Černá mamba

(neoficiální název)
  • USA The Black Mamba
Krátkometrážní / Sportovní / Akční
USA, 2011, 6 min

Krátkometrážní snímek Roberta Rodriguze vypráví o basketbalové superstar Kobe Bryantovi, který si zde po boku Bruce Willise a rappera Kanye Westa zahrál sám sebe. Film byl natočen jako součást reklamní kampaně Bryantových tenisek, Nike Air Zoom Kobe VIS. (lekr)

Mira90

,,Product placement nám zajistí větší rozpočet. Větší rozpočet, větší výbuchy." Boty se budou muset prodávat přinejmenším jak housky v krámě, protože výbuchy byly fakt větší...:-D Super reklama! ()

OPI.

Kobe Bryant bojuje s velkým šéfem (Kanye West) a jeho kumpány o své jedinečné boty NIKE. Jak to dopadne? Uvidíte samy. Svižný kraťas. ()

Pathrose

"- Kanye West plays the Boss. - Kanye West or somebody like him? - No! Kanye West!" více než povedená "reklama" od Nike. ()

Speck

Nezábavnější reklama kterou jsem kdy viděl. - "Kanye West plays the boss." -"Kanye West? Or Somebody like him?" -"No, Kanye West." ()

odvedle

aspoň vieme kam a na koho sa vyhadzujú prachy z rozdielu medzi cenou z predaja značky a skutočnými výrobnými nákladmi, na marketingové cecotiny.. ()

george82

Zdlouhavý, nudný a nic neříkající. Je to klišé stejné jako kdyby dali Schwarzeneggera do reklamy na zubní kartáček, který by doporučovalo 4 z 5-ti hvězd showbusinessu. OMG. To ne. ()

Ferenzo

Trochu bych s tou chválou brzdil,je to lepší než reklama na superstar,ale jinak v tom nic extra nevidím.Až moc velká parodie. Spíš podprůměr. 40%. ()