Černá mamba

(neoficiální název)
  • USA The Black Mamba
Krátkometrážní / Sportovní / Akční
USA, 2011, 6 min

Krátkometrážní snímek Roberta Rodriguze vypráví o basketbalové superstar Kobe Bryantovi, který si zde po boku Bruce Willise a rappera Kanye Westa zahrál sám sebe. Film byl natočen jako součást reklamní kampaně Bryantových tenisek, Nike Air Zoom Kobe VIS. (lekr)

OPI.

Kobe Bryant bojuje s velkým šéfem (Kanye West) a jeho kumpány o své jedinečné boty NIKE. Jak to dopadne? Uvidíte samy. Svižný kraťas. ()

Pathrose

"- Kanye West plays the Boss. - Kanye West or somebody like him? - No! Kanye West!" více než povedená "reklama" od Nike. ()

Speck

Nezábavnější reklama kterou jsem kdy viděl. - "Kanye West plays the boss." -"Kanye West? Or Somebody like him?" -"No, Kanye West." ()

odvedle

aspoň vieme kam a na koho sa vyhadzujú prachy z rozdielu medzi cenou z predaja značky a skutočnými výrobnými nákladmi, na marketingové cecotiny.. ()

george82

Zdlouhavý, nudný a nic neříkající. Je to klišé stejné jako kdyby dali Schwarzeneggera do reklamy na zubní kartáček, který by doporučovalo 4 z 5-ti hvězd showbusinessu. OMG. To ne. ()

Ferenzo

Trochu bych s tou chválou brzdil,je to lepší než reklama na superstar,ale jinak v tom nic extra nevidím.Až moc velká parodie. Spíš podprůměr. 40%. ()