poster

Deset zastavení s mistry zábavy (TV pořad)

Talk-show / Rodinný

Česko, 2010, 10x54 min

 • Karlos80
  ***

  Nic moc tento střihový pořad, všecky scénky jsem už dávno znal, takže jen takové příjemné, místy ale dost nudné nostalgické zavzpomínánání. Těžko říct jaká byla z toho výběru tady nejlepší? Možná výborná pantomima pana Wimmera, možná Dejdar? Pár se jich tady ale tak nějak minulo s účinkem. Jako třeba ta poslední s Bartoškou, Kaiserem a Kornem. Faktem ale je, že podobným umělcům a pořadům z nichž byl střihový pořad sestaven v současnosti tak nějak už odzvonilo a podobný inteligentní humor, můžeme jen těžko v blízké době očekávat.(30.1.2011)

 • George.Camel
  ****

  Výběr méně známých, ale kvalitních humorných scének ze starších pořadů ČT. Takové střihové pořady už tady byly, jsou a budou. Škoda je, že se tak kvalitní zábava už v současné době nenatáčí, jako dříve a že je potřeba otevírat archivy a hledat. Je to škoda, protože umělci stárnou a když nedostanou příležitost nyní, za pár let může být pozdě. Todle by si mistři zábavy v televizích měli uvědomit.(29.1.2011)

 • Oyer
  ***

  Velmi příjemné až nostalgické zavzpomínání na řadu výtečných fórků našich herců, bavičů, imitátorů... Trochu mi však příjde, že se tu jedná spíše o hodnocení jednotlivých ukázek, než o talk show. Ta s ničím novým nepřišla, pouze vybrala něco co už objeveno dávno jest.(29.1.2011)

 • otík
  ***

  Sice záslužný pořad, který připomíná spoustu podařených scének, smutné je na tomto výběru to, že ani zdaleka není vybráno to nejúžasnější, co jsme mohli za xx let v televizi vidět. Některé scénky jsou navýsost trapné a je s podivem, že je sem někdo zařadil. Jednička s hvězdičkou patří jen málo kterým scénkám, ale jedna je téměř neschopná konkurence - Dejdarům Mrazík je prostě úžas. Ale díky ČT za tento významný archivní počin.(30.1.2011)

 • alambert
  ***

  Většina scének byla kvalitní, některé opravdu dost, př. Holzmann, Donutil, Dejdar...některé ale zas na druhou stranu úplná spodina, jako třeba Bolek Polívka, Bohdalová atd.(20.4.2012)