Talisman

• USA The Lucky One (více)

Loganův život ovlivnily tři vojenské mise v Iráku. Fakt, že je stále naživu, považuje za dílo náhody. Vždy unikl smrti jen o vlásek. Při první misi, když se po útoku s jednotkou shromáždili v troskách domu, tam uviděl ležet v prachu fotografii dívky. V okamžiku, kdy pro ni šel, explodoval na místě, kde stál, granát a tři jeho přátelé zemřeli. Logan si nechal snímek jako talisman a byl přesvědčený, že ho ochraňuje. Od té doby totiž neměl ani škrábnutí. Po návratu domů se rozhodl, že dívku vyhledá a poví jí o tom, jak byla jeho strážným andělem. Zjistí, že žena na fotce se jmenuje Beth, najde její adresu. Nechá se najmout do psího centra, které vede její rodina. I když mu Beth zpočátku nevěří a sama má v životě komplikací dost, rozvine se mezi nimi románek, který dává Loganovi naději, že by Beth pro něj mohla znamenat víc, než jen obrázek pro štěstí. (TV Nova)

kolemjdouc

Bože,to byl doják.A nejlepší byl konec.Nechat na otravného fotra spadnout boudu a nechat ho odplavat to nevymyslíš jen tak.To chtělo hlavu :-).A Efron??Ten se pohyboval jako zombie.  Na ty mise napříč světem by neměli z  USA posílat bačkory. ()

ThomasCrown

Presne som vedel čo od filmu dostanem a kto pozná a má rád knihy/filmy Nicolasa Sparksa, nebude sklamaný. Prekrásne prostredie ako vždy a prototyp dokonalého muža by asi nikto nezahral lepšie ako Zac a že nikto taký v reálnom svete nemôže existovať? A prečo nie.. ()

PetkaW.

Vzhledem ke zdejšímu hodnocení jsem si film stáhla spíš ze zvědavosti a nic moc od něj nečekala. Ale taková katastrofa, jak je tu prezentováno, to není. Klišé, líbivé záběry, průhledný děj, amerikanismy, pěkná hudba, průměrní herci... všechno dohromady to ale vytvořilo docela obstojný průměrný slaďák, kde většina věcí funguje. Není to rozhodně romantika roku a znovu už film asi vidět nemusím, ale oči vám to taky nevypálí. ()

LxLuthor

Žiaden rušivý moment. Nič, čo by som vytkol. Proste som si to veľmi užil. Neskutočné aký herec a aký muž sa zo Zaca stal. ()

Randyz

Drama, které postrádá výraznější dramatické chvíle... Zaca Efrona jsem sice ze začátku nepoznal, spíše jsem ho odtušil, podle jeho českého dabéra s pubertálním hlasem, ale bohužel mě jeho herecký výkon příliš neoslnil... Možná to bylo i dáno poměrně jednoduchou dějovou linkou bez jakýchkoli větších dějových zápletek... Ale jako oddechovka to bylo dobré... ()

Kejt.lin

nejlepší hereckej výkon přisuzuju nevim komu, asi psovi ..z dějového spádu byl dějový nespád a mě se z toho začalo chtít spát..napětí? ale kdeže..dost předvídatelnej příběh s pár hezkýma okamžikama..na druhou stranu, viděla jsem i horší, vyloženě srágorka to nebyla..mé oko řiká 2 a půl * ()

SHit4U

Na cestu z Karlových Varů do Prahy žlutým autobusem Student agency je tento film naprosto ideální. Na nudné nedělní odpoledne s přítelkyní zřejmě taky, ale kdybych měl na výběr, určitě bych si ho nepustil. Není uplně nejhorší. Akční začátek a ultra slowmo záběry jsou opravdu kůl. Po té se film pohybuje přes příšerné žánrové klišé až po celkem překvapivou a o to víc potěšující smrt. Z některých scén byla cítit touha z toho udělat krapet drsnější, nebo alespoň ne tak po cukrové vatě chutnající romantiku, ale filmu je bohužel sladší než plakáty Zaca Efrona na skříních a zdech pubertálních čtenářek Brava, které tenhle film viděly nejméně 5x. ()

Kuzzie

Bylo to vážně hrozný. Kdybych neměla ústřední duo fakt ráda, šla bych ještě níž. Pokud máte rádi hezkou přírodu a hezký lidi, tak to zvládnete, jinak asi ne. ()

lareinna

Hodnotím bezprostredne po dopozeraní filmu. Vôbec nevadí, že dej je predvídateľný – to sa predsa pri romantických filmoch stáva často. Ale zasiahlo to tú správnu strunu a to je hlavné. Nechala som sa unášať príbehom, som romanticky naladená a je mi fajn :) Je to klišé, ale pekný film. ()

Ajjinka

Myslela jsem, že to bude horší, ale ušlo to. Zezačátku jsem byla vážně nadšená, ale jakmile se děj začal táhnout a já se začala nudit, šlo to dost dolů. Ovšem záběry přírody a krajinek byly opravdu povedené, jen to chtělo větší šmrnc. ()

Milky.

Film! Film kde hodinu a půl čekáte než jí ukáže tu zasranou fotku! Film kde spanilý provokatér vlhkých dívčích kalhotek střídá 3 výrazy ve tváři! Film kde hlavní hrdinka pouští z huby takové věci, že by to nevymyslel ani zfetovaný papoušek! Film kde běžné rozhovory nemají místo! Film, který mužům dokáže nabídnout pouze pár scén, kde pěkná Schilling ukazuje své křivky! Film, u kterého je nejlepší řešení prostě usnout! ()

sona123

Romantika, pohledný, rádo by zasmušilý Zac Efron, trocha zvířátek, nějaké to dítko k tomu a americký mix je namíchán. Sledováno při cestě autobusem na trase Brno-Praha a zrovna tyhle kulisy byly dle mého názoru pro Talisman zcela adekvátní a dostačující. ()

suzanne1997

Tenhle film byl podobný, jako ostatní s knižní předlohou od tohoto spisovatele. A nelíbil se mi o nic míň, tenhle film byl jiný, byl o talismanu, jež udržel Logana při životě a nalezení opravdové lásky, a to i přesto, že jim v cestě stálo hodně překážek, kdybych měla najít něco, co se mi nelíbilo, nenajdu to, taková scéna nebo část filmu, byť i maličkost prostě neexistuje, proto musím dát hodnocení, jaké dávám a také proto musím tenhle film doporučit, nesouhlasím totiž s názorem většiny nebo alespoň více lidí, tenhle film si totiž zaslouží vyšší hodnocení než má, ovšem je to jen můj názor, ten svůj si udělejte sami. ()

filipvrbik

Moc hezká romanťárna se sympatickým Zacem Efronem a krásnou Taylor Schilling... Samozřejmě je to plné klišé (žárlivý ex, zatajení pravdy, boj o dítě, smrt rodičů při autonehodě, mariňák), ale mě se to moc líbilo...80% ()

Domec

Tak tenhle film me 3x uspal, myslim ze to mluvi za vse. + Efronuv vecny vyraz smutnyho stenete je vrcholem nudy. ()

kristynca

Ústí není Praha a Zac Efron není Ryan Gosling... Sparks ještě nezačal psát další knihu a filmová studia už se perou o její práva. Možná by toho Efrona měli obsadit do nějakýho remaku Rosamundy Pichlerový, pak by to bylo win-win. ()

arcticsky

Příběh není špatně vymyšlen, ale nakonec to vyzní dost nudně a polopaticky Slibný začátek se postupně mění v čajíčkovou přehlídku provařených klišé... ()

adriane9

Někdo to tu už psal, že "tohle holky prostě někdy potřebují"..Lehká, jednoduchá romance moje krevní skupina fakt není, hodně situací mi nesedí, nebo bylo přehnaně sladkých, každopádně se můžu postavit za milostný scény, krásnou krajinu, supr raťafáky a nakonec za hudbu, především za Brandi Carlile.. ()