Tasmánští čerti

(TV film)
  • Česko Tasmánští démoni (více)
všechny plakáty

Návštěvníci odlehlého tasmánského parku se stanou kořistí nebezpečných tvorů, kteří brání své území před vetřelci. (oficiální text distributora)

brasek

Zo začiatku tento snímok bol zaujímavý, ale potom sa úplne dejovo zopsul... žiaľ niektoré scény boli až tak dementné, že som dostával záchvaty. Triky adekvátne lacnej tv produkcii. ()

bulawaio

4/10. V rámci srovnání se všemožnými monsterblbinami to dopadlo dobře. Tentokráte i ten scénář nenapsal úplnej blbo. škoda jen, že pořád tyhle filmy stojí na hrozivejch digitricích. Nebýt toho, nebál bych se jít o hvězdičku výš a považoval bych tasmanský čerty za docela povedený béčko... ()

lusst

Pozerateľné "B"-čko, v ktorom mi vyslovene vadila len hlavná predstaviteľka."Tato bezesporu talentovaná herečka" predviedla taký výkon - že dovidenia. Alebo radšej donevidenia. ()

Pythonator

Jistá Danica McKellar jako strážkyně parku či co, má celou dobu rozepnuté horní knoflíky na košili, aby ukázala žlábek mezi kozami staženými úplým tílkem. No a vy pořád čekáte, až si tu košili sundá a pustí je na pastvu pro vaše oči. Světe div se, ona si v jednom nestřeženém okamžiku tu košili opravdu sundá a zbytek filmu ''odehraje'' jen v tom proklatě úplém tílku. Škoda jen, že ty kozy nepustí na svobodu. Bohužel 85 minut je pro tuto dějovou linii až příliš a jeden dějový zvrat ten film opravdu nezachrání. Jedna hvězda za ten dekolt a krásné lesní exteriéry. ()

leonskennedy

Tak to je hrůza,ale ne z těch čertů co vypadaj jak nějací ještěři!Hlavní hrdinka nesimpatická ,chtěl sem atˇuž jí sežerou.Útoky těch čertŮ taky dost blbě udělané. ()

Pollini

Příšerné dialogy, několik zločinů proti fyzikálním zákonům. Herci se opravdu moc snaží. Škoda, že je nízkorozpočtový. Dovedu si představit horor s obludou z dávných věků. Ale smůla :-) ()

PORTER44

Jsou tam malý chvíle kdy se na to nechalo koukat i chvilky napětí se objevily,jinak to byla nuda.Prostředí hlubokého lesa ušlo,herecké výkony nestály za nic,režijně slabota,obludy nic moc. ()

tommco

Táto počítačová sračka má jediné šťastie - že som chvíľu pred tým videl asi pol hodinu počítačovej megasračky Sharkando 2. ()

Falanx

10%. Danico, Danico jen kvůli tvé nesmrtelné duši a také kvůli tvému požehnaně našponovanému výstřihu jsem to statečně proklikal až do konce...Děs běs, ale směrem dolů nechávám desetibukvicový prostor pro veledíla Asyllum. ()