Černá mamba

(neoficiální název)
  • USA The Black Mamba
Krátkometrážní / Sportovní / Akční
USA, 2011, 6 min

Krátkometrážní snímek Roberta Rodriguze vypráví o basketbalové superstar Kobe Bryantovi, který si zde po boku Bruce Willise a rappera Kanye Westa zahrál sám sebe. Film byl natočen jako součást reklamní kampaně Bryantových tenisek, Nike Air Zoom Kobe VIS. (lekr)

borec999

"You look around. There s no one anywhere. So why I just don t get back on the bus? Bus blows up!" Typický Rodriguez. Akčné, vtipné, štýlové, výbušné. Ako taký krátky úlet, Čierna mamba pobavila a mimochodom ako reklama to tiež funguje spoľahlivo. Známe tváre potešili a dodali filmu šmrnc. 80% ()

B4TM4N

Trochu smutné, že Robertův nejlepší počin od dob Desperados je reklama na boty...zato ale kurevsky pořádná! ()

dopita

Tradiční film Roberta Rodrigueze - spousta nápadů a vychytávek, ale jako celek převládá nuda. Což je s podivem, když má film jen šest minut. ()

Teabag

Jasně, je to jenom reklama. Ale je to reklama s takovým množstvím nápadů (a skvělých herců), že strčí do kapsy i nejeden film. Takže ty čtyři hvězdičky jsou za to, že jsem se u toho prostě bavil. Ta jedna neudělená za to, že už si to nemusím pustit znovu. ()

TERRORDROME

Robert Rodriguez je divný patrón, dokáže plodiť tie svoje detské špiónské 3D-4D-5D a 6D vtákoviny neuveriteľnou rýchlosťou, ale keď má vypotiť niečo v žánri pre ktorý ho máme radi ( teda niečo krvavé, 2d a bez detí ) trvá mu to doslova nekonečne dlho. Môžeme len dúfať že pokračovanie Machete stihne natočiť ešte skôr než bude mať Trejo 80 rokov a ten kdo sa chce dočkať Sin City 2 sa bude musieť dať zrejme hybernovať aby sa toho dožil. V tejto situácii je fanúšik vďačný aj za reklamu na tenisky v jeho klasickom štýle. Kobe Bryant ( nech je to ktokoľvek ) tu musí poraziť zlého bossa Kanye Westa ktorý mu chce čórnuť všetky topánky, asi aby k nim potom mohol čuchať a opájať sa halucinačnýmu výparmi. Hrdina však pomocou svojich zázračných basketbalových schopností porazí démonov aj Dannyho Treja s diabolskou manikúrou a odpáli Bossa bombou v lopte. Fajn zábavka, len dúfam že Rodriguez teraz nechytí slinu a nenatočí na jeden záťah spy kids 8D-9D-10D-11D-12D... 200D, lebo ho prisámvačku uhraniem svojim ukrutným pohľadom! ()

Marrty3

Bruce Willis, Kanye West a Kobe Bryant v kraťasu ? Komedie. Klasická amerika, bomby, explose, machři a jedna velká reklama. Kobe není můj velký oblíbenec, NBA sleduji ale fandím rivalitním týmům Heat & Celtics, takže i to mě trochu přiklání dát nižší hodnocení. Nicméně nenechám se tím ovlivnit a snímek posoudím z filmové stránky. Efekty a umělci dobrý, zbytek na prd. Bez diskuze 3*** ()

J*A*M*A*L

Robert Rodriguez je skvělý režisér a tenhle krátkometrážní trhák se mu docela povedl.Ale jako reklama nic moc.Pokud to mělo být lákavé, tak to asi selhalo na 100%. ()

Milodar

Ne, tak tohle na mě nefunguje... laciné vtípky a trapně "efektní" zpracování, pohledy drsné sovy v podání černého štaflíka Jamala i to jeho závěrečné arrivederci. Kdepak, tohle baštit nebudu. ()

Vejrrr

OOooo ... takové boty, jako má Black Mamba musím mít. Když o ně tolik stojí samotný šéf Kanye West !! :) Docela dobrá sranda, do jakých astronomických výšin se vyšplhaly náklady na reklamu na boty. Nechci vidět, čím záhy přijde Adidas nebo Coca-Cola :-D ()

Luukec

Víte proč Kobe hraje na konci sám proti 4 protihráčům? Protože nenahrává a nepotřebuje spoluhráče :-D Jinak je to ale celkem sranda. ()

krvavamera

nápad mě baví, provedení ne. baví... jak jinak hodnotit reklamu? boty si nekoupím. ale na film s Brucem Willisem se podívám. v narativu geniálně zasazené cameo jakoby tvořilo středobod, kolem kterého své nemohoucí pařáty malomocně obtáčí zbytek reklamy... a žádné hlášky už na tu bruceowskou nemají, nebo se od ní odvýjí. najky měl mít willis hehehe ()