nejedná o něco špatného a rozhodně se po shlédnutí nebudete cítit ochuzeni. ()

Bogrant

Russell má "úžasný" dar sprotiviť mi hercov, nech už hrajú akokoľvek dobre. Podobne ako pri American Hustle tak ani v tomto prípade svoj ťažko prijateľný a stráviteľný príbeh nevystaval okolo sympatických postáv a preto v mojom oku Terapia láskou nie je nič iné, len jedna divná bipolárna romanca, ktorá mi rozhodne nie je dvakrát pochuti. Akoby sa to naschvál snažilo niekoho nasrať. Film bez uveriteľnej emócie. ()

PrincessMono

Až budu mít zas někdy takovou "holčičí" chvilku a budu mít chuť na takzvanou romantiku, už vím na co se podívám. Nemyslím, že by tento film nějak zvlášť vynikal originalitou, zpracováním nebo čímkoliv jiným mezi všemi romantickými filmy, co jsem kdy viděla, zkrátka a dobře mi čistě ze subjektivního hlediska padl do noty svým námětem. Jakožto člověk, co má zkušenosti s antidepresivy, psychiatry a světem duševně nevyrovnaných, mě potěšil koncept, který dává všem takový lidem jakousi naději, že i přes jakékoliv zvláštnosti a hendikepy, si člověk přeci jen může najít spřízněnou duši a cestu jak v tomto světě šťastně fungovat. Jistě, film je hodně idealistický, ale sem tam člověk potřebuje snít o šťastných koncích a životě plném bezpodmínečné lásky. Navíc tři nemalé hvězdy v obsazení - Bradley Cooper, Jennifer Lawrence a úžasný Robert De Niro - fungují brilantně.  Film jsem si pustila na doporučení jakéhosi internetového článku, za účelem zahnat špatnou náladu a za mě tento účel určitě splnil. Proto bych ho doporučila zejména těm, kdo se třeba právě cítí na dně a potřebují připomenout, že všechno bude v pořádku. ()

hephaestus

velmi chcem 4, ale tym by som dehonestoval velmi vela filmov za 4. je to cele povrchné, nedotiahnute a neda sa tomu veriť, radsej uverim jackovi na lodi ako bradleymu. ()

Peddro

Pat mi trošku lezl na nervy. Nejspíš proto, že jsem tam viděl jinak u většinou skvělého Coopera příliš patosu, takže mi to už nepřišlo uvěřitelné, takže cca průměr. Dal bych 2,5 hvězdičky. ()

66JIRINA

Bipolární poruchy a jiné psychické poruchy kdy člověk nemá pod kontrolou své chování. Sám sebe není schopen kriticky posoudit, ani ovládnout.... no tak to je zde, úsměvné i vážné pojetí. Trpí nejvíce lidé kolem nich, jen ti si uvědomí závažnost (matka), ti co se jich to týká nemají sebereflexe, nejsou toho schopni. Každý kdo s někým takovým má bližší zkušenost bude lépe vnímat práci režie a ocení několik okamžiků pro tito lidi naprosto identickou. Ostatním musí přijít film že jsou ti lidé blázni. Jo, jo tak trochu jsou, v mozku pár věcí nefunguje a přesně takto se to projeví. Líbí se mi jak je zde ukázáno pár typických příznaků bipolární poruchy. Zásadně neberou léky, lidi se stejnou diagnózou okamžitě vidí jako blázny ale sebe nikoliv. Herecké výkony oceňuji hrát psychicky narušené člověka všichni tři hlavní byli na jedničku!!! ()

motyka52

Skvělá ústřední dvojka, výborná chemie mezi nima, skvostné obsazení vedlejších rolí a velká porce druhoplánového humoru. Romance poněkud netradiční, ale o to milejší. Samozřejmě bych ještě víc chtěl sequel, jenž by nutně musel být geniálním psychothrillerem ve stylu války Roseových, který by přiznal, jak toxický by v reálném světe tenhle vztah nepochybně byl. Ale to už je jiná story, milé děti. ()

5ars33r

Celková kompozice filmů nebyla nijak oslepující, ale za to zajímavá. Bylo to roztomilé, vtipné a chvílemi i příjemně zarážející. Poslední dobou mám problémy koukat na filmy v kuse i pokud jsou velmi kvalitní, ale zde sem neměl potřebu film zbytečně přerušovat. Hodnocení: 73% ()

hujerita

Už dávno som nevidel takú skvelú romantiku. Cooper ma prekvapil veľmi príjemne, a k DeNirovi niet čo dodať.Okolo toho všetkého samá skvelá figurka a len úžasne dopĺňali ústrednú dvojicu. Najviac ma dostala Tiffany a ja ju vlastne tajne milujem. Dokonca predbehla aj A. McDowell z filmu Zelena karta. Tak a teraz zobrať na valentína svoju lepšiu polovičku nech si aj ona troška poplače. Čakal som moc od filmu, ale dostal som od neho ešte viacej ako som očakával.Bodka. A zabudol som dodať 120% a to pre prekrásnu Jennifer. ()

Sylvie22

Toľko psychošov na jednej kope a predsa to klape :D. Keby som nevidela začiatok filmu, tak by som si myslela, že z tej psychiatrie vlasne prepustili celú Patovu rodinku. Robert De Niro sa zhostil svojej úlohy perfektne na to, aký mu dali malý priestor. Čo sa týka Bradleyho Coopera, tento týpek sa mi začína páčiť čoraz viac a viac. Medzi ním a Jenifer Lawrence ( ktorú som nepoznala, kým som nevidela túto snímku) to klape výborne, lebo najhoršie je , ak medzi ústrednou dvojicou nie je žiadna chémia. Keď som totiž sledovala Bradlyho a Jennifer vyčaroval sa mi vždy na ksichte taký priblblý úsmev. Pre mňa, film plný rôznych emócii a to ja fakt rada. Takže nie je čo riešiť :) ()

Kathryne

Začátek je na můj vkus trochu moc uřvaný, ale v polovině se to mění a mě se to moc líbilo. A poslední věta filmu je dokonalá ()

Největší filmový festival v Brně se blíží

Největší filmový festival v Brně se blíží