Uneseni

Jaimova rodina nestihne oslavit první den v novém domě, do kterého se právě přestěhovala, protože je přepadne skupinka ozbrojenců v kuklách. Jediné, co požadují, jsou peníze a cennosti. Celá věc se však zkomplikuje, když matka s dcerou začnou klást odpor... (TV Horor Film)

mosnak odpad!

Výborně zvládnuté řemeslo? To snad ne! Jak už jsem někde psal, tento druh filmů nemusím. Nevím co je pěkného na to,že nějací kokoti týrají kokoty. A to ječení... škoda mluvit :-( 1% ()

Ronaldo79

Hmm, neuvěřitelně uvěřitelný rukojmnický horor honosící se bezútěšnou atmosférou až do konce, kde to vypadá na happy end, ale nechcu přehnaně spoilerovat, ikdyž jsem to už nakous, já vůl. Cast okey, vím, že dcérenka chtěla hrát uvěřitelně, a tak po celou dobu vřískala až mi doma praskal lustr, příště bych ocenil ukázat i trochu jiného hereckého umu. Únosci jsou dostatečně zvrhlý hovada, aby jim divák přál krutý osud, ještě když si vše komplikují hádkami mezi sebou a dovolí připustit anarchii matinky s dcerou, ihned se nabízí šance, že by mohlo ze strany rukojmých dojít k satisfakci. Určitě se nejedná o bezchybný film, logika párkrát zahapruje, ale jinak je Secuestrados čistým potěšením pro hororového fanouška. 8/10* ()

Silviaxx

Ďalší hororový snímok z radu španielskej produkcie, ktorý len potvrdzuje, že Španieli sú super. Na základe hodnotenia som sa trochu obávala, lebo sa mi nechcelo veriť, že by práve oni mohli natočiť niečo jemne nadpriemerné. Chvalabohu, pre mňa to splnilo moje očakávania. Celý čas to bolo v podstate klišovité, dom, bohatší týpek, rodinka, zlodeji. Pripomenulo mi to Rukojemníka s Bruceom, ale vzhľadom na to, že to bolo vedené ako horor a nie ako akčňák, dostalo sa mi mojich obľúbených scén, ktoré samozrejme nemohli byť zmáknuté inak ako na no.1. Ten koniec ma rozsekal,rozštvrtil,rozpitval a jednoducho sánka dolu šéfe. ()

cskomando

Celkem slušné psycho ale výborný závěr, konečně další film kde se nedočkáme happy endu ale chladné smrti všech. ()

fifi.m

Tento film mě nějak nevtáhl do děje, pro mě to nemělo žádnou atmosféru. Místy mi to přišlo dost vtipný a hysterický ženský mě dost štvaly. ()

mackey

málokdy se někdy nějakej film tak drasticky rozešel s mým hodnocením jako teď tady kidnapped (srovnej toho času na IMDB 67%). Jako odpad si představuju filmy typu birdemic, případně wipeout -souboj národů (LOL;) ne, ale vážně. ten film by ani zas tak moc originální nebyl, to uznávám, inspirace mothers day (novým) je cejtit na sto honů, jenže-.. JENŽE! tenhle film zvládá skoro všechno líp! vadí někomu, že se na konci pár lidí někam netrefilo pistolí? hm... no tak já napříkald nikdá nestřílel, takže bych se stopro netrefil taky. vadilo snad tohle někomu u mothers day? že se tam všichni do jednoho chovali jako naprostý pitomci a jediný, kdo to měl v hlavě srovnaný, byli ti dementní zlosyni a jejich mutter? nikoho to nerajcovalo a sázelo se čtyřma *. a co máme tady? partu očividně ne moc sehranejch loupežníků, ale jejich počínání je vcelku pochopitelný a průběh celýho aktu má navíc svůj logickej vývoj. ovšem, důvod k odpadu. a co třeba dlouhý nesestříhaný (uznávám, triky jsou tam taky dohraný, takže si možná pohráli i se střihem) dlouhatánský záběry, který vtáhnou, až si jeden říká "hergot, dyť von je to pořád jeden záběr, od sklepa až ven a zase zpátky přes pět nebo šest situací a postav". wtf? tohle jsem například ještě v žádným jiným "hororu" neviděl. a dál - co třeba parádní "neslyšitelná" podbarvovací hudba, která nejvěší zářez vymrskne v titulcích: oh, sweet isabela... fakt nevím, ale dát tomuhle filmu odpad je vážně nefér, a to jsem člověk liberální a rozhodně tady nechci podporovat přítomnej hejt a někomu brát jeho názor.. jen...zkuste si to vzít s odstupem ještě jednou a zamyslet se, čemu dáváte běžně odpady a čemu je tohle tak nějak nejblíž..:) ()

Hapretor

Ve svém žánru nic výjimečného. Avšak ke konci mě toto dost rozhodilo. Ten konec je velmi depkoidní, znepokojivý. Jestli po shlédnutí Funny Games USA sem začal pečlivě zamykat všechny dvěře, tak teď zamykám všechny dveře na všechny západy. Před spaním nevhodné. Jako exploitation film dost dobré. ()

mala_kea

Nemůžu si pomoc, ale tenhle POV film se mi velmi páčil. Občas režisér nadhodí nesmyslný a nepochopitelný kiks, ale jinak vše probíhá dosti reálně, slzy a krev teče, emoce se také neskrývají. Jen ta matka mohla být o něco hezčí. ()

Rockerman

Jen brutální násilí nevede ke kýženému výsledku. Chce to také nějaký příběh nebo aspoň nápad. Ani jednoho se tady nedočkáme a proto se mi zdá, že to je docela zbytečný film. Za pár dramatických scén dávám dvě hvězdy. ()

Rathalos

Tak to vobec nebolo zle,fuuuha,v urcitych momentoch som ani nedychal,bolo to drsne i napinave,skoda,ze to tak skoncilo,Spanielom a Francuzom to v zanre horor ide vyborne...:-) ()

CharlieSs

Do pí*i, teď mě to nechte co nejlépe vysvětlit. Dám sem ty 3*, bo to byl můj kurevsky oblíbený home invasion a NEBYL až tak špatnej, ALE: 1. Kdo kurva rozdělí obraz filmu na půlky? 2. Kdo se kurva netrefí ze dvou metrů pistolou do cíle? 3. Kdo kurva udělá takovýhle konec? Snad jeden z nejtrapnějších konců, co jsem kdy viděla, naprosto dementní, že mám z toho újmu. + dodávám, že zmatenost a demence těch slavných lupičů byla nezkrotná, kor když ještě jeden z nich byl "hodnej". No, jsem nasraná slušně, ale stejně mě pořád bije do očí ten "home invasion" tag. P.S. Je to dost podobný Teroru (2011), kterej byl nejspíš natočenej podle tohohle, nebo já už fakt nevím. ()

emdvojka

Ako plagát pri popise ukazuje, budú to dosť horúce chvíle. Ale bohužiaľ aj strašne hysterické a uvrešťané. A aj keď sa mi film páčil, toto ma nesmierne iritovalo. Ten koniec bol pre mňa milým prekvapením. ()

fililipekk

Další luxusní a povedený explo. Čerstvě přestěhovaná rodinka zažije opravdu kruté chvíle, krátký úvod nás seznámí s již zmiňovanou rodinou a na scéně se objevují tři maskovaní hovada a dále netřeba popisovat co se asi může dít. Každý fanoušek tohoto subžánru bude film hltat jedna radost. ----------------------------- Někteří uživatelé jsou tady dost chytrý koukám- jak by se kdo měl chovat když zažije takový hrozný peklo- bych vás chtěl vidět... No nic, podtrženo sečteno byla to pěkně drsná jízda. ()

merlinovic

Na to, že je to srovnáváno s Mother's Day tak je to jenom velice slabý odvárek. Charaktery postav naprosto nezajímavé. Psychický nátlak vesměs žádný, jenom dvě hysterky jejichž jekot je spíš otravný. Není zde ani pořádné mučení (nepočítám-li znásilnění přes kalhotky což mě vážně pobavilo), ani strach, ani napětí ani se nejde vctítit do postav nebo děje. Po průměrných Insidious a Fragile je todle pro mě vyloženě další zklamání ze Španělska, kterému se tedˇ budu nejspíš nějakou dobu vyhýbat. ()

vozralec

V podstatě jednoduchý příběh obohacený několika drsnými scénami. Velmi slušně natočené (např. rozpůlený obraz). Postupně to vygraduje až ke čtyřem hvězdám. PS: přepadení by trvalo asi jen tak půl minuty, pokud by panem domácím byl Steven Seagal. ()

Alouette

Původně jsem tenhle film ani nechtěl komentovat, ale když už jsem ho dokoukal... No je to španělská domácí invaze, která vás ničím nepřekvapí, navíc mi přišla napadená rodinka i ti lupiči a vlastně celé herecké obsazení nevýrazné a tupé. Všichni byli už na pohled nepříjemní. Home invasion má obrovskou konkurenci a jako by se s ní roztrhl pytel. Proto si raději pusťte něco provařenějšího.Ale možná v roce 2010 bych měl na tenhle film jinej názor.... Bodík bych přidal za, ehm... To co se stalo po znásilnění. To znamená zhruba poslední čtvrthodinku filmu. ()

Amynka

No, tak na tohle jsem byla fakt zvědavá, vzhledem k tomu, že spousta lidí tomu sází odpady a naopak..(A tentokrát špatný hodnocení nedávali jen blbečci, co běžně dávaj odpady filmům, na který by neměli čumět, když tenhle žánr nemusej, ale i lidi, co na tyhle filmy běžně koukaj a rozuměj jim..)Já jsem teda z filmu nadšená a rozhodně mi přišel sakra realistickej...protože pravděpodobnější je, že budu hysterická, když mě přepadnou a ne, že budu klidně sedět a poslouchat, co mi únosci přikážou!A, že se z 1,5m netrefila??No, chtěla bych vidět kdo z nás, co jsme v životě nedrželi bouchačku v ruce, by jsme se trefili!!!Kdo z nás by nevřeštěl, jak malá holka..Jo a na druhou stranu udělala to, co já furt říkám a když měla možnost toho hajzla, co jí znásilnil zabít, tak to udělala!Jen ho nepraštila a pak nezačala nesmyslně utíkat, ale rozmlátila mu ksicht na kaši, dokud neměla jistotu, že je mrtvej..No a k filmu jako takovýmu musím říct, že byl podle mě napínavej, drsnej, krvavej a působil na mě depresivně-hlavně ten konec!!!Jako za mě jasnejch 5hvězd!!!Jo a líbil se mi i způsob, jak byl natočenej..já nejsem žádnej profík, abych hodnotila střih, kameru atd..ale buď mě osobně způsob jak je film natočenej vyhovuje nebo ne a je fuk, zda se jedná o nízkorozpočtovej horůrek nebo naopak..a tady jsem si po minutě filmu řekla"Joo,tak tohle bude určitě dobrý.." a taky že jo.... ()

Emafera

Povedený film, plný emocí, napětí a divácky zajímavých momentů. Kamera působí reálně a film bez větší výpravy ukazuje to nejnutnější bez zbytečných příkras. Trochu mě zmátlo, že ty první minuty nesouvisí s následným dějem (nebo jestli to někdo pochopil jinak, nechť mi napíše). Nebo to možná bylo kvůli překvapivějšímu závěru. Má to pár nedokonalostí, proto ***, ale celková vyhrocenost a atmosféra by se dala krájet. ()

uodevr

Působivé. Pekelně působivé. Aby taky ne, když to má tak špičkové herce (a vzhledem k těm leckdy až desetiminutovým záběrům bez jediného střihu bych se ani nedivil, kdyby za sebou každý z nich měl bohaté divadelní zkušenosti), výborný scénář (dá se předpokládat, že rodinka kdovíjakou praxi s takovými útoky nemá, a že zdejší skupinka padouchů svůj živel taky nijak zvlášť dlouho neživí, kor když je na nich krásně vidět, že se dali dohromady teprv nedávno...s takovým předpokladem je ten scénář bezchybný), vynikající a nápaditou režii a v neposlední řadě drastický konec, který perfektně doráží a zakončuje tento nervydrásající děj. Horrorů mám nakoukano požehnaně a musím říct, že výhrady zdejších odpadářů sahají zcela mimo můj rozsah chápání. ()

Španělé, kam se podíváš

Španělé, kam se podíváš