Deset zastavení s mistry zábavy (TV pořad)

Talk-show / Rodinný

Česko, 2010, 10x54 min

Výběr méně známých, ale kvalitních humorných scének ze starších pořadů ČT. Takové střihové pořady už tady byly, jsou a budou. Škoda je, že se tak kvalitní zábava už v současné době nenatáčí, jako dříve a že je potřeba otevírat archivy a hledat. Je to škoda, protože umělci stárnou a když nedostanou příležitost nyní, za pár let může být pozdě. Todle by si mistři zábavy v televizích měli uvědomit.(29.1.2011)

Velmi příjemné až nostalgické zavzpomínání na řadu výtečných fórků našich herců, bavičů, imitátorů... Trochu mi však příjde, že se tu jedná spíše o hodnocení jednotlivých ukázek, než o talk show. Ta s ničím novým nepřišla, pouze vybrala něco co už objeveno dávno jest.(29.1.2011)

Nic moc tento střihový pořad, všecky scénky jsem už dávno znal, takže jen takové příjemné, místy ale dost nudné nostalgické zavzpomínánání. Těžko říct jaká byla z toho výběru tady nejlepší? Možná výborná pantomima pana Wimmera, možná Dejdar? Pár se jich tady ale tak nějak minulo s účinkem. Jako třeba ta poslední s Bartoškou, Kaiserem a Kornem. Faktem ale je, že podobným umělcům a pořadům z nichž byl střihový pořad sestaven v současnosti tak nějak už odzvonilo a podobný inteligentní humor, můžeme jen těžko v blízké době očekávat.(30.1.2011)

Sice záslužný pořad, který připomíná spoustu podařených scének, smutné je na tomto výběru to, že ani zdaleka není vybráno to nejúžasnější, co jsme mohli za xx let v televizi vidět. Některé scénky jsou navýsost trapné a je s podivem, že je sem někdo zařadil. Jednička s hvězdičkou patří jen málo kterým scénkám, ale jedna je téměř neschopná konkurence - Dejdarům Mrazík je prostě úžas. Ale díky ČT za tento významný archivní počin.(30.1.2011)

• Ydrosten

11.12.2014 - za Pepu Dvořáka a jeho opilecký výstup, a za postelovou scénku Bolka Polívky s Lucií Bílou, dávám čistočistý odpad. Pokud se tomuto někdo smál, tak nechci vědět jaký takoví lidé mají smysl pro humor.(11.12.2014)