Mladá sympatická Veronika Jirásková je rázná, ambiciózní a touží jít v otcových stopách a pomáhat lidem. Je odhodlaná stát se hasičkou, a přestože ve výcviku patřila k nejlepším a zkouškami prošla s nejvyšším počtem bodů, naráží na odmítavé reakce. Žádný velitel nevěří, že by žena byla pro jednotku přínos a zvládla totéž co muži. Navíc se obávají, že by ženský element v čistě mužském kolektivu ohrozil stabilitu jednotky. Ani Veroničina matka s jejím rozhodnutím nesouhlasí. Přišla o manžela a nechce přijít ještě o dceru. Sama je na vozíčku a potýká se s řadou psychických problémů, které přidělávají starosti nejen Veronice. Zatímco se vypraví s kamarádkou Hedvikou na diskotéku, na blízkou hasičskou stanici volá vystrašená Klárka. Hovor přebírá dispečerka Alena, spojení je však záhy přerušeno. Večer plný tance se nečekaně mění v drama, když porucha zábavní pyrotechniky způsobí rozsáhlý požár. Zatímco návštěvníci prchají a Veronika pomůže popálenému majiteli klubu, vyjíždí hasiči k zásahu a na dispečink opět volá Klárka. Tatínek je zamčený v koupelně, neodpovídá a pod dveřmi se valí voda. Alena s kolegy se snaží zjistit, odkud dívenka volá. Požár se mění v drama, když vyjde najevo, že v jednom ze skladů jsou uloženy propanbutanové láhve. Veronika zjišťuje, že Hedvika uvízla ve skrytém pokoji v zákulisí a majitel zřejmě nechce, aby hasiči místnost našli. A tak Veronika musí do plamenů sama. Podaří se jí kamarádku zachránit? A jak to dopadne s Klárkou? (TV Nova)

feryk

Když už film, kde jsou hasiči, tak to chce mnohem lepší zpracování, než takovýto trapný a nudný film plný klišé. Nevim komu jako úlitba vznikl tento film, ale hasiči to nejsou... ()

mh825

Kamera podpriemer, odborná stránka slabší priemer, efekty prijateľné..... Dialógy boli skôr trápne ako vtipné, nič originálne.... ()

MaxForValue

Nenápádný a (čo sa percent týka) dosť podceňovaný televízny film, ktorý vďaka svojej krátkej stopáži a epizódnemu poňatiu vyzerá skôr ako nejaký dlhší seriálový diel. Kvôli stopáži nie je čas sa nejaké veľké čarovanie s dejom, o nejakej psychologizácii sa tiež nedá hovoriť, výhrady mám aj ku komparzu a čiastočne aj akčným scénam, ale v konečnom dôsledku to je veľmi príjemný snímok, ktorý na televížne pomery ešte naberá na kvalite. ()

ostravak30

Kdyby se jednalo o klasický film určitě by šlo hodnocení výš. Jenže Hasiči původně měli být úvodním filmem seriálu. Co se stalo, že se seriál nenatočil netuším. Ovšem takhle vidíme vysoce hořící diskotéku a otce chrápajícího v koupelně, ovšem také několik osudů viditelně se rozehrávajících, ale neukončených. Film tak končí po všech stránkách dobře, ale přesto si v takovéto podobě těžké někoho získá. ()

harvy

Nato ,ze ide o televiznu produkciu je to slusne (samozrejme dabing je hroza a hlavne len koli tomu za 2*) . Ale ak sa budem chciet pozriet na pracu hasicov tak si radsej pozriem 112tku :) ()

krasomama

Prečo sú dialógy "jak u debilov"? Je to následok príliš otrockého prekladu z češtiny? Alebo scenáristi zabudli nakuknúť na pár dní medzi hasičov? Neviem posúdiť, poznám len slovenskú verziu. Neprirodzené, umelé, fuj. Škoda. Výber hlasov do dabingu radšej nekomentujem. ()

mimale

dabing mi az tak nevadi (povedzme si otvorene, ked sa to bude vysielat v čechách dabované to bude na beton), celkom slusne spracovane na slovenske pomery. efekty mozu byt. žiadny zázrak, ale určite neurazilo. videl som trápnejšie americké Bečkove filmy s určite niekoľkonásobným rozpočtom. kvôli podpore SK projektov 3* ()

BEJB

Len 1* za česko-slovenskú snahu a prinajmenšom ZABIŤ inteligenta, ktorý navrhol tomuto filmu dabing!!!!!! ()

WoodoX

Začiatok to malo dobrý, potom to začalo tancovať okolo rovnakej veci. Škoda toho, ale tak na Naše pomery to treba brať tak. ako je, a hlavne si to treba vážiť. Skutočne v tejto pozícii nechápem ľudí, ktorí tomu dali odpad. Neviem, nač to vlastne hodnotíte, lebo tu ide zrejme len o niečo, ako že "mám o jedno ohodnotenie viac", nie o niečo regulérne ohodnotiť. Pretože v tom počte, v akom vznikajú slovenské snímky, si to treba aj uvedomiť. ()

Infalín

Škoda že ten seriál nakonec nenatočili. Hasiči slibují emoce a napětí. A mají dobře vystavěný děj. Samozřejmě je to televizní seriál, nemůžeme čekat filmovou výpravu. ()

Ilus odpad!

Dávám odpad ne proto, že by se na film nedalo koukat. Námět vystačil jen na sotva hodinový příběh, a "film" přesto nemá v podstatě žádný pořádný děj. Vypadá to jako pilot k nějakému seriálu, který se ale nekoná. Když nemám o čem točit, tak netočím! ()

jopal

Dost som sa v tomto filme dozvedel o nelahkej praci hasicov, o ich narocnom a velmi riskantnom povolani. Chvilu to sice trvalo, kym sa dej rozbehol, ale nakoniec to celkom dobre odsypalo. Urcite je tam par zaberov, pre ktore sa oplati film vidiet. Samozrejme take tie otrepane frazy sto krat videne, sa najdu aj tu... ()

Kozlowski8

Velikým životním snem mladé, atraktivní dívky je stát se hasičkou. Je rozhodnutá za tento svůj sen bojovat ze všech sil. A má "štěstí". Ocitne se v centru velikého požáru a může ukázat své schopnosti. Tvůrci TV filmu asi neměli ambice na nějaké velké dílo. Film přiblížil divákovi těžkou, nebezpečnou, ale současně i krásnou a zajímavou práci hasičů. Myslím, že příběh se nestačil během krátké stopáže dostatečně rozběhnout, hlavní postavy nebylo možno více charakterizovat. Celé dílko je tudíž jaksi povrchní a prázdné. Jednoznačně by se v tomto případě nabízel formát TV seriálu. ()

Winster

Na mě je to moc uřvané a Hanka pořád jen vykřikuje "Já chci já chci...já budu". Tento film si mě nezískal, ač jsem od něj lecos očekával. Prostě jen uřvanou hlavní hrdinkou super kousek nevytvoříš. ()

Teron

Vizuál není marnej, ale hrozně to kazí extrémně jednoduchá a průhledná zápletka možného pilotu seriálu a otřesný dialogy. ()

KaterinaSkop

Moc jsem od toho nečekala, a přesně to jsem taky dostala. Chápu dobře že to není film ale pilotní díl seriálu, který nikdy nepokračoval? Protože jako film to absolutně nefunguje, neskutečná nuda, příběh Klárky zamčené v zatopeném bytě není nijak propojený s příběhem hasičky. Tolik rozdělaných témat a žádným výsledkem jsem dlouho neviděla. Hodina ztracenýho času. ()